Jump to content
Dogomania

Anioły i Demony


lolka75

Recommended Posts

[quote name='lolka75']Klockowa a skad Ty znasz tyle wiatrakowych slowek i zwrotow??:cool3:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kiedyś wydawałam zina(to taki podziemny magazyn o muzyce) i miałam konika kupować słowniki i rozmówki z rodzimych krajów kapel z którymi korespondowałam... całą półke mam tym zawaloną i jakieś 10 tys. listów w piwnicy :evil_lol::evil_lol: taki sentymemt sprzed 16 lat :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kiedyś wydawałam zina(to taki podziemny magazyn o muzyce) i miałam konika kupować słowniki i rozmówki z rodzimych krajów kapel z którymi korespondowałam... całą półke mam tym zawaloną i jakieś 10 tys. listów w piwnicy :evil_lol::evil_lol: taki sentymemt sprzed 16 lat :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[/quote]
wiem co to zin;)...punkowalam kiedys:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']wiem co to zin;)...punkowalam kiedys:evil_lol::evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... wiedziałam że cś za dobrze nam sie bajer kręci.. ja co prawda spod znaku metal ale i punka słucham [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques13.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-235.gif[/IMG] nie śpimy!!!!!!!!!!!!!

cholera wsje psy po psacerach a Klocuś właśnie sie przeniósł na drugie łóżko.. aż żal go wyciągać na zewnętrzny :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-235.gif[/IMG] nie śpimy!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]cholera wsje psy po psacerach a Klocuś właśnie sie przeniósł na drugie łóżko.. aż żal go wyciągać na zewnętrzny :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

jakby Klocuniek mial takie futro jak Maxina...i jeszcze byloby okolo 9 stopni na plusie tez chcialoby mu sie wyjsc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']nie...Maxina obudzila... na siuranie:p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]uffff to az mnie ulgło ...bom się zabojała że to ja się tak dobijałam :roll::evil_lol:

Ozzy teraz bierze na ucho ...a ja już nawet nie mam co myslec o spaniu bo śpi w poprzek :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]uffff to az mnie ulgło ...bom się zabojała że to ja się tak dobijałam :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]Ozzy teraz bierze na ucho ...a ja już nawet nie mam co myslec o spaniu bo śpi w poprzek :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
i pewnie spi pisiorakiem do gory:multi::loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']jakby Klocuniek mial takie futro jak Maxina...i jeszcze byloby okolo 9 stopni na plusie tez chcialoby mu sie wyjsc:loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki bogu :roll::diabloti: nie ma... więc śpi do 12tej

o wstał.... przeszedł spowrotem na nasze wyro :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='lolka75']i pewnie spi pisiorakiem do gory:multi::loveu::evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ co ci też przyszło do głowy.... OZZY??? :crazyeye::crazyeye::shake::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że właśnie Pawcio bierze psa na dwór.... pies aż tryska radością,:roll: łeb spuszczony, ogon tysz.... normalnie choby na skazanie i za kare :evil_lol::evil_lol:

chyba podam nas do TOZu... kto to widział o 10.30 psa na spacer wyciągać[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dzięki bogu :roll::diabloti: nie ma... więc śpi do 12tej [/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]o wstał.... przeszedł spowrotem na nasze wyro :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
oooo to on dlatego nie wychodzi bo ma duuzo ruchy w domku:loveu::diabloti:

[FONT=Arial][COLOR=blue][B]ależ co ci też przyszło do głowy.... OZZY??? :crazyeye::crazyeye::shake::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
a cos mię sie chiba pomylylo:hmmmm::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że właśnie Pawcio bierze psa na dwór.... pies aż tryska radością,:roll: łeb spuszczony, ogon tysz.... normalnie choby na skazanie i za kare :evil_lol::evil_lol:

chyba podam nas do TOZu... kto to widział o 10.30 psa na spacer wyciągać[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Pawcio sobie życia nie waży ....sam cierpi na bezsennośc czy cóś :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Pawcio sobie życia nie waży ....sam cierpi na bezsennośc czy cóś :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: dziwny jakiś.. o 10tej wstawać :shake::shake::shock:

po tym poznaaje że Pawcio jest chory- normalnie wstałby o 7mej :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: dziwny jakiś.. o 10tej wstawać :shake::shake::shock:

po tym poznaaje że Pawcio jest chory- normalnie wstałby o 7mej :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...ano właśnie ....zapomniałam że on potrafi wejśc po długiej nocce do pokoju o 7.30 i zapytac KOMU KAWĘ :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...