Jump to content
Dogomania

śliczna Bursztynowa BAJKA MA DOM!!!!


tygra

Recommended Posts

Ponieważ Beatka jest dzisiaj bardzo zabiegana , kilka najważniejszych informacji :
[LIST]
[*]Bajka , niestety jest chorutka ( niedobre raczysko )
[*]W poniedzialek o 13:00 operacja
[*]To będzie jedna z dwóch , które Ją niestety czekają w najbliższym czasie .[/LIST]
Poza tym wróciła bardzo zmordowana i dopiero po kilku godzinach postanowiła się podnieść ze swojego posłanka
Szczegółowe informacje od Beaty , ale obawiam się , że dopiero wieczorkiem .
WITOKRET - dzięki za dobrego weterynarza .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]tygra[/B]...

Wiesz, dobrze byłoby w pierwszym poście wielkimi czerwonymi wołami napisać, że zbieramy na operację i że suńka ma raka, i że chwilowo w DT i inne takie tam (nr konta też oczywiście :))... Jednym słowem wszystko, co najważniejsze - aktualizacja. Ludziom często nie chce się przekopywać przez wątek... a tak może ktoś wesprze Bajeczkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Dębowska']Ponieważ Beatka jest dzisiaj bardzo zabiegana , kilka najważniejszych informacji :
[LIST]
[*]Bajka , niestety jest chorutka ( niedobre raczysko )
[*]W poniedzialek o 13:00 operacja
[*]To będzie jedna z dwóch , które Ją niestety czekają w najbliższym czasie .[/LIST]
Poza tym wróciła bardzo zmordowana i dopiero po kilku godzinach postanowiła się podnieść ze swojego posłanka
Szczegółowe informacje od Beaty , ale obawiam się , że dopiero wieczorkiem .
WITOKRET - dzięki za dobrego weterynarza .[/QUOTE]

jestem już :)
szczegóły
1. Nowotwór obecny, wygląda że węzły chłonne nie zajęte więc nie jest tak strasznie
2. Ciąża prawdopodobna
3. wiek 5-6 lat jednak
4.w poniedziałek zostanie wycięta macica oraz jedna listwa sutków - koszt 300zł
5. za miesiąc wytniemy drugą listwę
6. w niedziele USG (może się uda określić czy to ciąża czy jakieś anomalie w macicy).

Teraz trzymamy kciuki najmocniej jak umiemy
dalsze wpłaty są niezbędne, gdyż operacje będą dwie, a pewnie i leki będą konieczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yona'][B]tygra[/B]...

Wiesz, dobrze byłoby w pierwszym poście wielkimi czerwonymi wołami napisać, że zbieramy na operację i że suńka ma raka, i że chwilowo w DT i inne takie tam (nr konta też oczywiście :))... Jednym słowem wszystko, co najważniejsze - aktualizacja. Ludziom często nie chce się przekopywać przez wątek... a tak może ktoś wesprze Bajeczkę[/QUOTE]

SŁUCHAJ - NAPISAŁAM DRUKOWANYMI BO NIESTETY MAM COŚ POKIĆKANE W USTAWIENIACH I NIE MAM OPCJI Z KOLORAMI I CZCIONKAMI.
CZEMU? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']SŁUCHAJ - NAPISAŁAM DRUKOWANYMI BO NIESTETY MAM COŚ POKIĆKANE W USTAWIENIACH I NIE MAM OPCJI Z KOLORAMI I CZCIONKAMI.
CZEMU? :([/quote]

A nie masz tam takiego wielkiego drukowanego A?
Jak klikniesz w to "A", to tam kolorki się pokażą...

Link to comment
Share on other sites

Nie martwcie się - psineczka jest w dobrych rękach :lol: Nasza zaprzyjaźniona wetka to nie tylko świetny lekarz, ale i wspaniały człowiek :loveu: Wszystkie bidy (i nie tylko) traktuje bardzo ulgowo.
Suńcia jest przepiękna :loveu: kochane, grzeczne psisko :lol: Nie powinno być większego problemu ze znalezieniem domu !!! Najwazniejsze teraz żeby pozbyć się tego paskudztwa, które się jej przyplatało :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh'][B]Yona [/B]to zawsze ma takie wymagania........ja tez wielkości literek nie mogę zmieniać!!!!Ciesz sie, że Ci nie kaze robić np. zdjęc wyciętej macicy:diabloti:[/quote]

[B]Neigh[/B], Ty mnie nie denerwuj :mad: i na kurs fotograficzny wysuwaj :mad:

Odgryza się [SIZE=3][COLOR=red]WREDOTA [SIZE=1][COLOR=black](tak się zmienia wielkość literek :diabloti:), bo zdjęcia jej roboty mi się nie spodobały :mad:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1]Chciała, żeby psu zrobić ogłoszenia, a dostarczyła mi 3 zdjęcia psiego nosa i takie o coś :evil_lol:[/SIZE]

[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/1673/amstaffikzu5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bajeńka w poniedziałek ma pierwszą operację . Za miesiąc kolejną i do tego momentu pomieszka ze mną . Bardzo , ale to bardzo proszę jest tyle czasu - szukajmy domu .
Zdecydowanie u mnie zostać nie może . Nawet gdybym bardzo chciala , rozsądek mi na to nie pozwala . Całymi dniam nie ma mnie w domu , często wyjeżdżam , a wszystkie obowiązki przejmuje mój mąż . Niestety nie możemy pozwolić Sobie na drugiego psiaka , chociaż nie ukrywam , że jeżeli miałabym domek to zostałaby z nami . Nie mam takich warunków i nie zapowiada się , żebym kiedykolwiek miala . Dlaczego tak bardzo mi zależy , żeby znalazł się jak najszybciej domek ? Bajka coraz bardziej się przyzwyczaja , jeżeli już się nie przyzwyczaiła . My zresztą również . Im dłużej ta sytuacja będzie trwała tym gorzej dla każdego , a szczególnie tej psinki .
Ona wystarczająco dużo wycierpiała ( coraz częściej mam wątpliwości , czy ta psina nie była bita ) . Ona ma dopiero sześć latek i bardzo smutne oczy . W nich dostrzec można rozpacz i prośbę o przyjaźń . Całą swoją postawą i zachowaniem żebrze o przyjaźń . Z ufnością podchodzi do ludzi i patzry im w oczy z nadzieją czeka na życzliwy gest . Jest bardzo ufna do dzieci i dorosłych , przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt ( z moją sunią już się dogadują , mało tego Bajka broni ją na spacerach ) . [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]JEŻELI TYLKO KTOŚ BĘDZIE MIAŁ INFORMACJĘ O DOBRYM , NAPRAWDĘ DOBRYM DOMKU DLA BAJECZKI PROSZĘ O INFORMACJĘ . :cool3:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Nie martwcie się - psineczka jest w dobrych rękach :lol: Nasza zaprzyjaźniona wetka to nie tylko świetny lekarz, ale i wspaniały człowiek :loveu: Wszystkie bidy (i nie tylko) traktuje bardzo ulgowo.
Suńcia jest przepiękna :loveu: kochane, grzeczne psisko :lol: [U][COLOR=red]Nie powinno być większego problemu ze znalezieniem domu !!![/COLOR][/U] Najwazniejsze teraz żeby pozbyć się tego paskudztwa, które się jej przyplatało :mad:[/quote]

Aguś , takiego dobrego jak dla Kabira . Wy dziewczyny macie szczęśliwą rękę . Obiecuję , że następnym razem będzie krokodyl .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...