Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Kulka/Zaza -uratowana przez EMIR - ODESZŁA za TM


luka1

Recommended Posts

Cioteczki, wczoraj zadzwoniłam do koleżanki, pogadałam z nią, ponamawiałam i wysłałam zdjęcia Kulki. Ona teraz ma porozmawiać z rodzicami, bo to do nich miałaby trafić Kulka. Oby się udało. Też trzymam kciuki. Wiem, ze mama mojej koleżanki jest chętna na psiaka. Gorzej z jej tatą. On nie chce psa.

[SIZE=3]Na razie czekamy więc na rozwój wypadków i trzymamy kciuki. [/SIZE]

Tak bym chciała, aby Kulka trafiła do rodziców Asi (mojej koleżanki). To sąsiedzi moich rodziców i ich dobrzy znajomi. Mają domek jednorodzinny, ogromne podwórko, kota Filutka i dwa konie. Dpo tego mama Asi nie pracuje i całymi dniami jest w domu albo coś sadzi na podwórku. Kulka mogłaby mieć stale towarzystwo człowieka. Na pewno, w takim domu Kulka szybko zapomniałaby o wszystkich zmartwieniach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='luka1'][SIZE=4]O matko już dziś nic nie robię i nie idę tylko trzymam kciuki [/SIZE][/quote]

Obawiam sie, że decyzja może zapaść dopiero w weekend, bo moja koleżanka mieszka w W-wie, a na weekend chcę ją wyciągnąć do domu (do rodziców). Mieszkamy koło siebie, nasi rodzice też, więc często jeździmy razem. Ona dopiero wtedy będzie mogła pokazać zdjęcia Kulki rodzicom. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość.

Oby się udało. :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziuta-23'][B][COLOR=Red]Aguś [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]z Nieba nam spadłaś :loveu:
Dzięki, że myślisz o naszych Azorkowcach :cool3:..............buźka :buzi:....też trzymam kciuki za Kuleczkę.
[/COLOR][/COLOR][/quote]

:calus: ja też trzymam ciągle. Dziś wieczorem zadzwonię jeszcze do koleżanki.

A teraz mały OFF, Sandra, mam duży wełniany dywan, którego nie używam. Może przydałby się w Azorku? Problem może być tylko z dostarczeniem, ale może ktoś z was będzie w Wawie? W razie czego mogę dowieźć do Pruszkowa, bo na podróż do Sochaczewa nie mam czasu :( niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']
A teraz mały OFF, Sandra, mam duży wełniany dywan, którego nie używam. Może przydałby się w Azorku? Problem może być tylko z dostarczeniem, ale może ktoś z was będzie w Wawie? W razie czego mogę dowieźć do Pruszkowa, bo na podróż do Sochaczewa nie mam czasu :( niestety.[/quote]

Pewnie, że się przyda......u nas wszystko się przydaje :evil_lol:.......ręczniki, dywany, wykładziny, linoleum.......i wiele innych.........a z dojazdem....hmm...myślę, żeby podrzucić ten dywan do Kasi :diabloti:.......i wtedy go od niej jakoś odbiorę albo Ona weźmie po drodze do Azorka.
Napisze jej zaraz wiadomość czy się zgadza :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Mam odpowiedź, na razie wstępną i niestety negatywną. Tata koleżanki się nie zgodził. :(

A tak poza tym mam pytanie, ile lat faktycznie ma Kulka? Ona wygląda na znacznie więcej, niż 3,5 roku. Na stronie schroniska jest napisane, że 7-10 lat. To ważne. Może to ich przekona. Koleżanka dalej negocjuje, ja też, choć już z mniejszą nadzieją. :(

Link to comment
Share on other sites

Kulka trafiła do schroniska ok 2,5 - 3 lata temu. Podobno wkrótce się oszczeniła. Była to jej pierwsza cieczka i pierwsze szczeniaki. Takie informacjie mam od P. Zyty - opiekunki ze schroniska. Ile Kulka ma lat faktycznie - ?. Jest gruba - jak zresztą widać i bardzo nieruchliwa, może dlatego sprawia wrażenie starszej. W niedzielę w schronisku mają być Ziuta23 i inne wol. Zbadają sprawę. P. Waldek też mówi że to nie stary piesek.
Zycie w schronisku bardzo żle na nią działa i podobno po utracie szczeniaków, które ze wszystkich sił broniła - złamała się.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja przepraszam za offa ale może ktoś miałby ochote na zakup cegiełki dla Fundacji MEDOR:[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.allegro.pl/item258730508__charytatywna_na_psy_z_medorku_pomocy_.html"][COLOR=#800080]http://www.allegro.pl/item258730508_...u_pomocy_.html[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...