Jump to content
Dogomania

imiennicy


Recommended Posts

Patka ty mnie nie przezywaj bo ja już zestresowana jestem wyglądem na tej fotce , a to dlatego że Tuffi chciał się rzucić na Ozzyego i drżałam o życie mojego pupila i przy okazji moje. :lol:
A pani to na mnie mogą wołać dzieci w przedszkolu i koleżanki syna / kiedyś go ujawnię/ :wink:
Co do imion to znam bokserkę Lunę i malamutkę /qrcze chyba już pisałam/
Ala & OZZY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alka'][quote name='tufi']No cos Ty - jakis pies tufi jest?? :cry: :cry: :cry: nie przezyje chyba...[/quote]

Witam! :D Potwierdzam to co napisała Alicja.Mam 2,5rocznego yorka Tuffiego. :wink:[/quote]

A moge sie dowiedziec, co bylo inspiracja w nadaniu akurat takiego imienia?

Link to comment
Share on other sites

charakterek :), wiadomo jaki...Do tej pory Etna ma nieoczekiwane przypływy energii, ale jak była malutka to dała mi najwiecej "popalić". Wszędzie jej było pełno, nie nadążałam z pilnowaniem małego urwisa. Teraz się odrobinę ustatkowała, jednak to dalej żywioł :)

Link to comment
Share on other sites

Tufi , inspiracją do nadania yoreczkowi tego imienia był piesek ,też york z jakiegoś włoskiego filmu. I pomyśleć że mamy tu ,o mało co, międzynarodową obsadę. :D
Tuficzek żyje z Ozzym w świetnej komitywie ,mały siedzi na biurku a Ozzy na fotelu i próbuje dosięgnąć ciastek ,panie piją kawę i przeglądają forum. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cząsteczka'][b]Kati[/b]
chodzi o CIRKLE C'S BLUEPRINT ?
:D[/quote]
dokładnie o tego psa, niestety już nie żyje. :(
Zreszta z Milwokee [size=2](nie wiem jak się to pisze)[/size], też chyba ma jekichś wspólnych krewnych, ale to już w bardzo dalekim pokrewieństwie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A byście się zdziwili...

świnie sa wyuczalne jak psy- tylko zamiast obroży szelki, a potem już można na spacerek!

Do kuwety też można przyuczyć, tylko większej niż kocia (mini swinka jest nieco większa od staffika- coś kolo 20 kilo do 35). I żwirek trzeba specjalny, coby swinia go nie żarla, albo się w nim nie tarzala.

zamknąć świni na 48m2 nie mogę, a problem z trzymaniem świni na 15tym piętrze w centrum Wwy jest jeden- a mianowicie inne psy.
Tak jak psy tolerują obecność innych psów na podwórku, tak świnię mogą chcieć na bekon przerobić, a prosiak ma ograniczone możliwości odgryzania się.

Mamo!!!! Ja chcę prosiaka!

Link to comment
Share on other sites

Dag , świnkę w szeleczkach juz widziałam /bosko wyglądała/, ale z tą kuweta to naprawdę mnie zaskoczyłaś , po prostu ta świnka mieszkała w domku jednorodzinnym więc robiła ..w ogródku.Ładnie też się dogadywała z psiakiem.
Dag ,a może na razie świnkę morską? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...