Jump to content
Dogomania

Kraków -Dexter już w nowym domku!!!


irenaka

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][B]Bardzo proszę osoby zarejestrowane na forum owczaraka niemieckiego o pomoc w szukaniu domu dla rasowego owczarka niemieckiego.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B]Sprawa jest bardzo pilna!!![/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B]Wklejam list właścicieli Dextera z prośbą o pomoc.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B]Z góry dziękuję za brak kometarzy do tego wątku i oceny właściecieli.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B]Będę niezmiernie wdzęczna za pomoc w szukaniu mu domu.[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][B][COLOR=#0047b1][SIZE=3]8-letni, rodowodowy owczarek niemiecki, bardzo ładny, zadbany[/SIZE][/COLOR][/B]
[FONT=Arial][SIZE=3][B][COLOR=#0047b1]- ma na imię Dexter[/COLOR][/B][COLOR=#0047b1].[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=#0047b1][FONT=Arial][SIZE=3]Jest z nami od swojego 5-tego miesiąca życia.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]


[FONT=Arial][SIZE=3]P[/SIZE][SIZE=3]rzywieźliśmy go z hodowli z Brzesku. 25 października br. skończy 8 lat.[/SIZE][SIZE=3]Przez 7,5 roku roku był członkiem naszej rodziny[/SIZE][SIZE=3]- mieszkał z nami w mieszkaniu w Krakowie[/SIZE][SIZE=3]i był regularnie szczepiony, odrobaczany i przede wszytkim kochany.[/SIZE][SIZE=3]W kwietniu ubiegłego roku urodziła się nasza córeczka, która obecnie[/SIZE][SIZE=3]uczy się chodzić i niestety nieumyślnie czasami wpada na leżącego Dextera,[/SIZE][SIZE=3]co mu się bardzo nie podoba - warczy na nią. Boimy się żeby nie zrobił jej[/SIZE][SIZE=3]krzywdy, nie chcemy prowokować losu. Nasze mieszkanie jest bardzo małe[/SIZE][SIZE=3](29 m) i siłą rzeczy córeczka jeszcze nie raz na niego wpadnie a pies nawet[/SIZE][SIZE=3]gdyby chciał, nie ma miejsca gdzie mógłby się usunąć. Ze względu na jej[/SIZE][SIZE=3]bezpieczeństwo musimy odizolować ją od psa.[/SIZE][SIZE=3]Dlatego z bólem serca ale i z dużą troską szukamy nowego domu[/SIZE][SIZE=3]i nowego kochającego właściciela dla naszego psa Dextera.[/SIZE][SIZE=3]Wiemy, że nie jest to pies idealny (ma krzywe tylne łapy i jest alergiczny)[/SIZE][SIZE=3]ale napewno jest mądry, piękny, warty kochania i potrafi to odwzajemnić.[/SIZE][SIZE=3]Jeśli nie znajdziemy mu nowych opiekunów, to staniemy przed wizją azylu[/SIZE][SIZE=3]lub uśpienia. Każde z tych wyjść wydaje się nam potworne.[/SIZE][SIZE=3]Sprawa jest dla nas pilna.[/SIZE][COLOR=black][SIZE=3]Idealny nowy właściciel to wg nas osoba kochająca psy,[/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=black]która miała już kiedyś psa i choć trochę zna[/COLOR] [COLOR=black]psią psychikę i zwyczaje,[/COLOR][/SIZE][COLOR=black][SIZE=3]mieszkająca w mieszkaniu lub domku - dająca możliwość spania psu w domu a nie na zewnątrz,[/SIZE][/COLOR][COLOR=black][SIZE=3]która okaże Dexterowi serce i cierpliwość, żeby pomóc mu przystosować się do nowej sytuacji[/SIZE][/COLOR][COLOR=black][SIZE=3](wzamian za to zyska wiernego i mądrego przyjaciela).[/SIZE][/COLOR][SIZE=3]Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.[/SIZE][/FONT]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Jesteśmy skłonni przyjechać z Dexterem do osoby zainteresowanej adopcją.[/SIZE][/FONT][/CENTER]



Cechy Dextera psa wg. właściciela:
pilnuje swojego terytorium, znajomych bez problemu wpuszcza, obcych absolutnie. Na małe psy na spacerze nie zwraca uwagi, z dużymi psami dąży do konfrontacji. Zna i wykonuje podstawowe komendy; bardzo lubi zabawy, bieganie.


