Jump to content
Dogomania

Ranking SH 2007


Miśka

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla Najlepszych Juniorów (psa i suki) funduje Klub Szpica...

Dzisiaj rozmawiałam z p.Jakubowskim - na Klubówce będziemy mieli czas na prezentacje tylko I miejsc wszystkich kategorii (czyli łącznie 8 psiaków) - stąd nagrody na II i III miejsca siłą rzeczy będzie trzeba przyznac i porozdawac już we własnym gronie. Ale nie widzę powodu, by z nich rezygnowac.

Ostateczna lista fundatorów i nagród wygląda następująco:
Ewa Górska - II m-ce w kategorii seniorów (PIES)
- I m-ce w kategorii seniorów (SUKA)
- I m-ce w kategorii puppy (PIES i SUKA)
Piotr Jan Olszewski - III m-ce w kategorii seniorów (PIES i SUKA)
- II m-ce w kategorii seniorów (SUKA)
Beata i Dariusz Jasińscy - nagroda dla Najlepszego Weterana
Mariola Poręba - II m-ce w kategorii puppy (PIES i SUKA)
Mirosława Rzepkowska - I m-ce w kategorii weteranów (PIES i SUKA)
Klub Szpica ZKwP - I m-ce w kategorii juniorów (PIES i SUKA)

PS. HUSKYTEAM mi tu kwęka, że też chce jakiś pucharek.... Ktoś się zlituje, czy zrzuta? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']Dla Najlepszych Juniorów (psa i suki) funduje Klub Szpica...

Dzisiaj rozmawiałam z p.Jakubowskim - na Klubówce będziemy mieli czas na prezentacje tylko I miejsc wszystkich kategorii (czyli łącznie 8 psiaków) - stąd nagrody na II i III miejsca siłą rzeczy będzie trzeba przyznac i porozdawac już we własnym gronie. Ale nie widzę powodu, by z nich rezygnowac.

Ostateczna lista fundatorów i nagród wygląda następująco:
Ewa Górska - II m-ce w kategorii seniorów (PIES)
- I m-ce w kategorii seniorów (SUKA)
- I m-ce w kategorii puppy (PIES i SUKA)
Piotr Jan Olszewski - III m-ce w kategorii seniorów (PIES i SUKA)
- II m-ce w kategorii seniorów (SUKA)
Beata i Dariusz Jasińscy - nagroda dla Najlepszego Weterana
Mariola Poręba - II m-ce w kategorii puppy (PIES i SUKA)
Mirosława Rzepkowska - I m-ce w kategorii weteranów (PIES i SUKA)
Klub Szpica ZKwP - I m-ce w kategorii juniorów (PIES i SUKA)

PS. HUSKYTEAM mi tu kwęka, że też chce jakiś pucharek.... Ktoś się zlituje, czy zrzuta? :-)[/quote]

To nie wszystko!;)Ponieważ "kochana tepsa":mad::angryy:popsuła mi neostradę,nie miałam netu /mam na razie z plusa:p/,to nie pisałam i nie napisałam,że mam pucharki za:
IV m-ce dla psa seniora i dla Best Puppy in Breed.Mam coś jeszcze ,ale to w niedzielę....;):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=&quot]Super :-) Dzięki wielkie.
Od razu powiem, ze nie będę w stanie nadzorować i przypilnować, aby sparować wszystkich fundatorów i nagradzanych, prócz I miejsc wszystkich kategorii, wiec po cichu liczę, ze każdy już się przypilnuje ;-)
Pewnie nie wszyscy będą obecni na wystawie, wiec nagrody będzie można wysłać poczta, przekazać przez kogoś lub wręczyć na innej wystawie.
Jeśli ktoś będzie miał problemy ze skontaktowaniem się z właścicielem psa, któremu ufundował nagrodę (lub ktoś nagrody nie dostanie, a powinien :cool1:), dajcie znać - pomogę.[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nas na klubowce nie bedzie, dlatego poprosilam Piotra by odebral za nas pucharsa :) Piotr zostal przez nas oficijalnie wyznaczony do tej ciezkej funkcji :lol:
Nasze pucharsy dojada z Mariola. :multi: dzieki

Bedziemy trzymac kciuki za naszych faworytow :evil_lol: szczegolnie za Piotra i Zorke, Gosie i zgraje :) Kasie i Jage, Mariole i psiorki :multi: Loczki i Quenni. nie dajcie sie i walczcie dzielnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...