Jump to content
Dogomania

imiennicy


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, że to topik o psieskich imionach, ale miałam kiedyś myszki, które nazwywały się: TOYOTA, MERCEDES, FERRARI, THALIA, MOMO. I było by wszystko OK jakby nie okazało się, że jedna mysz to facet nazwałam go SPARCO, ale zanim to zrobiłam wszystkie samiczki urodziły mu potomstwo :evilbat: . I skończyła się sielanka.... Miałam tyle myszek, że przestałam je nazywać. Szybkie samochody to szybki przyrost naturalny :wink:

Link to comment
Share on other sites

heh tak samo u mnie rok temu w wigilie hhe mialam niby 2 samiczki (PEPSI i niby FIFCIA a później KRZYŻAK), (czarna i brazowo-biala) i sie o 6 wiecej ich zrobilo (ALBIN, ERA, REMIK, PYSIEK, MAJKI, EDDI) w tym 3 biale hehe ahhhh te geny :) ale je poddawalam i teraz mam białą szczoorke DORIS

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka AST to piekna i jedyna LILIT a koty to Walery - kot z matki Rosji - syberyjski więc imię musi mieć swojsko brzmiąco, i Luna ruda kotka ze schroniska złota niczym księżyc w pełni :D

pozdrowionaP&L

ps. Sapkowski i Tolkien to skarbnica inspiracji imiennych w mojej rodzinie

Link to comment
Share on other sites

no dobra... jak wszyscy, to ja tyż...

Obecnie na stanie- staffinka Chruma i persica Awaria.

Wcześniej było tego tyle, że trudno zliczyć (koty, myszki, świnki morskie, szczurek, papugi itd). Z głupich imion jakie powymyślałam- na uwagę zasługują rybcie:

Whiskas I

Whiskas II

Kitekat I

(kocica nie miała nic wspólngo z ich zejściem z tego świata, ale próbowała :evilbat: )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja miałam bokserka o imieniu Harley i nie spotkałam dotychczas psa o tym imieniu ale widziałam bullmastifa też Harleya.Chrzestna mojego Kuby miała bokserke o imieniu Honda , no i był jeszcze królcio Max ale Maxów znam duzo, niekoniecznie królciów :D
A OZZY został Ozzym , bo leżał na dywanie , kulał się i ,,śpiewał,, więc mu sie ostało Ozzy O.

Link to comment
Share on other sites

W mojej miejscowości mieszkał bullek Fredzio/ ale umarł na raka płuc w wieku4lat/ , jest suczka Ast Aza , znajomy ma astkę Mini ,nadworny Ozziego ma w rodzinie samca asta Hugo , a w Goloce był Pysiek , Shila , Szelma no i zapomniałam .
O! :o a kolega mojego Ozzyego york ma na imię Tufi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cząsteczka']a znacie jakąś Ambrę?

kiedyś na wystawie kiedy mówiłam coś do mojej suni, kobitka obok usłyszała jak się nazywa i lekko zniesmaczona stwierdziła ze to już takie popularne imię dla suczki..............a Ja jeszcze nie spotkałam żadnej Ambry oprócz mojej :-)[/quote]

- znacie,znacie :wink: :)

Link to comment
Share on other sites

[b]TUFIIIII!!![/b] nie widzę tej foty "specjalnie dla Dag!!!" z 10tego kwietnia!

[b]CZĄSTECZKA![/b]

[b]Ambrę[/b] znamy- Acroba z forum ma stafficę o takim imieniu i taks ię sklada, że ta staffica jest mamą mojej Chrumy! :D

Link to comment
Share on other sites

A gdzie ta ładna fotka Chrumy z mundurowym na spacerku?
Tufi zdjęcia Tuficzka yorka można zobaczyć w galerii u yorków/ po sąsiedzku/.Jeśli idzie o psiowe imionka to znałam 4 Kamy /3 spanielki i jedna bernardynka/ ,2 Dżekusie ,Dolara -dobermana ,2 Luny/bokserkę i alaskana/ ,2 Lady /chart afgań. i york/ , 1 Lene ,1 Daisy ,2 Bony/spaniel i york/.Jakby tak poszperać w pamieci...... :-?
A tego bulmastifa Harleya to widziałam na Animal Planet /bo wyszło śmiesznie z textu/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka'][quote name='tufi']No cos Ty - jakis pies tufi jest?? :cry: :cry: :cry: nie przezyje chyba...[/quote]

Witam! :D Potwierdzam to co napisała Alicja.Mam 2,5rocznego yorka Tuffiego. :wink:[/quote]

A skad pomysl na to imie? :-?
Przeca to zarejestrowane w urzedzie patentowym na mnie jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...