Jump to content
Dogomania

Uratowany od śmierci głodowej - MA DOM :)


perzan

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj zglosila sie do mnie pani, ktora znalazla moje ogloszenie o Crotim na adopcje.org.
Dzis przyjechala zobaczyc Crotiego. Kobieta o wielkim sercu, mila, spokojna i odpowiedzialna osoba.
Wlasnie wrocilam, bo bylysmy z Jayo zawiezc kochanego do domku jego nowej pani :multi:. Miseczki, obroza, smycz i piekne poslanie juz czekaly na niego :lol: . Nowy domek jest na saskiej kepie, pani mieszka na drugim pietrze, a Croti niestety nie chce wchodzic po schodach. Dlatego mam nadzieje, ze pani wykaze sie cierpliwoscia i wytrwaloscia w naukach wchodzenia. Byla nim zachwycona, wiec pozostaje nam wierzyc, ze bedzie OK i ze to bedzie juz jego ostatnia, jedyna ukochana pancia. Ja trzymam kciuki, jestem z pania w kontakcie, no i oczywiscie niezawodna Jayo trzyma reke na pulsie ;)

Link to comment
Share on other sites

:iloveyou::iloveyou::iloveyou::klacz::klacz::klacz::BIG::laola::laola::laola::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evula, Jayo piszcie jak się adaptuje.
Czy pani wie o jego zdrowiu?
Trzymam kciuki, żeby nauczył się chodzić po schodach :Dog_run:

Czy mam zdejmować go z allegro czy jeszcze poczekać?

Link to comment
Share on other sites

Asiuniap, mozesz go zdjac z allegro. Ale tak na wszelki wypadek, nie usuwaj aukcji ze swojego konta. Musimy jeszcze poczekac, bo nigdy nic nie wiadomo.
Nowa pancia Crotosa jest bardzo ciepla i serdeczna osoba i mam nadzieje, ze sie nie rozmysli. Wszystko jest OK, tylko te schody... :shake: Dlatego mam nadzieje, ze wykaze sie cierpliwoscia i jej nie straci. Ma bardzo przytulne mieszkanko i kupila mu sliczna obroze :lol:

Pani wie wszystko o jego zdrowiu. Przekazalysmy jej wszystkie informacje od A do Z. Jayo jedzie do niej za 2 tyg. zawiezc Crotiego do wetki na pradze, bo trzeba powtorzyc badania krwi. Nowa Pani dostanie rowniez od Jayo wszystkie wyniki badan.
Ja oczywiscie bede w kontakcie z nowa pania ;) Tez bardzo sie ciesze bardzo bardzo :multi: :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Jak się cieszę, że Crotos ma dom!!! Śledzę jego losy od czasu pojawienia się wołania o pomoc dla niego na forum gazety. Nie mogłam w żaden sposób pomóc, nawet finansowo. Ale cały czas trzymałam za niego kciuki i zaglądałam na forum, żeby wiedzieć jak się sprawy mają.

Miej się dobrze w nowym domku, mordo kochana!!!

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie jestem po rozmowie z pania Justyna, czyli nowa pancia Crotosa, wiec natychmiast przekazuje najswiezsze wiadomosci:lol:
Pani Justyna bardzo przejela sie kaszlem Crotosa. Pojechala z nim do przychodni na Ksiazeca, gdzie stwierdzono kaszel kanelowy (chyba dobrze zrozumialam). Jest to rodzaj wirusa, typowy dla duzych skupisk psow (schroniska), ale Croti nie byl w schronisku, wiec najprawdopodobniej zlapal wirusa w przychodni. Dostal leki.
Adaptacja w nowym miejscu: Na poczatku traktowal nowa pania, jako "jakas" kolejna osobe w jego zyciu, ale powoli zaczal sie otwierac. Wbija nosek w jej rece, wciaz domaga sie pieszczot :lol: i zaczyna sie zawiazywac miedzy nimi serdeczna wiez. Na pieknym poslanku nie spi. Wybral sobie dywanik kolo lozka pani Justyny i tam spi :lol:.
No i najwazaniejsze, czyli schody:
Rano jest ciezko; pani Justyna ma wrazenie, ze po nocy piesio jest jakby "zastaly" i ciezko mu zlamac opor przed schodami. Kilka schodkow wejdzie, a dalej trzeba go zachecac smakolykami. Natomiast po poludniu wchodzi normalnie! Bierze maly rozped i wbiega. Pani Justyna okazuje duzo cierpliwosci i wyrozumialosci w tej kwestii.
Reasumujac: Croti trafil do wspanialego domu, ma cudowna, serdeczna, kochajaca i troskliwa pania. Jego nowa pani juz sie do niego przywiazala, opiekuje sie nim bardzo troskliwie, czuje sie za niego w pelni odpowiedzialna. Opowiada o piesku bardzo serdecznie, moim zdaniem lepiej nie mogl trafic:multi:

Pani Justyna jest ze mna w kontakcie, leczy kaszel Crotiego, za tydzien ma z nim jechac na kolejna wizyte.

[B]W zwiazku z powyzszym sugerowalabym przeniesienie watku na "Znalazly dom". Croti znalazl domek i nie ma watpliwosci, ze zostanie w nim juz na zawsze. :multi:

[/B]A mi sie lezka w oku zakrecila..... i o.. stesknilam sie za kochana czarna mordka:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']ŻĄDAM INFORMACJI CO U CROTOSA! :mad:[/quote]

Asiuniap, dzwonilam do pani Justyny, ale jest poza zasiegiem. Zadzwonie jeszcze raz po poludniu. Sama jestem ciekawa co u niego. A moze Jayo cos wie?
Tymczasem pedze na Paluch, do beidnej potraconej przez samochod suni. Oby jej nie uspili :-(

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem po rozmowie z panią Justyną. W czwartek była z Crotim na wizycie kontrolnej (kaszel). Piesio jeszcze dostaje leki, ale kaszel prawie zniknął:multi:. Dziś był na 1.5 godzinnym spacerze i już się tak nie męczył jak dotychczas. Pani Justyna mówiła, że Croti bardzo się cieszy na widok innych psów (czyli wszystko OK:-), bo gdy był u mnie,było tak samo:-). Jedyny mankament to te nieszczęsne schody,czyli: raz wchodzi, raz nie chce. I tylko to, także właścicielka jest na etapie poszukiwania rozwiązania, aby przekonac piesia do schodów. Poprosiłam również o fotki, mówiła, ze w sprawach technicznych nie jest najlepsza, ale obiecała w przyszłym tyg. przysłac fotki. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam najnowsze zdjecia Crotosa. Sa co prawda nienajlepszej jakosci, ale w niedlugim czasie pani Justyna obiecala przyslac lepsze, zrobione aparatem wysokiej jakosci. Najwazniejsze, ze przekonal sie do swojego spanka i ze widac jego nowa piekna obrozke:lol:

Ponizej linki do zdjec i tradycyjnie prosze o pomoc w ich wstawieniu:-)

[url]http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,996202,2,1.html[/url]

[url]http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,996203,2,2.html[/url]

[url]http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,996204,2,3.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...