Jump to content
Dogomania

Mazowieckie Zawody Agility


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sami zobaczycie jak tam jest, ale weźcie koszulki na krótki rękaw, bo się zapocicie w biegu :):)
Ale wybieg dla psów jest nieogrzewany :( niestety....
:):)
Swiatlo moze będzie w porządku jak na warunki halowe, a jak będzie mało to podkręcimy górne lampy chociaż na troszkę:)

Acha listy na stronie sa z deczka nieaktualne, ale nie martwcie się, drużyny wysłane do mnie na e-malila są wpisane,
Nadal szukamy reszty kompletów druzynowych!!!!

No, macie jeszcze ok. 2 dni.
Proszę jak najszybciej podawać propozycje. Do jutra jesteśmy na nasłuchu netowym.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Dorotka, patrząc po ilosci zawodników, da się rozegrać egzaminy wszystkie w oba dni czy będzie po 1 egzaminie na klasę?:cool3:

I druga prośba- chętnie wszyscy pomożemy i będziemy się sprężać, [SIZE=1]bo muszę prezenty na gwiazdkę kupić i chciałabym w sobotę do jakiegoś centrum handlowego wpaść[/SIZE]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dorotka, patrząc po ilosci zawodników, da się rozegrać egzaminy wszystkie w oba dni czy będzie po 1 egzaminie na klasę?:cool3:

I druga prośba- chętnie wszyscy pomożemy i będziemy się sprężać, [SIZE=1]bo muszę prezenty na gwiazdkę kupić i chciałabym w sobotę do jakiegoś centrum handlowego wpaść[/SIZE]:evil_lol:[/quote]

Zapytam sędziego, jeśli sie sprężymy to być moze da sie w sobotę to zrobic, ale nie obiecuję. W niedziele prawie na pewno nie wystarczy czasu, chyba, ze bedziecie bardzo szybko biegali :multi::multi: i bez przestojów na starcie!!!!

Prośba: [B][COLOR=blue]Bądź gotowy na start![/COLOR][/B]
Będzie ring rozgrzewkowy i bardzo proszę aby dwa kolejno starujące psy były na tym ringu gdy będzie biegł pierwszy w kolejności pies. Jeśli wyczytany pies nie zjawi się na starcie - lecimy dalej!!!

Czy ktoś ma jeszcze jakąś sunię z cieczką?
Prosze mi napisać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to przygotujemy się maksymalnie na tę ewentualność.
Mamy piękny nowy dywanik dla suczek:) więc nie musicie zabierać ręczniczka "osobistego".
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Ponieważ Torzysława jednak nie jedzie ze mną, to mogę klatkę Milo rozłożyć na tylnym siedzeniu więc jeśli chcesz to mogę Cię zabrać.[/quote]

Dzięki :loveu:
W pierwszą stronę chyba uda nam się z wawy w sobotę rano, tylko mamy problem z powrotem, więc jakby co szukam transportu powrotnego.

Link to comment
Share on other sites

OK!
Pozdr.
Dorota

[quote name='Torzysława'][B]belgunia[/B] czy jest możliwość przyjścia wcześniej i pochodzenia z psem po wykładzinie i po hali (poniewaz moja Tosia ma problemy z taka przestrzenia). Chce poprostu zobaczyc jak zareaguje.. Dałoby się zrobić?:cool3:

Pozdrawiam, Ada.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Sajko błagam,Twoje teksty mnie powalają dostałam przez ciebie głupawki śmiechowej,chcesz żebym sie udławiła:cool1::evil_lol:[/quote]
Po ostatnich ekscesach podpisywania Grubego Sajko ma pełne prawo dostawać gęsiej skórki :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...