Jump to content
Dogomania

Charty w potrzebie


justynavege

Recommended Posts

Wypatrzyłam takie cudo na FB.

[URL="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183517_358635910887399_1273717164_n.jpg"]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183517_358635910887399_1273717164_n.jpg

Hasan - 600

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=358635910887399&set=a.222803041137354.55856.222410057843319&type=1&theater[/url]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']to jak wygląda w takim razie sytuacja prawna tego charta?
wet go przetrzymuje,bo nie ma schroniska,ale wiadomo,że wiecznie robić tego nie będzie
zatem jak długo pies będzie pod opieką weta?
czy potem wet musi psa oddać do jakiegoś schronu czy może przekazać go np nam czyli Chartom w potrzebie?
czy można go na koszt gminy zaszczepić i wykastrować?[/QUOTE]

rozmawialam z wetem - jeśli będzie dla niego miejsce gdziekolwiek można go od niego zabrać;) ma być kastrowany na dniach...

[url]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/319072_473443962695695_412157275_n.jpg[/url]

[url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/c67.0.403.403/p403x403/408722_473444009362357_656234479_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaW']informuję że suczka zadomowiła się u jednego pana ze wsi,także tymczasowo dach nad głową ma,gorzej z jedzeniem bo pan sam nie za bardzo ma co jeść ale postaram się dostarczyć mu suchej karmy.[/QUOTE]

[B]AgusiaW[/B] wiesz już coś o tej suczce, widziałaś ją ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]AgusiaW [/B]- co Ty na to?:)

pzdr.[/QUOTE]

jestem już przepraszam za nieobecnosć,sunia ma się dobrze i mieszka u jednego pana z tej właśnie wsi, który ja karmi itd. ale DT jak najbardziej wskazany bo faktycznie kolejne szczeniaki niedługo mogą się pojawić:(
nie byłam tam osobiście,tylko moja mama i ona zdaje mi relacje
a gdzie ten DT mógłby być????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']A jak sunia nie bedzie mocno w typie charta, to pobyt będzie płatny?[/QUOTE]

"Swoje tymczasy" wybieram sama na podstawie zdjęć. Są to psy w typie rasy lub też
zwykłe kundelki, które mnie zauroczyły. W tym wypadku nie ma fotek , nie wiemy też
zbyt wiele o suni, stąd moja asekuracja.
Prowadzę też PDT dla kilku psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Gajowa oferujesz tymczas,a co z ogłoszeniami? szukaniem domu i wyborem domu? też robisz to sama?
masz umowę napisanę "pod charta" ? bo wydać bezpiecznie charta do adopcji to sztuka,wiele osób się nimi zachwyca,a niewiele wiedzą o specyfice tych psów
wierz mi,wiem co piszę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']Gajowa oferujesz tymczas,a co z ogłoszeniami? szukaniem domu i wyborem domu? też robisz to sama?
masz umowę napisanę "pod charta" ? bo wydać bezpiecznie charta do adopcji to sztuka,wiele osób się nimi zachwyca,a niewiele wiedzą o specyfice tych psów
wierz mi,wiem co piszę ;)[/QUOTE]

Szukanie i wybór domu pozostawiam Wam charciarze , gdyż nie mam żadnego doświadczenia w tej rasie. Zaoferowałam suni miejsce u siebie, gdyż przeczytałam na poprzedniej stronie, że macie zapchane DT, a sunia nie powinna zostać tam gdzie jest z wiadomych względów.
Jeżeli macie dla niej inne miejsce nie bedę się czuła urażona, skorzysta inna bida.
Potrzebna jest decyzja i szybkie działanie.

Link to comment
Share on other sites

Ok,rozumiem,znaczy współpracujemy :-)
Ty będziesz tylko domem tymczasowym "po kosztach" ? (na inny nas nie stać)
Bardzo dziękujemy za chęć pomocy

Bite 10 godzin jazdy samochodem,ale charciol z Kielc jest już pod opieką "Chartów w potrzebie"
Chłopak młodziutki,cudowny charakter,dogadał się ze stadem bez problemów,trochę socjalizacji i będzie "królem salonów"
Jest bardzo chudy,widać mu "koraliki" kręgosłupa,musimy mu kupić dobra karmę dla juniora
Fotka kiepskiej jakości,bo robiona telefonem,a jak dotarliśmy do DT to już się ściemniało

[IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/169i1iv.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak współpracujemy.
AgusiaW obiecała karmę, potrzebne będą pieniądze na sterylkę, odrobaczenie i odpchlenie.
Koszt zabiegu sterylizacji to 250 zł , taniej w Warszawie i okolicach raczej nie będzie.
Czy możecie sie zająć organizacją transportu suni? Może napisać na wątku
kieleckim, ze potrzebny transport okolice Staszowa - Konstancin ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kyu']elssie, mogłabyś napisać coś więcej o piesku, gdzie przebywa, jak charakterek, oceniany wiek, czy szuka ds, nie ukrywam, ze od jakiegos czesu "czaje sie na charta" a z tego jest niezly przystojniaczek ;)
Pozdrawiam[/QUOTE]

z tego co pisali o nim dotychczasowi właściciele, to psiak raczej bezkonfliktowy względem psów (był z kilkoma innymi bezdomnymi psami w tym dt), łagodny do ludzi, wie, co to kanapa (chyba wstawiałam takie zdjęcie;)), w tej chwili jest w ok. poznania w dt charcim:), ma chyba max 1,5 roku z tego co pamiętam

a więcej może za kilka dni napisać elisse, bo psiak dopiero od wczoraj przebywa pod Poznaniem w dt

Link to comment
Share on other sites

Sterylkę mozna zalatwic przez akcje sterylizacja na dogomani finansuja 50 % kosztów zabiegu.

[quote name='*Gajowa*']Tak współpracujemy.
AgusiaW obiecała karmę, potrzebne będą pieniądze na sterylkę, odrobaczenie i odpchlenie.
Koszt zabiegu sterylizacji to 250 zł , taniej w Warszawie i okolicach raczej nie będzie.
Czy możecie sie zająć organizacją transportu suni? Może napisać na wątku
kieleckim, ze potrzebny transport okolice Staszowa - Konstancin ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...