Jump to content
Dogomania

śliczna Bursztynowa BAJKA MA DOM!!!!


tygra

Recommended Posts

[quote name='Neigh'][B]Yona[/B] tfu tfu nie wpadam ani po południu, ani rano;-)

Po pierwsze, bardzo żałuję, że nie wiedziałam wcześniej. Ode mnie suńka byla 15 min autem, dawno mogłam ją zabrać. Tak to jest, jak się nie ma czasu na komp. Na przyszłość informuję: Serock, Nieporęt, Wieliszew, Białobrzegi - można mnie wołać na pomoc.

Lekarza znam b. dobrego, Specjalizacja - chirurg, położnik. Nie odważę się jednak go prosić o zrobienie operacji za darmo. Od jutra mam Trusta z nowotworem - obiecał pomóc...........same rozumiecie nie mogę mu kolejnego psa podsyłać. Może jednak skonsultować, doradzić,a jak go znam za operację weźmie tyle ile będzie musiał.....

Od spraw nowotworowych jest Jagielski - nie znam - wiem, że przyjmuje na Brzeskiej. Wybieram się tam z Trustem.
Nowotworem sutków - wiadomo groźny, ale moja jamnica miała i 15 lat dożyła!
Od poniedziałku zaczynam "rajd" po tych wszystkich wetach........jeśli więc mogę coś doradzić........tylko plisss......w miarę możliwości piszcie mi pw ( czy pm :-) ) ja mało przy kompie siedzę.....[/quote]

Adres strony kliniki w której przyjmuje dr. Jagielski. Bardzo dobry specjalista - onkolog. [b]Nie jest to ulica Brzeska, tylko Białobrzeska- dzielnica Ochota [/b]

[URL]http://www.bialobrzeska.waw.pl/?modul=niusy&id=54[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc Wszystkim - to ja jestem ta osoba , ktora ma przyjemnosc goscic Bajeczke u Siebie . Piesek fantastyczny . Bardzo lagodny , oddany czlowiekowi . Wystarczy , ze usiade na chwilke , a juz biegnie , zeby polozyc glowke na kolanach . Sama podrzuca reke , zeby tylko ja glaskac . Wiekszasc Swojego czasu spedza na wycieraczce , niestety .
Zabralysmy Jej wolnosc . Do tej pory kazda chwilke spedzala na dworku , a tu prosze .... I tak wczoraj staralismy sie Ja z mezem jak najczesciej wyprowadzac . Oczywiscie Bajeczka w pelnej gotowosci caly czas . A jak sie cieszy ( jak szczeniaczek ) jak tylko wychodzi na dwor . Pierwsza noc spedzila bardzo spokojnie , a dzisiaj zostala na prawie 9 godzin sama . Zobaczymy jak to zniesie . Naprawde prawdziwa pociecha .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malibu']Adres strony kliniki w której przyjmuje dr. Jagielski. Bardzo dobry specjalista - onkolog. [b]Nie jest to ulica Brzeska, tylko Białobrzeska- dzielnica Ochota [/b]

[URL]http://www.bialobrzeska.waw.pl/?modul=niusy&id=54[/URL][/QUOTE]

mam pytanko
czy ktoś wie czy ów doktor ma szczeglne względy dla bezdomnych sierotek?
ja zaraz się tam wybiore tj na stronkę :)

zachęcam do wpłat na operacje i odwiedzenia bazarku (link w moim banerze)

Link to comment
Share on other sites

Kobitki, zanim udacie się z psinką na konsultację do onkologa dobrze byłoby żeby sunię obejrzał dokładnie jakiś DOBRY wet. Byłyśmy dzisiaj u naszej zaprzyjaźnionej wetki - leczymy u niej wszystkie swoje i bezdomne psy. Ona ma ogromne doświadczenie w wielu kwestiach. Stwierdziła, że raczej niemożliwe jest żeby 3-letnia suka miała zajęte guzami obydwie listwy sutków. Sunia musi być sporo starsza albo są to zwykłe zmiany mastodentyczne spowodowane ciążą i niemożliwością "ujścia dla mleka"... Oczywiście konkretną diagnozę można postawić tylko osobiscie widząc psa. Spytałyśmy przy okazji o koszt ewentualnego zabiegu sterylizacji i usunięcia obydwu listew sutków - u naszej wetki to koszt ok. 400 zł za całość - czyli dwa zabiegi (w jednym to za bardzo inwazyjne). Naszym zdaniem na tym etapie nie ma co wyrokowac i szukać onkologa.

Link to comment
Share on other sites

masz racje.
Ja sądzę że sunia mimo białych zębów jest starsza, ale te guży też są dziwne (nie ma żadnych przebarwień, a guzy choć nieduże mają niejednolitą strukturę, nie śą okrągłe, tylko takie kalafiorowate, nierówne, ale bez przebarwień).
gdzie Wasza Pani wet się mieści i jak można się do niej dostać? Podejrzewam że jakaś biopsja by suię przyadała

w niedzielę idziemy z Bajką na USG jamy brzusznej (mam opcje za darmo więc warto zobaczyć czemu brzuszek powiększony)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']No to warto i do pani doktor od Witokret i na usg sunie wziac.
My najpozniej jutro wyslemy pare zlotych dla niej.[/QUOTE]

dzięki wielkie, na zdiagnozowanie napewno też pieniążki będą potrzebne - nie sądze żeby wszystko za darmo się udało załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę szkoda takiej ładniutkiej "szczotki". Może się znajdzie jakiś chętny na spokojną, grzeczną psiuńkę. Może też się okaże że to jednak nie nowotwór, trzymam kciuki. Będę w kontakcie z Tobą Beatko, nie mogłam już dziś zadzwonić do Ciebie, od dziś jestem w nowym-starym miejscu pracy i nie miałam chwili na telefon.

Link to comment
Share on other sites

Tygra, dzwoniła do mnie Agnieszka i mówiła, że będziesz mogła pojechać w piatek z sunia do naszej wetki - akurat wtedy będziemy u niej z jednym z naszych psiaków. Jak będziesz mogła - skontaktuj się z nami coby nieco dokładniej się umówić :lol:

PS lecznica jest na ul. Ossowskiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...