Jump to content
Dogomania

Ranking SH 2007


Miśka

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano...

Zainteresowanych zapraszam na [url]www.siberianhusky.pl[/url] gdzie wrzuciłam już wyniki rankingu 2007.

Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w organizacji i mobilizacji działań. Wyniki trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii zostaną zaprezentowane na wystawie klubowej, łącznie z wręczeniem ufundowanych nagrod. Szczegółów jeszcze nie znam (albo akcja odbędzie się w okolicach konkurencji hodowlanych, albo finałowych... niestety nie zależy to w 100% ode mnie)

Dziękuję za uwagę :-) Co złego to nie ja...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Nareszcie!![/B][/COLOR] Bardzo lubię ten moment, kiedy można zobaczyć przekrój naszego huskowego pogłowia. Wedłóg mnie ten ranking jest najbardziej wiarygodny i oddaje stan faktyczny jakości psów w Polsce. Jest o wiele, wiele bardziej obiektywny niż jednorazowa wystawa klubowa na której [B]dany pies może być bez kondycji[/B], [B]sędzia może mieć swoje preferencje[/B], albo po prostu [B]komuś może się nie powieść z przyczyn niezaleznych od niego i od psa[/B].
A w tym roku bardzo fajnie się punkciki rozłożyły na różne hodowle i rózne psy - znaczy, że już coraz wiecej hodowli reprezentuje wysoki poziom - [B][COLOR=red]BRAWO!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

O!:crazyeye:
No, to powiem uczciwie, że mimo naszego intensywnie zagranicznego roku 2007, nie spodziewałam się, że Jagódka uplasuje się na pierwszej lokacie.
Fakt CACIB'ów kilka wpadło, ale "konkurencja" też nie próżnowała.
"Konkurencja" w cudzysłowiu, bo widzę, że kolejne lokaty przypadły tym, z którymi ta konkurencja jest akurat bardzo zdrowa, za co Wam serdecznie dziekuję :-)
I gratuluję wszystkim, którzy znaleźli się na podium lub zbliżyli do pierwszej piątki, bo .... eh... co tam ranking- ważne, że dla każdego z nas nasze psy są najładniejsze i najkochańsze ;)
I niech tak zostanie :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]I oczywiście wielkie gratki dla zwycięzców!!![/COLOR][/B]
Uściski łapek i drapanka za uszkami dla [COLOR=teal][B]Mumina[/B][/COLOR] i [COLOR=teal][B]Jagódki[/B][/COLOR] oraz pozostałych psiaków - zwycięzców innych kategorii oraz wszystkich tych, które muszą znosić nasze fanaberie i jeździć z nami po całej Polsce, ba nawet po Europie, a tak naprawdę wcale nie wiadomo, czy nie wolałyby poleniuchować w tym czasie kołami do góry...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red]:multi::multi:Gratulujemy wszystkim zwycięzcom !!![/COLOR][/SIZE]:multi::multi:[/CENTER]

Jest to uhonorowanie całego sezonu wystawowego na który niektórzy cięzko pracowali, przy okazji świenie się bawili i jeszcze teraz laury zbierają :lol:
tak tak... owocna praca :lol:..
[CENTER][SIZE=6][COLOR=red][U]BRAWO !!![/U][/COLOR][/SIZE]
:laola:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja ponownie.
Dziękując przy okazji czujnym duchom, muszę sprostowac jeden z główny ch wynikow, dokladniej chodzi o kategorie Seniorów suk.
[B]Powinno byc
I - BLUE MERLE SIBERIA Bricassart
II - JAGIENKA z Coyoacan[/B]

Najmocniej przepraszam właścicieli - Kasię Czarkowską i Larysę Jettka za pomyłkę, wynikła ona głównie z nieścisłości w wynikach wystaw zagranicznych jakie miałam u siebie.
Jest mi bardzo przykro, miałam nadzieję, że w tym roku obędzie się bez pomyłek. Niestety.

Jeszcze raz przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']Jest mi bardzo przykro, miałam nadzieję, że w tym roku obędzie się bez pomyłek. Niestety.
[/quote]
Mirka , ten się nie myli kto nie liczy .
Chętnych do przeglądania wyników rankingu jest wielu do liczenia już nie .
Problem polega na tym , że wyniki zagraniczne , trzeba czasami wydobywać z czeluści sieci . Raz się je znajdzie , innym razem nie .
... a Ty i tak swoją stroną , [B]robisz[/B] [B]dobrą robotę dla naszej rasy [/B].
Bardzo dobrą . Siberian Husky World , to encyklopedia wiedzy o naszych huskich . To godziny które spędzasz przy komputerze , korespondencja z oddziałami i tysiące innych spraw dzięki którym strona działa .
Przynajmniej ja jestem Tobie za to wdzięczny .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']Ja ponownie.
Dziękując przy okazji czujnym duchom, muszę sprostowac jeden z główny ch wynikow, dokladniej chodzi o kategorie Seniorów suk.
[B]Powinno byc[/B]
[B]I - BLUE MERLE SIBERIA Bricassart[/B]
[B]II - JAGIENKA z Coyoacan[/B]
[/quote]

No to mamy same sreberka na pierwszych miejscach wśród juniorów i seniorów. [COLOR=red][B]Tak czy inaczej gratulacje równiez dla SYBERII!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']Najmocniej przepraszam właścicieli - Kasię Czarkowską i Larysę Jettka za pomyłkę, wynikła ona głównie z nieścisłości w wynikach wystaw zagranicznych jakie miałam u siebie. [/quote]

Jeśli o mnie chodzi, nie ma problemu, a myśslę, że i Larysa nie będzie mieć nic przeciwko takiemu obrotowi spraw ;)
Mówiłam, że mnie TAKI wynik zaskoczył- przede wszystkim różnicą punktów pomiędzy Jagódka, a pozostałymi zwyciężczyniami :lol:

[quote name='piotrjan']Mirka , ten się nie myli kto nie liczy . [/quote]

I to jest chyba kwintesencja tego, co myślę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']powiedzcie mi czy w rankingu sh występuję się "dobrowolnie" ?? tzn umieszczane sa tylko psy, których właściciele wyrazili na to zgodę??[/quote]

Nie.
Punkty liczone są wszystkim psom jakie były wystawiane w 2007 roku na wystawach w kraju i za granicą.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Gratki dla moich cudownych [/FONT][FONT=Comic Sans MS]przyjaciół :[/FONT][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]( oraz ich przecudownych psów )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]Ewy , Kasi , Marioli , Moniki [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]za zajęcie super miejsc w rankingu 2007 ![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...