Jump to content
Dogomania

Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny


_Tosia_

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulaa']Ten



to przecież Welsh Terier (terier walijski). Nie wygląda na mixa.
Tylko bardzo zaniedbany, wystarczy go wykąpać i ostrzyc.[/quote]

Uluś, on podobno jest wielkości ON'ka, więc to może airdale terrier.
Możliwe, że będzie dla niego dom, tylko musimy mieć więcej szczegółów.
W niedziele wybieram się z Tosią do przytuliska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katya']Uluś, on podobno jest wielkości ON'ka, więc to może airdale terrier.
Możliwe, że będzie dla niego dom, tylko musimy mieć więcej szczegółów.
W niedziele wybieram się z Tosią do przytuliska.[/quote]

No proszę :loveu: Kiedyś ktoś pytał o Airedale, spytam.
One mają cudowny charakter :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katya']Uluś, on podobno jest wielkości ON'ka, więc to może airdale terrier.
Możliwe, że będzie dla niego dom, tylko musimy mieć więcej szczegółów.
W niedziele wybieram się z Tosią do przytuliska.[/quote]


Katya on napewno nie jest wielkosci ON

Link to comment
Share on other sites

Witam Ale sie zamieszanie zrobiło ;/ A propos tego teriera jest wielkości ON ... więc to nie walijski ...I tak amstaffik jest jeszcze ale wydamy tylko wtedy gdy będziemy mieli pewność , że ktoś sobie z nim da rade ... owczarek wydany ... w dobre ręce nie oddajemy handlażą ! człowiek biorąc od nas psa podpisuje umowe ... Sterrylizujemy w miare możliwości bo trudno jest w 1dzień wysterylizować ok2000 psów . Jeszcze jakieś pytania ?O i wydane jest 1 szczeniak z klapiatymi uszkami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Tosia_']o boksera pyta się Proxima - moze jej znajoma go wezmie?...[/quote]

Niestety nie mogę zagwarantować tej adopcji ale przekażę namiary i będę trzymać kciuki. Informacje które zebrałaś pozwalają go ocenić jako spokojnego i przyjaznego psa, ale i tak najważniejsze będzie jak toleruje dzieci. Najlepiej jak zainteresowane strony porozmawiają osobiście. A czy on ma jakieś imię? No i jakbym mogła jeszcze prosić o jego numer ewidencyjny, bo niestety nie znalazłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

MOnkey 16 i jego mamo- jeśli zgłosi się po jamniczka z bliznami pan ze Zgierza, który go będzie chciał dla swoich rodziców, to ja z nim rozmawiałam i jakoś tak mi nie do końca pasuje- ale moze się mylę, no i zapytajcie w jakim wielku są ci rodzice , bo pan mi się wydał już w wieku dojrzałym, a przeciem nie możemy takiego pieska oddać staruszkom:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...