Jump to content
Dogomania

NUTRAM


Sloneczko

Recommended Posts

Moi drodzy, chciałabym poznać Wasze zdanie na temat ostatnio baardzo polecanej mi karmy kanadyjskiej firmy NUTRAM. W porównaniu w EUKANUBĄ czy RC jest droższa ale porcje za to oszczędniejsze ... skład wydaje się całkiem nieźle zbilansowany i skomponowany ... :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje dogi od jakiegoś czasu są na Nutram i ostatni miot też tą karmę pożerał ze smakiem :eating:

Moja siostra mieszka w Kanadzie i to ona namówiła mnie na tą karmę, tam uważana jest za lepszą od Eukanuby, nie chodzi tu raczej o zbilansowanie składników gdyż w obu karmach są one podobne,ale o świeżość surowców itd.

Link to comment
Share on other sites

:D dziękuję za odpowiedzi. Słyszałam, zę dodatkowo wyciąg z Jucca Schidigera zapobiega wielu rzeczom, działa antyrakowo itede.

Co do cen to to, co mnie interesuje:

Chicken & Rice dla dużych psów - 3,5 kg 79,99PLN; 15 kg 264,99 PLN

Lamb & Rice with Chicken - 3,5 kg 74,99 PLN; 15 kg 249,99 PLN

dzienna racja dla mojej suni to max 325g.

Link to comment
Share on other sites

Ja też takie preferuje, ale kiedy ma sie w domu młode psy dużych ras lepiej wydać troche więcej kasy i mieć pewność że zdrowo jedzą.

Moje suńki jedzą Nutram kiedy chodzą w ciąży i podczas karmienia, potem przechodzą na karmę z niższej pułki.

Szczeniątka też jedzą Nutram, czasem lepiej nie oszczędzać.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Bardzo dziękuję za wszystkie uwagi. Powiem szczerze, że zdecydowałam się na tę karmę, bo jak porównałam dawkowanie dzienne dla mojej suni i okazało się, że w porównaniu do serwowanego obecnie RC dawkowanie NUTRAM jest prawie o połowę niższe (spadek z 540g do 325g) więc mnie się opłaca. :wink:

Link to comment
Share on other sites

nie zdążyłam dopisać- oczywiście info na stronie przeczytałam, ale zależało mi na opinii praktyków..

m

P.s.teraz karmię Moli eukanubą..( ale ostatni zaczęła się intensywniej lizać, wet mówi, że nie widzi niepokojących objawów np. na skutek alergii-ale tak sobie myślę, że skoro są inne karmy, które też chronią stawy to czemu nie spróbować :-? )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

[quote name='Mysha792']Czy ktoś karmi swojego psiaka tą karmą? Mam zamiar ją zamówić, słyszałam dużo dobrych opini na temat tej karmy. Więc czekam na wasze opinie ;)[/quote]

Jakiś czas karmie Nutramem swoje malamuty. Jestem bardzo zadowolona.
Psy w swietnej kondycji,futro lśniące, kupy ładne i nie duze. (Sporo mniejsze niz po Eukanubie czy RC i zapach jakby przyjemniejszy :evil_lol: ). W dodatku dystrybutora masz po sąsiedzku w Przebieczanach .(Ja sie tam zaopatruje ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...