Jump to content
Dogomania

Doberman ROLAND z listem (?!) - przywiązany do bramy schroniska[Szczecin] ma dom


Greven

Recommended Posts

Madzik-narazie tylko przygotujcie, bo mamy 3 psy, które nie wiadomo czy pojadą a wtedy ten twój, od alkoholika wskoczy na jego miejsce, OK? Dam jeszcze nzać.

A Roland jedzie na 100%, bo wskoczył na miejsce wyadoptowanego Yeti. Dawajcie go do hoteliku. Tylko nie zapomnijcie o rachunku, który pozwoli na zwrot kasy.

Oczywiście prosze o przygotowanie psa i o kontakt do siebie na wszelki wypadek.
Godzine podam jeszcze w kazdym razie spotkanie jest w Gorzowie Wlkp. 20.10.
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]1). Pies powinien być [B][U][COLOR=red]odrobaczony[/COLOR][/U][/B] na początku przygotowania do wysyłki [B][U]minimalnie 5 dni przed jakimkolwiek szczepieniem[/U][/B]! [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]2).[B][U]szczepienie na [/U][/B][B][U][COLOR=red]wściekliznę[/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][U]: [/U][/B]- musi to być udokumentowane w książeczce psa. Jest to bardzo ważne bo od momentu szczepienia do wysłania psa musi minąć minimalnie [B][U]3 tygodnie[/U][/B] [I][U]i to jest bardzo bardzo ważne![/U][/I] Bo sprawdzane na granicy! [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]3). [B][U][COLOR=red]chip[/COLOR][/U][/B] pod skórę i [B][U][COLOR=red]paszport[/COLOR][/U][/B]zagraniczny. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]4). [B][U]Szczepienie na [/U][/B][B][U][COLOR=red]choroby wirusowe[/COLOR][/U][/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]5). [B][U][COLOR=red]Transport do Gorzowa Wlkp.[/COLOR][/U][/B][/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Mile widziany kawałek materiału lub koc na którym piesek spał przez jakiś czas. Pomaga to pieskom zmniejszyć stres w drodze i daje poczucie bezpieczeństwa na nowym miejscu.[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]6). [U]Bardzo, ale to bardzo[/U] mile widziana jest kąpiel, odpchlenie i zabezpieczenie przeciw kleszczom.[/SIZE][/FONT]
Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja lubię być całowana ;) Ale tak naprawde to musimy ucałowac osoby z Fundacji, którzy ratuja z nami dobermany!

Dajcie mi znać, potwierdzcie czy Roland i ten pies od alkoholika będą na 100% przygotowane. Ja musze potwierdzić to fundacji, bo jak nie, to pojada inne biedy!

Link to comment
Share on other sites

Macie jakies wieści?

Mam tez prosbe: jesli pies zostanie przygotowany powiedzcie mi jakie bedą koszty za które musi zwrócić fundacja niemiecka. Musze przygotowac liste dotyczacą wszystkich psów. Bedzie mi to pomocne, wiec prosze o informacje.

Link to comment
Share on other sites

Ale nawet, jeśli zabiorę go 11, nie zdążymy na wyjazd do Niemiec, bo od wyrobienia paszportu i wbicia wścieklizny muszą minąć 3 tygodnie :placz:

Czy dałoby się wysłać go następnym transportem?? Do tej pory posiedziałby w hotelu, ja załatwię dokumenty, odrobaczanie itd.

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jst to, że nie wiadomo kiedy będzie następny transport, dlatego teraz biorą aż tyle psiaków, bo przezd zimą pewnie ich tu już nie bedzie :(
Paszport może być wyrobiony nawet dwa dni przezd wyjazdem, ale szczepienie na wścieklizne mus mieć miesiąc. Czy w schronie nie szczepią???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Ale nawet, jeśli zabiorę go 11, nie zdążymy na wyjazd do Niemiec, bo od wyrobienia paszportu i wbicia wścieklizny muszą minąć 3 tygodnie :placz:

Czy dałoby się wysłać go następnym transportem?? Do tej pory posiedziałby w hotelu, ja załatwię dokumenty, odrobaczanie itd.[/quote]

Greven, a nie masz jakiegos znajomego weta, który by cofnął date szczepienia :cool3: ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiadomo. Psa mogę zabrać jutro, albo pojutrze.
Ale paszportu nie ma jeszcze i nie wiadomo, czy uda się go "zrobić".

Nie wiem, co dalej - zabierać, do hotelu, robić dokumenty na spokojnie??
Proszę.... już dziś dzwonili, że pies ma być zabrany po skończeniu kwarantanny, a nigdy nie dzwonią o to :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...