Jump to content
Dogomania

śliczna Bursztynowa BAJKA MA DOM!!!!


tygra

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doginka']No i co, jest już domek????:multi:[/QUOTE]

nie ma domku :(

nękam wszystkich znajomych
jutro wieczorem widzę się z Panią z ktorą już razem znalazłyśmy domek jednej biedzie. Bardzo się angażuje i obiecała też szukać domku. Nie mniej trzeba szukać
Pomóżcie - jest jesień okres cieczek, a to jest suczka (nie chce myśleć co będzie jak jakiś kawaler ją dorwie w razie cieczki). Przez ostatnie 3 tygodnie napewno się nie ciekała, więc podejrzewam ze wszystko przed nią :(

domek, choć tymczas potrzebny pilnie.
Ja mogę w sobotę po nią pojechać, nawet swoim złomem zaryzykuję jak będzie trzeba - tylko że jak pojadę to nie bedę miała serca ja tam zostawić.

Koleżanka powiedziała że zna Pania która moze dać tymczas, ale ona nie wychodzi z domku (chora) i nie ma kasy na żarcie. Ja mam za daleko do niej żeby z sunią na spacery chodzić - nierealne, koleżanka też niestety. Zarcie nie kłopot bo ja moge dac, ale na dwór pies musi wychodzić przecież :(

Proszę szukajcie!!!
Myślałam o hotelu, ale kasy nie mam, a w tygodniu brak możliwości odwiedzin. Jedyne co moge zaoferować to Karma na jakieś 10dni (mam zapas) i ewentualny transport i obroże

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...