Jump to content
Dogomania

Fotogaleria Gordona, Rapera, Lotosa i Miśki


Doginka

Recommended Posts

[quote name='zuzolandia']j[B][I]asny gwint :crazyeye::crazyeye: te psy w tym hotelu spią na jedwabnej poscieli czy co????? :crazyeye::crazyeye:

Kluseczki przesłodkie ...teraz oby znalazły kochające domki :loveu::loveu:

buziowankooo wieczorneee :lol:[/I][/B][/QUOTE]
Kochana, mam nadzieję, że znajdą takie domki, które ich nie wyrzucą na bruk!;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']ja mam takie pytanko do Doginki;) Jakbym wzieła Nike nad morze to jak zostawie ja np na kilka godzin w domku żeby iść na miasto to czy są jakieś zastrzeżenia do tego??? Widać po wątku że wyjeżdzaliście troche dlatego pytam.;)[/QUOTE]
Tez odpowiem, a Doginka doda swoje :cool3:.
Wszystko zalezy jak mala zachowuje sie sama w domu.
Z tego co wiem oprocz Niunki macie jeszcze dwoch innych ulubiencow, wiec malenstwo (tak przypuszczam) nigdy nie zostawalo same i dlatego moze to byc 'troche' klopotliwe. Holly np. wyje z zalu jak wychodzimy, co prawda w miare szybko jej to mija ale potem szuka sobie zajecia i zabiera sie do podgryzania (najczesciej mojego fotela:angryy:). Podczas wyjazdow na Mazury, np. jak chodzilismy na posilki, to wyla i drapala do drzwi. Wiecej szkod nie wyrzadzila bo szybko zawsze wracalismy, ale nie jestem pewna co by bylo gdyby ...... zostala dluzej sama. Jesli zas chodzi o morze, to wszedzie ja zabieralismy, czy to do restauracji, czy nad morze (oczywiscie na plaze niestrzezona co mialo swoje wielkie zalety:razz: duzo miejsca, duzo mniej ludzi, pies mial gdzie biegac itp) i nikt nie robil problemow. W tym roku oczywiscie zrobimy to samo:lol: , wiec mala bedzie z nami wszedzie:lol:.

Link to comment
Share on other sites

a mogłabym dostac namiary na jakąś fajna miejscowość??? Chcialam odwiedzić Sopot ale tam tylko strzeżone.;) No jak wyjezdzamy na zakupy albo jedziemy do rodziny i mała zostaje sama (Zuzia najczęściej wychodzi a Wiki to tzw pies podwórkowy) to nie niszczy. No ale od samego naszego wyjscia wyje w niebogłosy razy wyszlam tylko po drzewo nie bylo mnie jakieś 15 minut to byl spokój a Nika leżała na posłanku. Ona jest śpioch totalny. No ale wolalabym brać ja ze soba..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']a mogłabym dostac namiary na jakąś fajna miejscowość??? Chcialam odwiedzić Sopot ale tam tylko strzeżone.;) No jak wyjezdzamy na zakupy albo jedziemy do rodziny i mała zostaje sama (Zuzia najczęściej wychodzi a Wiki to tzw pies podwórkowy) to nie niszczy. No ale od samego naszego wyjscia wyje w niebogłosy razy wyszlam tylko po drzewo nie bylo mnie jakieś 15 minut to byl spokój a Nika leżała na posłanku. Ona jest śpioch totalny. No ale wolalabym brać ja ze soba..[/QUOTE]
Niunka, Odpowiem na Twoim blogu - nie bede Dogince tutaj 'bruzdzic' :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']ja mam takie pytanko do Doginki;) Jakbym wzieła Nike nad morze to jak zostawie ja np na kilka godzin w domku żeby iść na miasto to czy są jakieś zastrzeżenia do tego??? Widać po wątku że wyjeżdzaliście troche dlatego pytam.;)[/QUOTE]
Śmiało możesz ją zabrać nad morze. Jak potrafi się cicho zachowywać. Musisz małą przyzwyczajać do różnych sytuacji;-)
Jak niszczy, to pochowaj wszystko co mozesz, ale ja np. swoje psy zabierałam na plażę (dziką). Tylko pamiętaj, że na plaży musisz mieć jakiś namiocik dla małej, żeby osłonić ją od słońca! To ważne, bo może dostać porażenia słonecznego.
Ja swoje sznupki zostawiałam w pokoju, ale muszę zawsze pochować książki i wszystkie papierowe rzeczy (gazety, dokumenty itp.), bo te moje menele lubią czytać;-)
Ja bardzo często wyjeżdżam do Stegny Gdańskiej - tam są fajne dzikie plaże i można z psem się stołować w barkach, a nawet w lepszych restauracjach;-)!

