Jump to content
Dogomania

Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZFoksi zamiera, nie chce ruszyć - totalna panika. A niestety - dziewczyny przychodza w weekendy - i mają co robić. Nie dadzą rady. Foksi może by się nauczyła, gdyby miała włąsny dom, czas itp. Cierpliwość człowieka potrafi czynic cuda.
Ale nie ma kto ją uczyć - nie ma kiedy.

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem trzebo jej zapiac jakas smycz i obroze zeby sie przyzwyczaila jak sie przyzwyczai do tych rzeczy wtedy praktycznie bedzie chciala ciagnac na spcerach moim zdaniem to jest najlepsza metoda nie stac przy niej i nie ciagnaj ale przypiac smycz i puscic musi sie przyzwyczic moze ona sie po prostu boi smyczy i obrozy

Link to comment
Share on other sites

witam
szukam onka/onki na platny DT czy Foksi aktualna??
wiem, ze nie umie chodzic na smyczy ale dla mnie to nie problem uczylam juz wiele psow chodzenia na smyczy. chce pomoc ale nie mam pieniedzy na utrzymanie wiekszego pieska a chcialabym wlasnie onka/okne.
to tak mieszkam na wsi wbrew niektorych pozorom Foksi nie bylaby wiazana na lancuchu. luzem biegalaby po podworku, na smyczy uczylabym ja chodzic na spacerach w wolnym czasie przeznaczonym dla psa.
Wiem ze jest w depresji a wiec u mnie moglaby dojsc do siebie, mialaby cale dosc duze ogrodzone podworko, ocieplana bude wstep do kotlowni, czasami do domu tak jak pozostale moje psiaki dwa pies i suka[ suka nie jest dominantka ] a czy Foksi toleruje inne suki?? mniejsze od niej ok. 30-40 cm w klebie??
ewentualnie potrzebny bylby dowoz do Tomaszowa Mazowieckiego.
prosze o szybka odpowiedz.:)

Link to comment
Share on other sites

Dalia. Twoja propozycja byłaby dla Foksi super. Tylko - Foksi nie jest onkiem. Ona jest mniejsza od onka, typowa średniaczka.
Tolerująca wszystkie inne zwierzaki, ale jednak nie onek.
Nie wiem, czy Twoja propozycja dotyczy tylko sporej suni onkowej. Bo Foksiara taka nie jest.

Poszukam w fotkach i wstawię takie, gdzie widac jej wielkość.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wiem ze sie nie udzielam na tym watku, ale bywam na watku Kiera, ktoremu dalia_54 tez proponowala tymczas.Mialam nic nie pisac, ale czy czytalyscie posty dalii_54? Juz nie liczylam ilu psom proponowala tymczas, nikt propozycji nie przyjal.Moze sie myle, i dalia_54 ma dobre serce i chce pomoc, ale z tego co zrozumialam to oferuje psu bude i czasem nawet przypiecie na lancuchu!:shake: tu watek Kiera, mozna zobaczyc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66852&page=50[/URL]

Pisze to zeby Foksi nie wpadla z deszczu pod rynne:-(

Link to comment
Share on other sites

wiem oferowalam DT platny wielu psom ale nikt sie nie zgodzil bo jestem ''nowa" na dogo. Nie rejestrowałabym sie tu gdybym chciala sprawic cos nie milego psiakowi. Ja nie mam 18 lat, a wiec dlatego gdyby jakas sprawa wypalila podam nr mamy i wtedy jakas dorosla osoba porozmawia z moja mama wcale nie jest tak jak ty mowisz, ze bede psa przypinac na lancuch, co do wlasnie tego nieszczesnego lancucha moge w 100% zapewnic ze Foksi nie bedzie wiazana na lancuch to co pisalam ze moze na chwile to zalezy od psa czytalam ze Foksi nie jest agresywna a wiec nic nikomu nie zrobi nie bedzie wiazana na lancuch pod zadnym pozorem, a jak macie watpliwosci to przeciez sa od tego wizyty kontrolne i przed adopcyjne prawda?? a sprawa wcale nie wyglada tak w jakim ja swietle stawiasz Brucio:shake:
Pies to nie jest rzecz, ktora chce wziac zeby siedziala w budzie i pilnowala podworka tak jak mowilam bedzie miala wstep do kotlowni, domu, buda+podworko. Naucze ja takze chodzic na smyczy zeby mogla chodzic ze mna na spacer. A jesli mi zaufacie i dacie Foksi szanse jestem niemal pewna, ze znajdzie sobie domek staly.
Widze ze dogomaniacy, ktorzy zajmuja sie sprawami psow, ktorym ja oferuje DT platne miedzy innymi Brucio z watku Kiera chca mnie postawic chyba w jak najgorszym swietle :-(zebym nie mogla dac jakiemus psiakowi kochajacego DT co tyczy sie rowniez Foksi, ale licze, ze sprawa Foksi powiedzie sie i zdobede do Was zaufanie:-(

Link to comment
Share on other sites

dalia_54, nie chce zasmiecac watku Foksi;), ja Cie nie znam, wiec zle o Tobie nic nie pisze.Wiem tyle co pisalas w postach i tak to nieciekawie wyglada jakos.Jak pobedziesz na dogo dluzej to zobaczysz czemu ludzie sa nieufni w stosunku do nowych uzytkownikow:-(.
Prawda moze sie okazac taka ze jestes dobrym DT i dostaniesz psa na tymczas.Dziewczyny z tego watku wiedza najlepiej co dobre dla Foksi, ja tylko chcialam zasygnalizowac pewne rzeczy.
(no i ja na watku Kiera tylko bywam, nie mam nic do powiedzenia w sprawie jego adopcji;))

Link to comment
Share on other sites

ale ile ja mam czekac?? przeciez jest tyle potrzebujacych psiaków w tym Foksi, ktora ma ogromne szanse na domek tylko musi to wykazac a w schronisku jej sie nie uda, rozumiem ta nieufnosc ale ja nie wiem jak mam udowodnic swoje dobre serce pozostaja mi tylko zapewniac...
i jeszce raz mowie i zapewniam ze bardzo mi zalezy na tym zeby wziac Foksi na DT i powiekszyc jej szanse na DS :p.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz pisze, ale nie miałam dostępu do netu.
Postaram się w weekend pogadać z Pawłem, w końcu on odpowiada za psiaki.
Musze też uzgodnic sprawę z innym członkami Fundacji, bowiem jest problem.
Co innego kupowac przez Fundację naszą karmę dla psa na tymczasie - na faktury, które można rozliczyć. Co innego płacić pieniądze bez faktury. Wtedy nie moga to być pieniądze fundacyjne, tylko nasze własne. A tych póki co nie mamy.
Foksi nie jest dużą suką - jedzenie można by dla niej zamawiać i kierowac na adres DT.
Szczepienia wszystkie i książeczkę zdrowia ma.
Dlatego zanim odpowiedm konkretnie (bo sam transport to można zawsze jakoś załatwić) - musze to omówić - zwłaszcza w aspekcie finansowym.
Postaram się w najbliższym czasie, jak najprędzej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...