Jump to content
Dogomania

Fotogaleria Gordona, Rapera, Lotosa i Miśki


Doginka

Recommended Posts

[quote name='Vectra']wiesz co ..... nie wiem co lepsze .. zaspa śnieżna , czy kennel klatka pod plandeką ... łańcuch .... bo tak wygląda paluch :diabloti: tam jest ponad 3 tysiące psow ..

[url]http://www.paluch.org.pl/pokaz/5.jpg[/url][/QUOTE]
Ale zaspa nie nakarmi, a na Paluchu dadzą chociaż jeść;-)
Ja wiem, co to jest Paluch, byłam tam nie raz i dlatego strasznie mi ciężko na duszy, że muszę psa oddać tam, zamiast do DT:-( Ale nie poświęcę swoich psów i pewnie Wy postąpiłybyście podobnie.

Link to comment
Share on other sites

jak kiedyś znalazłam psa z wielką rana na na karku, wydzwoniłam wszystkich znajomych i znalazłam kogoś kto psiaka przygarnie, ponieważ z kasą było krucho postanowiłam zawieźć go na paluch żeby tamci weterynarze to obejrzeli i powiedzieli co z tym robić, jakie leki podawać itp...wcale nie chciałam psa zostawiać:shake: a zostałam powyzywana od najgorszych...wcale go tam nawet obejrzeć nie chcieli:crazyeye:
Straszne miejsce!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']jak kiedyś znalazłam psa z wielką rana na na karku, wydzwoniłam wszystkich znajomych i znalazłam kogoś kto psiaka przygarnie, ponieważ z kasą było krucho postanowiłam zawieźć go na paluch żeby tamci weterynarze to obejrzeli i powiedzieli co z tym robić, jakie leki podawać itp...wcale nie chciałam psa zostawiać:shake: a zostałam powyzywana od najgorszych...wcale go tam nawet obejrzeć nie chcieli:crazyeye:
Straszne miejsce!!!!![/QUOTE]

Ja miałam kiedyś podobną sytuacjE:-( Dlatego też mam nadzieję, że szybko się ten DT znajdzie;-)
Pies może zostać u mnie tylko do wtorku!!!

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180323-Wa-wa-Park-Skaryszewski-znaleziono-czekoladowego-psa-pilnie-DT-bo-trafi-na-Paluch[/url]
ma wątek

a co do Palucha to na kwarantannie dzieje się tak:
[url]http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/aktualnosci2010/20100127pal/akt20100127.htm[/url]

szukajcie mu DT Paluch pęka w szwach :( nikt nie ogarnia co tak się dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[B][I][url]http://images8.fotosik.pl/214/54b2a2507c10e724med.jpg[/url]

całkiem fajny ten rudzielec ...
Masz dylemata kochana oj ..a czy Paluch to jedyne miejsce dla Niego? nie ma innych schronisk w Wawie? albo hotelików lub tym podobnych ? w razie czego moge mu sfinansowac pobyt na mieisac w jakims godnym zaufania hoteliku i worek karmy .....

buziam mocniusioooooooooo ;-)


widzialam fotyyyyyyyyyyyyyyyy Zacmienia.......boszzzzzzzzzzz kiedy ten czerwiec ;-)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że nie odpiszę każdej osobno, ale mam strasznego doła. Siedzę i zalewam się łzami i nie mogę się uspokoić. :shake::placz::placz:
Czy można znienawidzieć biednego psa za nic? - można!!!:placz:
Czy może boleć serce, gdy ukochany pies wyje za ukochaną pańcią? - może!!!:placz:
Pierwszy i ostatni raz to robię. Nie nadaję się do tego:placz::placz::placz:
Za bardzo kocham swoje psy!!!

Qźwa, tych, co wyrzucają psy powinno się naznaczać na czole jak w filmie "Bękarty wojny":angryy::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Dokładnie tak jak piszesz - Gordon zbyt mocno mnie kocha, a ja jego:loveu:
Ale Raper też walczy o swoje miejsce przy mnie;-) Z tym, że nie z Gordonem a z Gracjanem, dlatego niestety biedny piesek idzie na zmarnowanie na Paluchu:-([/QUOTE]

a nie lepiej było zostawic go tam gdzie był a nie teraz wywozić na Paluch

[quote name='zuzolandia'][B][I][url]http://images8.fotosik.pl/214/54b2a2507c10e724med.jpg[/url]

całkiem fajny ten rudzielec ...
Masz dylemata kochana oj ..a czy Paluch to jedyne miejsce dla Niego? nie ma innych schronisk w Wawie? albo hotelików lub tym podobnych ? w razie czego moge mu sfinansowac pobyt na mieisac w jakims godnym zaufania hoteliku i worek karmy .....

buziam mocniusioooooooooo ;-)


widzialam fotyyyyyyyyyyyyyyyy Zacmienia.......boszzzzzzzzzzz kiedy ten czerwiec ;-)[/I][/B][/QUOTE]

tu masz propozycje Zuzoli

Link to comment
Share on other sites

Zuzolandia na pewno nie opłaci hotelu za miesiąc - zażyczyli sobie ok. 1400zł:crazyeye:
Ariss może poświadczyć, bo to Ona dzwoniła;-)

Na temat psa wypowiedziałam się w jego wątku!