[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Podaję kontakt do siebie:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Irena [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]500-18-19-20[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]012 641-97-02[/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziecko nauczy się sprawnie chodzić za 2-3 miesiące, potem to ono będzie psa omijać ,a jak za rok czy dwa trochę podrośnie i pies sie też przyzwyczai, to zostaną przyjaciółmi.
Ta decyzja o oddaniu psa wydaje się być zbyt pochopna delikatnie mówiąc:shake:

A jak dziecko będzie sprawiać kłopoty wychowawcze to też do domu dziecka pójdzie ?

Link to comment
Share on other sites

Moja Ulka tez wpadala na mojego psa Gargamela jak sie uczyla chodzic :roll:
Gargamel to byl typowy dominant, niezbyt usluchany, troche zlosliwy, stad jego imie; ale jakos przezylismy razem jeszcze ponad 6 lat....
dla mnie pies, ktory przeciez broni swoich praw jakby mowil 'nie wchodz mi w droge' i dziecko sie nie wykluczaja.

Ale skoro ci panstwo tak zdecydowali...

Link to comment
Share on other sites

Proszę o zgłaszanie ONków do adopcji do mnie na maila [email][email protected][/email]

W mailu prosze o opis:
Imię:
Wiek:
Miasto przebywania:
Wątek: (link na dogo)
I tutaj dłuższy opis charakteru oraz w załączniku najlepiej 3-4 zdjęcia w min. rozdzielczosci 500x375px.

Wszystkie psiaki przysłane do mnie zostaną umieszczone na stronie adopcyjnej owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego niby jest prośba żeby nie komentować??? Bo co? Bo właściciele doskonale wiedzą, że robią ogromne świństwo (że innych obraźliwych a adekwatnych do sytuacji słów nie użyję!!!)!!!!!!
Jak można tak po prostu po ponad 7 latach pozbyć się oddanego przyjaciela i członka rodziny. Tak jak już tu ktoś napisał - dziecko nauczy się chodzić bardzo szybko i przyzwyczają się do siebie. Boże jak można coś takiego napisać nawet, że będziemy zmuszeni go oddać do schroniska albo uśpić!:crazyeye:
Wstydźcie się!!! Mamy nową "zabawkę" i oczko w głowie w postaci dziecka to starą wywalimy za drzwi!! Koooooszmar.
Mam nadzieję, że taki piękny pies szybko znajdzie NORMALNYCH właścicieli. Powinno się wprowadzić jakieś egzaminy czy testy przed zakupem/zabraniem psa. Niektórzy naprawdę nie powinni mieć zwierząt. Aha i życzę tym Państwu żeby ich ukochane dzieciątko nigdy im nie sprawiało problemów wychowawczych no bo jak sobie biedaki z tym poradzą......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Morgan ale nie tak ostro moze i lepiej pomyslec o takich rzeczach zawczasu zey potem nie bylo artukolow typu pies mordercA ZAGRYZL NIEWINNE DZIECKO[/quote]

Przepraszam ale to nie było ostro :shake:
Ja uważam, że psa można przyzwyczaić do dziecka - wystarczy włożyć w to tylko trochę pracy. Ale oczywiście wygodniej jest się pozbyć problemu... Akurat owczarek niemiecki należy do tak oddanych swemu panu psów i tak pojętnych jak żadna inna rasa (a wiem to z doświadczenia).
Ja zrobiłabym wszystko żeby moje psy "dogadały" się z dzieckiem. I to nie jest niemożliwe, bo jakby było niemożliwe to wszystkie rodziny gdy narodzi im się dziecko pozbywały się swoich psów.
Trzymam kciuki za znalezienie nowego domku dla tego ślicznoty.

Link to comment
Share on other sites

Morgan77 mam nadzieję, że "Ci ulżyło". Oprócz tego, że wypiszesz steki obraźliwych epitetów pod adresem właściecieli nic to nie zmieni.
Czy Dexter dzięki temu znajdzie dom?
Nie!!!
A prosiłam aby nie komentować tylko pomóc, więc jeżeli nie możesz pomóc mi szukać domu to twój komentarz jest mi niepotrzebny.

Link to comment
Share on other sites

A czy on dąży do awantur także do suń czy tylko do piesków?
Nic nie obiecuję że coś z tego wyjdzie ale będe chciała porozmawiać z jedną panią która właśnie straciła swojego psa no i mieszka właśnie z nimi jeszcze sunia mix onka(wysterylizowana) raczej nie konflikotwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...