[quote name='Cheritka']Doginko,
dziękuje Ci za ciepłe słowa,
podniosłaś mnie na duchu :)[/QUOTE]
Ale ja chyba nie pamiętam o co chodzi?:crazyeye:

[quote name='kaho']Niunka, Odpowiem na Twoim blogu - nie bede Dogince tutaj 'bruzdzic' :)[/QUOTE]
Śmiało Kasiu, daj namiary na jakąś fajną nadmorską miejscowość i hotelik lub kwaterę;-)
[quote name='ariss']czy deklaracja na hotelik dla Gracjana jest dalej aktualna?[/QUOTE]
Już nie - piesek jest na Paluchu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']czy deklaracja na hotelik dla Gracjana jest dalej aktualna?[/QUOTE]

[B][I]z tego co wiem jest juz na Paluchu .....w związku z tym pieniazki posżly na sterylke dla Misi od Jaszy .Mała ma watek na dogomani ;-)

Witankoo;-)
wybieram sie tez na d morze w maju ...i tak szukam i szukam pustych dzikich plaż hhihih

buziowankoooooooo wieczorne ;-)
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']...Witankoo;-)
wybieram sie tez na d morze w maju ...i tak szukam i szukam pustych dzikich plaż hhihih

buziowankoooooooo wieczorne ;-)
[/I][/B][/QUOTE]
Cześć kochana Zmierzchownico:loveu:
Ja mam nauczkę, więc już nigdy nie wezmę znalezionego psa do domu, ale pieniądze jak dawałam na schrony, tak będę dawać dalej!!! I nie zamierzam sie tym chwalić, bo nie robię tego dla chwały, tylko dla biednych burków;-)

[quote name='niunka04']No u nas tez problem ze wszystkim co papierowe tak to mała musi mieć dużo swoich zabawek i nic nie niszczy;)[/QUOTE]
No to znaczy, że śmiało mozesz jechać nad morze;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']
Już nie - piesek jest na Paluchu![/QUOTE]

to nic nie zmienia, chcemy go z Palucha wyciągnąć zaraz po kwarantannie prosto do hotelu...pomoc nie kończy się w momencie oddania psa do schronu;)

[quote name='zuzolandia'][B][I]z tego co wiem jest juz na Paluchu .....w związku z tym pieniazki posżly na sterylke dla Misi od Jaszy .Mała ma watek na dogomani ;-)

[/I][/B][/QUOTE]

ok. rozumiem, czyli trzeba zacząć zbierać deklarację. Dzięki Zuzolandia, że chciałaś pomóc:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']to nic nie zmienia, chcemy go z Palucha wyciągnąć zaraz po kwarantannie prosto do hotelu...pomoc nie kończy się w momencie oddania psa do schronu;)[/QUOTE]
O tym nie musisz mi mówić, bo ja to doskonale wiem;-)

Znalazłam Gracjana:
[IMG]http://www.paluch.org.pl/foto/001000616_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0536/10
[B]Gatunek[/B]: PIES [ MIESZANIEC ] [ samiec ]
[B]Masc[/B]: brązowy, czarny na grzbiecie
[B]Waga[/B]: 12,000
[B]Skad[/B]: St. Augusta 18
[B]Znaki[/B]: biały żabot[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']O tym nie musisz mi mówić, bo ja to doskonale wiem;-)

A skoro go nie ma na stronie palucha w kwarantannie, to może ta funkcjonariuszka SM go komuś dała, bo ja Ją prosiłam, że jakby miała jakis DT, to byłoby dla pieska lepiej. Bo Gracjan bardzo się tej Funkcjonariuszce podobał. I nawet przemawiała do niego i nazywała Gracuś. Może jest jakaś nadzieja, że to się udało:hmmmm:[/QUOTE]

nie chciałam, żeby to tak zabrzmiało ;)chodziło mi o to że trzeba działać dalej!

sama nie wiem, dziwne że go jeszcze nie wstawili, a da sie sprawdzić kiedy robili aktualizację strony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']
Śmiało Kasiu, daj namiary na jakąś fajną nadmorską miejscowość i hotelik lub kwaterę;-)
[/QUOTE]
np. Łazy - o/w Diana - domki o roznym standardzie i cenach, do wszystkich knajp też wchodziliśmy z Hollunia:) Przepiekne duze, czyste plaze na ktorym pies mogl ganiac do woli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']no już chyba wiesz;) Doginko mam takie pytanie... Sznaucerowi można obcinać tak grzywke bez przedziałku???[/QUOTE]

Pewnie, że można!
dla mnie to ten "przedziałek" wygląda dobrze tylko jak jest ułożony. Sylwia to jeszcze dobrze robi ,ale najgorzej jak ktoś wyrwie za dużo i powstaje taka dziura między oczami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...