[B]Ale mam też dobre wieści - maleństwo przeżyło i jest 8 pięknych, zdrowych kluchow:multi:[/B]
[IMG]http://i45.tinypic.com/2jbl4b7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/1e516q.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/25yyalc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/28vgiky.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nie mogę niestety tego potwierdzić, bo to zupełnie inny hotel, a nie te które podała nam maławaszka.
W tym pierwszym co znalazłam cena za dobę to 40-42zł a w tych od dziewczyn to 8-10zł. dość znacząca różnica.Poza tym do tego drogiego nie dzwoniłam.

Tłumaczyłam Ci to wczoraj przez telefon;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']nie mogę niestety tego potwierdzić, bo to zupełnie inny hotel, a nie te które podała nam maławaszka.
W tym pierwszym co znalazłam cena za dobę to 40-42zł a w tych od dziewczyn to 8-10zł. dość znacząca różnica.Poza tym do tego drogiego nie dzwoniłam.

Tłumaczyłam Ci to wczoraj przez telefon;)[/QUOTE]
No ok. ale w tych tanich nie ma miejsc!

Ewa, mam pomysła - możeTy go weźmiesz na kilka dni?:razz:

Link to comment
Share on other sites

jak bym mogła to bym go wzięła już dawno, ale nie mogę:shake: dlatego pomagam w inny sposób, chociażby dzwoniąc po hotelach(może to nie wiele ale zawsze coś).

Wczoraj myślałam o tym żeby go choć do piątku przetrzymać(zobaczyć co u megi się rozwinie), jeśli ta Twoja znajoma co się zdeklarowała by go później zabrała, ale niestety nie mieszkam sama i nie mogę podjąć decyzji za wszystkich domowników. Do tego operacja babci, remont, codzienna praca i pies do robienia na weekend.Wiesz że jestem poza Warszawą, przywiozłabyś mi go kolejką? No właśnie, ponieważ wszystkie te czynniki się kumulują nie jest to dobry czas na DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']jak bym mogła to bym go wzięła już dawno, ale nie mogę:shake: dlatego pomagam w inny sposób, chociażby dzwoniąc po hotelach(może to nie wiele ale zawsze coś).

Wczoraj myślałam o tym żeby go choć do piątku przetrzymać(zobaczyć co u megi się rozwinie), jeśli ta Twoja znajoma co się zdeklarowała by go później zabrała, ale niestety nie mieszkam sama i nie mogę podjąć decyzji za wszystkich domowników. Do tego operacja babci, remont, codzienna praca i pies do robienia na weekend.Wiesz że jestem poza Warszawą, przywiozłabyś mi go kolejką? No właśnie, ponieważ wszystkie te czynniki się kumulują nie jest to dobry czas na DT.[/QUOTE]
No właśnie, zawsze podobna odpowiedź!!! Gdybym mogła....Gdybym mógł.....
Ja Cię absolutnie nie krytykuję i nie osądzam, ale chciałam tylko, abyć choć w części poczuła, co ja czuję. Od piątku taka sama odpowiedź od każdego, kto oglądał psa!
Ja też nie mogę....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Doginka,ja tam się doliczyłam 9 szczeniaczków, czy mi się w oczkach dwoi :)[/QUOTE]
Również doliczyłam się 'dziewiątki":hmmmm:, ale mniejsza o liczbę - te kluseczki są śliczne:multi::loveu::loveu: - gratuluje PABCIU ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Doginka,
ja tam się doliczyłam 9 szczeniaczków,
czy mi się w oczkach dwoi :)[/QUOTE]
Bo urodziło się 9, a ja wcześniej pisałam, że hodowczyni miała remont w domu i nie miała dostępu do neta;-)

[quote name='kaho']Również doliczyłam się 'dziewiątki":hmmmm:, ale mniejsza o liczbę - te kluseczki są śliczne:multi::loveu::loveu: - gratuluje PABCIU ;) .[/QUOTE]
To są fotki z dnia porodu, dlatego jest jeszcze 9 sztuk;-)

[quote name='niunka04']jeden chyba poszedł do aniołków:roll:[/QUOTE]
Dokładnie, jeden jest aniołkiem, ale dziewczynka przeżyła i o dziwo pieski dziś zaczęły otwierać oczka, a to dopiero 8 dzień:multi:
Jak tylko dostanę foty z otwartymi oczkami, to je tu pokażę;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Zuzolandia na pewno nie opłaci hotelu za miesiąc - zażyczyli sobie ok. 1400zł:crazyeye:
Ariss może poświadczyć, bo to Ona dzwoniła;-)

Na temat psa wypowiedziałam się w jego wątku!

[B]Ale mam też dobre wieści - maleństwo przeżyło i jest 8 pięknych, zdrowych kluchow:multi:[/B]
[/QUOTE]

j[B][I]asny gwint :crazyeye::crazyeye: te psy w tym hotelu spią na jedwabnej poscieli czy co????? :crazyeye::crazyeye:

Kluseczki przesłodkie ...teraz oby znalazły kochające domki :loveu::loveu:

buziowankooo wieczorneee :lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...