Jump to content
Dogomania

NUTRAM


Sloneczko

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jacek.']I dystrybutor też ma mamutki i gronki.;)[/quote]

i wilczaka cz. też ma :eviltong: o kocie nie wspomne :evil_lol:. A karma jest na prawdę świetna. Czasem robie przerwę i karmię K9.
Rozpuszczone są te moje mamuty do granic możliwości. Eukanuby i Hilsa w pysk nie biorą,, inne łaskawie po parodniowej głodówce. A Nutram wcinają bez grymasów i im służy. Nie tylko na "oko" ale wyniki krwi też mają wzorcowe.
(Jacek, a skąd znasz stan posiadania dystrybutora ?????????? )

Link to comment
Share on other sites

karma mniami :cool1: za niedługo zamawiamy kolejny worek tej karmy. Miałam dużo dylematów, ale nawet hills light ma mniej białka niż Nutram weight control. Psiakowi zawsze się jakieś karmy nudzili, nawet royala nie chce już jeść, a Nutram'a je i je i nie nudzi sie jej.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='Chefrenek']Zainterowała mnie ta karma. Może kupię kiedyś. Nie wiecie czy gdzieś można próbki zamówić? Kiedyś na allegro widziałam ale już ich nie ma.[/quote]
Próbek Ci nie wyślą, ale zachęcą do zakupu opakowania testowego (3 kg cena jak polowki normalnego w tej gramaturze) [URL="http://www.nutram.pl"]www.nutram.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='Kasiko']Powiedzcie proszę jakie kupy robią Wasze psiaki po Nutram, obecnie karmię swojego yorka Biomilem i maluch robi mega wielkie kupy, jak cygara. Widać do końca nie spala wszystkich składników. Zastanawiam się właśnie nad kupnem Nurtam.[/quote]

Mój po Nutramie robił podobne do tych po Biomillu.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wezmę na próbę małe opakowanie Nutram i zobaczę jak mój maluch się zachowa.
Mój yorczek waży 1,7kg i po Biomillu jego kupy są większe od niego :evil_lol:
Pasuje mi skład Nutram Mini, jest w niej mało zbóż, tylko kukurydza, nie ma pszenicy, cynk 184mg co jest ważne dla wychodowania długiego włosa.
Chociaż korci mnie Holistyczna Eagle Pack i ANF. Chociaż ANF ma w swoim składzie mięso z kurczaka a jak wiemy mieso przy obróbce termicznej traci ponad 70% swojej objętości i boję się żeby nie okazało sie, że jest to mieszanka zbóż ;)
Eagle Pack ma fajny skład ale na ile jest to bajer marketingowy, że karma ta nie zawiera konserwantów. Pracuje w spożywce i dużo naoglądam się opakowań żywności na których jest napisane BEZ KONSERWANTÓW a produkty te z założenia nie mają konserwantów tj. zupa w proszku;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Po 3 tygodniach podawania Nutram muszę powiedzieć, że piesek zajada ją ze smakiem. Na początku mieszałam Nutram z Biomilem żeby maluch nie miał rozstroju żołądka i skubany wybierał tylko granulki Nutram :evil_lol:
Mam karmę Adult Mini i granulki są bardzo małe, przystosowane dla piesków małych ras, dla porówniania granulki Biomila były wielkości 2 złotówki :roll:
Kupy po Nutram są małe i suche co oznacze, że piesek przyswaja karmę.
Narazie zauważam same + :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Prosze o poradę :roll: czy warto zmieniac karmę z boscha właśnie na karme firmy nutram?
Ogólnie karmie mojego psa jedzeniem gotowanym, ale od czasu do czasu dostaje suchy pokram - tak na zmianę :)

Renoma porównawcza tych dwóch karm jest oczywista - ale jako dodatek do gotowanego, która lepiej wedlug Was by sie sprawdziła :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Chefrenek']No właśnie. Niby dobra a w dogfood analysis na tylko 2 gwiazdki.:roll:[/quote]
Hmmmm. ale karmię nią 2 albo 3 lata (czas szybko leci ;) ) i burki wyglądają i wyniki mają jak " z książki ". Porzeliczałam dawki dzienne, składy i takie tam różnych innych karm (z wyższej półki) i wyszło mi, że nie przepłacam. Ale....co dla jednego dobre, dla drugiego nie musi. Trzeba indywidualnie zobaczyc, czy służy danemu piesowi, czy nie koniecznie.
(nie jestem w żaden sposób związana z dystrybutorami karmy, piszę jako szary użytkownik). Tak, że gwiazdki ....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupak']Hmmmm. ale karmię nią 2 albo 3 lata (czas szybko leci ;) ) i burki wyglądają i wyniki mają jak " z książki ". Porzeliczałam dawki dzienne, składy i takie tam różnych innych karm (z wyższej półki) i wyszło mi, że nie przepłacam. Ale....co dla jednego dobre, dla drugiego nie musi. Trzeba indywidualnie zobaczyc, czy służy danemu piesowi, czy nie koniecznie.
(nie jestem w żaden sposób związana z dystrybutorami karmy, piszę jako szary użytkownik). Tak, że gwiazdki ....:shake:[/quote]


Ja się nawet nad Nutramem zastanawiałam, ale jednak Acanę wybraliśmy dla królewicza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='Kasiko']Po 3 tygodniach podawania Nutram muszę powiedzieć, że piesek zajada ją ze smakiem. Na początku mieszałam Nutram z Biomilem żeby maluch nie miał rozstroju żołądka i skubany wybierał tylko granulki Nutram :evil_lol:
Mam karmę Adult Mini i granulki są bardzo małe, przystosowane dla piesków małych ras, dla porówniania granulki Biomila były wielkości 2 złotówki :roll:
Kupy po Nutram są małe i suche co oznacze, że piesek przyswaja karmę.
Narazie zauważam same + :-)[/QUOTE]

a czy nie zwięszyła się ilośc koopek?? Pytam, bo moja sunia jest tydzień na Nutram i przybyła nam jedna koopka na dobę, a na RC były dwie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po prawie dwóch miesiącach podawania Nutram Grein Free jestem zachwycona. Karma jest bardzo chetnie zjadana , także wejsja light. Sierść piękna i co najwazniejsze pies slicznie schudł i ładnie kształtuje mu się sylwetka. Kupki małe i zwarte, regularne co do godziny. Polecam !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...