Jump to content
Dogomania

Zawody, seminaria, pikniki, pokazy itp Agility 2008


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='Sajko']Laluna- czy masz moc jakość oznaczania tematu jak coś zmienisz? trochę ułatwiłoby to życie, bo tak to jak szaleniec kontroluję cały czas, czy cuś nowego się niepojawiło:razz:[/quote]

Takiej mocy o ile wiem nie mam.
Ale jak sie tylko pojawi oficjalne szczegółowe info o danych zawodach w osobnym temacie to od razu podklejam aby było widoczne.
Wiec oprócz kalendarza który jest jedynie przypomnieniem o terminach zawodów i zebraniem wszystkiego do gromady, zachecam do zakładania osobnych topiców gdzie sa szczegółowe informacje i funkcjonuja jako podklejane. Kiedy juz nie sa aktualne sa odklejone.
Zawody w Warszawie 10 maja współorganizuje Baritus i jak tylko bedzie szczegółowe info od razu zostanie umieszczone w osobnym temacie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beatko, prosze Cie uzupelnij kalendarz zawodow i seminariow agility o:

Seminaria:

26-27.01.2008 Warsztaty z Heidi Zahn, Niemcy

6-12.07.2008 obóz dla zaawansowanych z A. Grygarem (Czechy)

21-26.07.2008 oboz agility dla początkujących i średniozaawansowanych (polscy instruktorzy)

27.07-2.08.2008 oboz agility dla początkujących i średniozaawansowanych (polscy instruktorzy)

6-7.09.2008 warsztaty agility dla zaawansowanych z Silasem Boogk (Niemcy)

8-11.11.2008 warsztaty agility dla zaawansowanych i sredniozaawansowanych z Keesem Stoel (Holandia)

6-7.12.2008 warsztaty agility dla zaawansowanych i sredniozaawansowanych z Tondą Grygarem (Czechy)

zawody:

26-27.04.2008 Radom (w Kozienicach)

12.07.2008 Radom (tylko egzaminy) - sedzia A. Grygar

13.07.2008 Radom - sedzia A.Grygar

13-14.09.2008 Radom (w Kozienicach)

Link to comment
Share on other sites

Ale sie rozpisałas :lol:

Jutro sie biore. ;)

MAm prosbe. Czy mogłabys te zagraniczne seminaria dac od razu z linkami. TAk aby mozna było poczytac program i gdzie to to jest i gdzie sie zgłaszac.


[QUOTE]12.07.2008 Radom (tylko egzaminy) - sedzia A. Grygar[/QUOTE]
Czy w tym dniu bedzie tylko po jednym przebiegu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ale sie rozpisałas :lol:

Jutro sie biore. ;)

MAm prosbe. Czy mogłabys te zagraniczne seminaria dac od razu z linkami. TAk aby mozna było poczytac program i gdzie to to jest i gdzie sie zgłaszac.



Czy w tym dniu bedzie tylko po jednym przebiegu?[/QUOTE]


Tak, 12.07 bedzie tylko po jednym przebiegu, a zawody sie zaczna popoludniu.

Na razie nic wiecej podac nie moge, bo jeszcze nie mam. A o seminarium z Heidi, czyli to co wiem, to juz jest na Dogo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Raczej nie :eviltong: Przez kilka lat na targach odbywały się Mistrzostwa Polski a teraz już ich nie ma.
Najbliżej z reguły Głogów (teraz w weekend), Bydgoszcz...[/quote]
dziekuje za odpowiedz szkoda ze nie ma w poblizu nigdzie:-(
bo dalej to sama nigdzie nie pojade a od nas nikt nie startuje ja tylko sie za to chce zabrac

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

A ja mam pytanie do organizatora o dane szczegółowe dotyczące zawodów w Łodzi w dniach 3 - 4 maja ( podczas wystawy ). Czy są już dane dotyczące tych zawodów ?
Informacje dotyczące np zawodów w Kozienicach ( 26/27.04 ) już od jakiegoś czasu są zamieszczone a co do Łodzi to jeszcze cisza.
Może dałoby radę wstawić już informacje organizacyjne ??

Michał i szpic

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...