Jump to content
Dogomania

Mały rudzielec- AMIGO- już w swoim domku


Jowita Poznań

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jowita Poznań']hopamy z wielka nadzieja na domek!

musimy go znalezc bo slodzizna coraz bardziej sie juz przyzwyczaja.[/quote]


I to jest najsmutniejsze w tych ... Tymczasach :shake:.

Malusiu, juz czas na najlepszy domek na swiecie - czesto warto na taki dluzej zaczekac ! Wiec .. DOMKU - spiesz sie !

Link to comment
Share on other sites

Dom jest podwarszawski. Normalni ludzie z trojgiem dzieci (jedno dwumiesięczne, starsze chowane z psami i kotami). Potrzebują normalnego kota, bo co przeszli z jednym ze swoich byłych kotów to ich. Miał poważne problemy psychiczne, z takimi do nich przyszedł. Dożył oczywiście późnej starości, ale zmęczeni są. A ten Twój rudzielec wygląda na normalnego :-)

Choć jak koleżanka okaże się gotowa na kota, to drugie dobrze. Moi znajomi wezmą inną bidę :-)

Link to comment
Share on other sites

Jowita, najgorzej jest się zdecydować.Nie dziwię się Twojej koleżance bo i ja miałam opory. Dopiero jak spotkałam mojego Cymbała w składzie butelek to wiedziałam ze ta chwila nadeszła!
Ja zawsze powtarzam, że gdyby coś nie wyszło, gdyby coś wyskoczyło np. alergia czy inna cholera to ja kota zabieram z powrotem. Satysfakcja gwarantowana. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...