Jump to content
Dogomania

Jaka maść ma twój pies?


Recommended Posts

A moja sunia ma maść do uszu :D Ale nie pamiętam jak się nazywa :(

Oooo... przylazła... :evilbat:

A wracając do tematu:

Chruma jest czarna z białymi paluszkami, białą krawatką i kilkoma rudymi prążkami na boczkach, które wychodzą w lato.

Link to comment
Share on other sites

A serio- to są jakieś foty Chrumy na stronie Acroby (link w linkowni w staffikach).

Się muszę zebrać i prosiakowi jakąś galerię założyć. Ale to potrwa pewnie do zimy z moim wrodzonym lenistwem... :oops:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że nie w temacie, ale jak mam wstawić zdjęcie jako emblemat? nigdzie nie mogę tego znaleść dokładnie opisanego. proszę o pomoc, albo gdzie mogę na dogomanii ją uzyskać. wiem jestem nierozgarnięta ale cóż wiosna idzie :D

dziękuję z góry i pozdrawiam

Patka i Lilit

Link to comment
Share on other sites

- pomniejszasz zdjecie do rozmiarow max. 80x80 pikseli i zapisujesz na pulpicie np.

- jak wejdziesz na dogomanie, wchodzisz w PROFIL

- na samym dole jest cos takiego jak "panel kontrolny emblematow"

- "wyslij emblemat z twojego komputera" - przegladaj - klikasz na to

- szukasz zapisanych wczesniej miniatur i klikasz w nazwe tej, ktora chcesz miec jako logo

- klikasz wyslij i powinno juz wszystko byc ok :)

Link to comment
Share on other sites

Moja Abiczka jest czarna z pręgami. A miała być tylko czarna! (i była do mniej więcej 5 tyg. życia....).

I jeszcze raz ponowie pytanie, które juz kiedys rzuciłam na innym temacie. Czy widzieliście, znacie, macie błękitnego staffika?

Jakoś nie mogę takiego znaleźć. Natomiast bardzo podobają mi się błękitne ASTy :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...