Jump to content
Dogomania

śliczna Bursztynowa BAJKA MA DOM!!!!


tygra

Recommended Posts

No nareszcie udalo mi sie zalogowac . HURRA . Bede mogla wrszcie na bieżąco podawać informacje o Bajce .
Właśnie teraz jesteśmy obie w pokoju . Naturalnie Ona wcina Sobie jedzonko , a ja piszę . Tak na marginesie wszystkich bardzo serdecznie pozdrawia . Czuje się coraz pewniej . Jest grzeczniutka , a jak potrafi patrzeć człowiekowi w oczy .... coś cudnego . Niestety jest bardzo nieufna do zwierząt . Zaskoczona jestem , że tak bardzo ufa ludziom , chociaż to właśnie oni Ją tak skrzywdzili . Kilka miesięcy tułaczki zrobiło swoje - ciągła czujność i strach . Śpi sobie na Swoim materacyku . Wychodzi pięć razy na dwór w ciągu dnia . No niestety nie jest to regularnie . Ma osiem godzin przerwy i wytrzymuje bez problemu . Nie szczeka , nic nie niszczy w mieszkaniu . Uwielbia wychodzić na dwór , a jeszcze jak Ją spuszczę ze smyczy - istne szaleństwo . Tak jak już wiecie w piątek idzie na szczegółowe badanie do weterynarza .( Relacje zda Tygra , bo to właśnie Beti ma tę przyjemność ) Wtedy zobaczymy co i jak . Jest fantastyczna . Jestem pewna , że osoba , która Ją zaadoptuje będzie miała z niej prawdziwą pociechę . Prawdziwy Przyjaciel . Troszkę wychowuje moją Pepsi , która notabene pogniewała się na mnie i to makabrycznie . Nawet jak próbuję Ją pogłaskać odwraca łepek . A i co jeszcze ważne - mam maleńkiego synka ( niecałe dwa latka ) . Jak do tej pory nie ma problemu . Moje dziecko jej nie oszczędza .... oj nie . Przechodzi tutaj prawdziwą szkołę życia .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Dziewczyny . Pepsi się przejmuję to jest moje MALEŃSTWO . Zresztą taki pies to SKARB . Nie będę rozpisywała się o Pepsi , bo to nie jej wątek i oby nigdy nie musiała się tutaj pokazywać .
Cieszę się , że umówiłyście się z Beti . Notabene zobaczycie Bajeczkę . A na pewno zrobi na Was wrażenie . Nie ukrywam , że chciałabuym , żeby Ja zaszczepiono ( boję się o Swojego Igorka ) . On jest bardzo odważny w stosunku do psów ( myśli , że to żywe maskotki ) , a Bajka jest u mnie kilka dni i boję się Jej reakcji . Tym bardziej , ze czuje się już coraz pewniej . Zapytajcie prosze tej Pani doktor , czy nie można tego jakoś przyspieszyć ( prosiłam również o to Beatę ) . Ważne . Dzięki z góry .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Agnieszko, nasze gratulacje - że udało Ci się w końcu zalogować :evil_lol:.
Nie przejmuj się reakcjami Pepsi za bardzo, to normalne zachowanie. Za kilka dni powinno minąć. Pozdrawiamy całą rodzinkę :razz:[/quote]

CZEGO SIĘ NIE ROBI , ŻEBY BAJECZKA JAK NAJSZYBCIEJ ZNALAZŁA DOCELOWY , DOBRY DOMEK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Agnieszka, masz to jak w banku, w piatek bedzie pelen zestaw - odrobaczenie, szczepienie wscieklizny i wirusowek, a jak zdazymy to i sterylke machniom :evil_lol:[/QUOTE]

w niedziele zaraz po znalezieniu, byłyśmy u weta i dał Agnieszce tabletki na odrobaczenie - wiec to już ma za sobą :).

Link to comment
Share on other sites

W IMIENIU BAJECZKI DZIEKUJE
za wplaty na jej leczenie :)
Dziewczyny jesteście wielkie!!!
na razie naszymi wspaniałymi darczyńcami są:

1.Yona - dziś wpłynęło na Bajeczkę 100zł
oraz
2.Samania - ktora czeka na aktywacje dogomaniackiego konta -20zł

dalsza pomoc mile widziana, a w piątek dowiemy się kiedy Bajka trafi pod nóz i jaki dokładny koszt bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Kobitki, zanim udacie się z psinką na konsultację do onkologa dobrze byłoby żeby sunię obejrzał dokładnie jakiś DOBRY wet. Byłyśmy dzisiaj u naszej zaprzyjaźnionej wetki - leczymy u niej wszystkie swoje i bezdomne psy. Ona ma ogromne doświadczenie w wielu kwestiach. Stwierdziła, że raczej niemożliwe jest żeby 3-letnia suka miała zajęte guzami obydwie listwy sutków. Sunia musi być sporo starsza albo są to zwykłe zmiany mastodentyczne spowodowane ciążą i niemożliwością "ujścia dla mleka"... Oczywiście konkretną diagnozę można postawić tylko osobiscie widząc psa. Spytałyśmy przy okazji o koszt ewentualnego zabiegu sterylizacji i usunięcia obydwu listew sutków - u naszej wetki to koszt ok. 400 zł za całość - czyli dwa zabiegi (w jednym to za bardzo inwazyjne). Naszym zdaniem na tym etapie nie ma co wyrokowac i szukać onkologa.[/quote]


Sonia z mojego podpisu też miała guzki na obu listwach. Wycieliśmy jedną listwę (całą plus węzeł) i daliśmy do zbadania. Guzy okazały się łagodne. Nie ma co pajacować i od razu szukać onkologa. W pełni zgadzam się z witokręt.
Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Agnieszka, masz to jak w banku, w piatek bedzie pelen zestaw - odrobaczenie, szczepienie wscieklizny i wirusowek, a jak zdazymy to i sterylke machniom :evil_lol:[/quote]

Rozumiem , że to żart ......... . Oj Agniecha , Agniecha . :multi:
A tak przy okazji Sunia ma dzisiaj fajny dzionek , ponieważ spędzamy go wspólnie w domku . Raptem 3 godzinki były same .
Super pogoda , psinki szczęśliwe i natychmiast przełożyło się to na ich wspólne relacje - nawet rano się ganiały - cud .
Poza tym Bajeczka boi się odkurzacza . Moja Pepsi patrzyła na Nią z niedowierzaniem . Pewnie pomyślala Sobie psów się nie boi , a przed " tym " się trzęsie . Wydaje mi się , że jest dużo starsza niż powiedział weterynarz . Sporo śpi i po dłuższym spacerze była bardzo zmęczona . A może to kwestia tego , że czuje się w miarę bezpieczna i odsypia swoją wędrówkę . W weekend zrobię kilka zdjęć to zobaczycie obecny żywot Bajki .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...