Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy mogłabym prosić kogoś o zrobienie ogłoszenia na portelu szczeniakowi yorkowemu?
Tak jak pisała Charly ma ok. [U]6 tygodni[/U], jest wesoła, radosna, zgodna z psami, dużo 'rozumie' jak się woła to zawsze przybiega. :)

Link to comment
Share on other sites

A co do dzisiejszego dnia- pogoda nam nie sprzyjała, wciąż padało. Przyszłam tylko ja, Zaborek, Dewko i AgaMasel. Wyprowadziliśmy Kleo, Korka, Wigora, Skoczka, Bajtka, Liska, Maksa i Robika.
Wzięłam około 50 plakatów- w środę będę roznosić :)

Link to comment
Share on other sites

własnie skończyłam ogłaszać Szczotę ;d
na
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][url]www.e-zwierzak.pl[/url]
[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][url]www.petsy.pl[/url]
[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][url]www.mammisia.pl[/url][/U][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][url]www.adopcjapsa.pl[/url][/U][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][url]www.petworld.pl[/url][/U][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][url]www.ojej.pl[/url]
[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][url]www.bono-polska.pl[/url][/U][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]www.olx.pl[/url]


[/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Nie ma za co.
Blondyna i Wyżełki ogłoszone na: Allegro, Allegratka, Kupsprzedaj, Kupiepsa, Przygarnijzwierzaka, Bono Polska, Petworld, Adopcjapsa :)[/QUOTE]
Ktoś wcześniej wystawił allegro dla wyżłów - [url]http://www.allegro.pl/item967164849_wyzel_niemiecki_szczeniaki_czarne_piekne.html[/url]. ;)

W jakim wieku jest Petunia? Jakiej jest wielkości? Zrobię jej allegro + ogłoszenia na 10 portalach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']Petunia jest średniej wielkości, sięga kolan, bardzo wesoła, dobrze chodzi na smyczy, lubi biegać i aportować. Bardzo skoczna, dużo szczeka. Nie wiem w jakim jest dokładnie wieku. Może 2 lata? Dorosła suczka ;)[/QUOTE]
Dzięki za informacje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kilka zdjęć małej Paskudki ;)
[img]http://img97.imageshack.us/img97/9639/dsc01592wt.jpg[/img]

[img]http://img408.imageshack.us/img408/8453/dsc01602.jpg[/img]

[img]http://img192.imageshack.us/img192/6199/dsc01603p.jpg[/img]

Dziś pod moim blokiem spotkałam dziewczynkę z małym pieskiem, szczeniakiem. Prawie identyczna jak nasza mała, tylko jasna. Zapytałam się dziewczynki jaka to rasa, a ona powiedziała, że to mieszany pekińczyk. ;)

Link to comment
Share on other sites

dzis do domu (tzn. do DT,ale bez jakiejkolwiek presji) pojechał syjamek bez oczka!!!! do Szczecina (by Kordonia- dziękujemy gorąco:)) i Alik z DT do DS( jesli dobrze zrozumiałam). a w tą liczącą 1000km podróż wybrała się nasza p. kierowniczka!!

z domu syjamka są już nowe wieści: obszedl mieszkanie, zjadl kolację i teraz się relaksuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

jejku to juz któras z kolei odpowiedz na ogloszenia psów. normalnie wymiękam

"Witam serdecznie,

Na portalu pajęczyna.pl zauważyłam Państwa ogłoszenie.
Pozwoliłam sobie na kontakt w [B]nieco inne[/B]j ([COLOR=darkred]acha skoro tylko nieco, to czytam dalej;))[/COLOR] kwestii, aczkolwiek mam nadzieję pomocnej.
Jestem niezależnym doradcą ds. kredytów hipotecznych. \[COLOR=darkred]hehehehheh[/COLOR]|
Posiadam aktualne oferty 26 banków. Współpracuję z jedną z największych instytucji doradztwa finansowego.

W branży finansowej pracuję od ponad 10 lat , posiadam duże doświadczenie oraz niezbędną wiedzę ,za sobą ponad 1000 wypłaconych kredytów!

W chwili obecnej procedury oraz wymogi w bankach są bardzo dynamiczne i wciąż się zmieniają. Banki znowu szerzej otworzyły drzwi dla swoich klientów, pojawiły się oferty 100% kredytów oraz nowe instytucje uczestniczące w programie Rodzina Na Swoim.
Chciałam spytać, czy na chwilę obecną potrzebują Państwo jakichkolwiek rozwiązań z zakresu finansowania hipotecznego? Mam na myśli kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny lub pożyczkę hipoteczną.
Zapraszam do bezpłatnej konfrontacji ofert bankowych, przeprowadzenia symulacji, zbadania zdolności kredytowej - bezpłatnej porady. Prowadzę sprawę od początku do końca, pomagam w kompletowaniu dokumentów i finalizuję cały proces Kredytowy.
Obsługa jest całkowicie bezpłatna , gdyż w tej kwestii uposażają mnie banki. Przyspieszam czas finalizacji kredytu, jestem w stałym kontakcie z analitykiem ,co usprawnia i daje możliwości śledzenia wniosku na każdym etapie.
Często negocjuję indywidualne warunki dla moich klientów.

Aktualna promocja jednego z banków
0% za udzielenie kredytu, marża już od 0,65%
przy kredycie 300.000 pln , rata wynosi 1088 zł ( kredyt w euro)

Preferuję spotkania w jednej z naszych placówek ,oraz kontakt via e-mail proszę o pozostawienie swojego numeru kontaktowego."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...