Jump to content
Dogomania

NUTRAM


Sloneczko

Recommended Posts

Moja pinczerka miniaturka przeszła z RC na Nutram i muszę powiedzieć ,że po RC za dużo tyła ,a na Nutram już mniej. Kupuje jej Nutram Puppy ,a na początku kupiłam jej Nutram Grain free bez zbóż żeby schudła . Nutram Puppy ma tylko 18% tłuszczu co nie mogę powiedzieć o RC ,bo ma około 20% tłu. i do tego Nutram ma mniej zbóż ,a RC więcej. Moja pisna robi kupki trochę luźnawę po tej karmie ,ale dopiero 2tyg. ją używam więc myślę ,że wszystko się zmieni. POLECAM TĄ KARMĘ !

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='GATUSO']Bardzo dobra karma zdecydowanie niedoceniona ,zawsze na tym samym przyzwoitym poziomie i przynajmniej nie wypisują głupot,ze są najlepsi w Kanadzie[/QUOTE]

właśnie się zastanawiam skąd takie niedocenienie...może marketing mają słaby. Znakomita karma, dobry skład i przyzwoita cena. Przerobiłam już sporo karm , wszystkie super premiuim i Nutram naprawdę się sprawdził. Mam psa trudnego tzn. z tendencją do tycia i mocno liniejącego conajmniej dwa razy do roku.
Polecam !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Moja sunia prawie od początku jest na Nutram, najpierw Puppy a teraz przechodzimy na Skin and Coat. Jest bezproblemowo, wcina w 5 sekund, kupki maleńkie i regularne, żadnych rozwolnień czy wymiotów. Nie drapie się i włos pięknie się błyszczy. Ja widzę same plusy a ponieważ i porcje są małe więc wcale nie wychodzi drogo. Z Nutram nie zrezygnuję, może od czasu do czasu zmienię jej rodzaj tak dla urozmaicenia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

a ja wypowiem się odnośnie tej karmy,a co! Od szczeniaka Mirra dostaje tą karmę - najpierw dla szczeniaka, potem psa dorosłego o normalnej aktywności a ostatnio dla psa po sterylizacji. Niedawno zmieniłam karmę ale to ze wglądu na to że Mirze najzwyczajniej się znudziła ;) karma ma duży plus - Mirra nie ma `wiatrów` koopy nie `leją się` no i nie miała problemów zdrowotnych jeśli chodzi o sierść (: karmę odbieram bezpośrednio z hurtowni u dystrybutora [URL="http://www.petservice.pl"]KLIK[/URL] i tak szczerze to tam też polecam zamawiać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...