Jump to content
Dogomania

piesek juz niepotrzebny - trzeba sie go pozbyc


julita104

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Rennatta

[quote name='Jagienka']Podoba mi się jak diabełkova za wszelką cene chce wiedzieć.... :lol:
Bo koleżanka sobie chce kupić :cool2: :lol:[/quote]

Jestem na 90% pewna(sądząc po inteligencji tej Pani),że nie jest to żadna
prawdziwa hodowla-może kupiła go na giełdzie....

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[B][COLOR=darkgreen]ehm.. :)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#006400]Mi się podoba wpis "diabelkowej" na drugiej stronie tego forum :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Pięknie i dobitnie.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#006400]Jeeezu. Nie wiem.. patrzę na wypowiedzi niktórych matuchn i zastanawiam się czy się śmiać czy płakać. :angryy: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Pewnie straszyć nim chce :D[/quote]

to ja bede straszyc moim psem z avatarka :P

hehehe

a co do alergii - ja bym nie oddala moich skarbow nawet jakby alergia była. chyba zawsze da sie cos wymyslic.
moj maz ma alergie na psa i zył całe zycie z psem u rodzicow, troche prychał i smarkał ale jakos zyl :P
teraz mamy psy bezsiersciowe i jest ok, ale jakby były siersciowce tez musiałby zyc :P
no od meza to napewno pies jest wazniejszy, nie :diabloti: hihihi (dobrze ze moj maz nie czyta forum :P)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']

a co do alergii - ja bym nie oddala moich skarbow nawet jakby alergia była. chyba zawsze da sie cos wymyslic.
[/quote]

Dla chcącego nic trudnego. Jak byłam mała stwierdzono u mnie alergię na sierść zwierząt. W domu był już pies, myszki, świnka i papużki. Rodzicom nawet przez myśl nie przeszło by oddać kogoś z tej menażerii.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

[quote name='diabelkowa']hehe odpisala:
Temat jest już zakończony. Nie życze sobie, abyś pisała do mnie PW.

hehe troszke ja pomecze i dam jej spokoj ;) teraz ma w banerze zdjecie swojego TZta ;) niech jego dogomaniacy scigaja;)[/quote]

Hehehe,jeszcze nie do końca Tż ;) ,ma chłopak jeszcze trochę czasu do namysłu sądząc po podpisie.
I dobrze,bo nieborak wygląda na poczciwego :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

oj Niuska sie musiala poskarzyc hahah bo pani mod mi napisala :
Witam!
Czy temat psow dalej bedzie ciagniety na pw? Chyba jasno bylo napisane ze temat zakonczony!
Owszem, kazdy ma wolnosc slowa ale po co to dalej ciagnac? Chyba sa wazniejsze sprawy na swiecie...?

oj troszke sie rozpisalam pani mod o wazniejszych sprawach napisalam co mysle o niej i niusce :diabloti: oj czyzby diabelkowa dostala bana na forum ciazowym ;P?

dostalam kolejna odpowiedz :
Ale nie rozumiem czemu sie tym tak przejmujesz?
Sama tez kocham psy, mialam wczesniej RASOWEGO z rodowodem rottweilera, a teraz mam amstaffa - bez rodowodu i zwykle burego kundla... Bez roznicy czy rasowy czy nie...
Zgadzam sie, nie ma racji ale po co to dalej drazyc? Po co prowokowac klotnie?
Lepiej byc madrzejszym i odpuscic bo itak nie zmienisz zdania innych. A tylko sie denerwujesz niepotrzebnie.


bosh bez komentarza...

po dluzszej rozomwie z pania Mod okazalo sie ze jest bardzo sympatyczna ma astka ze schroniska i drugiego psa ze schronu :)) nie jest zle :))) gdyby tylko tak niuske gdzies wywiesc do afryki to by bylo wspaniale ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...