Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arnika no no, nie wiadomo które z Was piekniejsze, Ty Twoja mama, TZ czy parów, ale z tego wszystkiego najładniejszy jest chyba jednak parów :wink: :wink: :wink:

A tak na serio, to jesteś śliczna :o Potwierdzasz że Dogomaniaczki to piękne kobiety

[size=6]Ja kategorycznie prosze o więcej Bolka, uwielbiam szczury[/size]
:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']arnika no no, nie wiadomo które z Was piekniejsze, Ty Twoja mama, TZ czy parów, ale z tego wszystkiego najładniejszy jest chyba jednak parów :wink: :wink: :wink:

A tak na serio, to jesteś śliczna :o Potwierdzasz że Dogomaniaczki to piękne kobiety

[size=6]Ja kategorycznie prosze o więcej Bolka, uwielbiam szczury[/size]
:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

no i widzisz, od dzisiaj wszyscy do wzięcia :lol: :lol: :lol: (oprócz najpiękniejszego pod słońcem parówa oczywiście :evilbat: ). dzięki za miłe słowa, w piórka właśnie obrastam :wink:

zdjęcia bolka są w "szczurniętych", a więcej będzie jak andre wróci do domu.

[b]Adda[/b] a kto powiedział, że nie robiła? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='arnika'] [b]Adda[/b] a kto powiedział, że nie robiła? :wink:[/quote] Opowiadaj, opowiadaj... musisz mieć ciężkie życie z Taką Mamą :wink:[/quote]

no właśnie, zamiast się mną zachwycać to się mamą zachwycają :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika']no właśnie, zamiast się mną zachwycać to się mamą zachwycają :evilbat:[/quote] Tobą tysz się zachwycamy :D Ale mama ma pierwszeństwo z racji wieku (choćby nie wiem co, musi być od Ciebie starsza :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='souris'][size=6]Ja kategorycznie prosze o więcej Bolka, uwielbiam szczury[/size][/quote] [b]...jeść!!! :wink: :lol: [/b][/quote]

Adda Ty uważaj, bo ja zkrzyknę zgraję osiedlowych kanałowych szczurków z sąsiedztwa i przez najazdem nawet flet Cie nie uchroni :evilbat: :wink:

[quote name='adda']Tobą tysz się zachwycamy Ale mama ma pierwszeństwo z racji wieku (choćby nie wiem co, musi być od Ciebie starsza )[/quote]

A ja właśnie specjalnie napisałam że Ty (adda Ty też, ale to jest do arniki ) jesteś piekna, no Twoja mam owszem też ale chciałam być miła i co ? Nikt tego nie zauważył.... chlip... :lol: :wink: :wink: :wink:

Adda a skąd wiesz ? A nuż jest młodsza ta jej mama ? Na DGM wszystko możliwe... :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris'][quote name='"adda']
Tobą tysz się zachwycamy Ale mama ma pierwszeństwo z racji wieku (choćby nie wiem co, musi być od Ciebie starsza )[/quote]

[quote]A ja właśnie specjalnie napisałam że Ty (adda Ty też, ale to jest do arniki ) jesteś piekna, no Twoja mam owszem też ale chciałam być miła i co ? Nikt tego nie zauważył.... chlip... :lol: :wink: :wink: :wink:

Adda a skąd wiesz ? A nuż jest młodsza ta jej mama ? Na DGM wszystko możliwe... :lol: :wink:[/quote]

oj, dzięki, dzięki :oops: ja za to właśnie oglądałam zdjęcia Addy, które robiła wind i ona to dopiero piękna kobitka :wink: Souris - jesteś baaaardzo miła, baarrrdzo, barrrdzo :iloveyou: gdzie twoje foty?? kurde, dziewczyny, w samouwielbienie popadniemy jak tak dalej pójdzie :lol:

a co do mamy, nie nie jest młodsza :lol: i równiez nie została matką w wieku 16 lat :lol:

Link to comment
Share on other sites

ARNIKA

cud, miod i orzeszki :))) :buziak:

a ja tez sie troszke odswiezę...
dla porowanania wstawiam fotki przed i po obrobce (przperaszam z gory za przepalenia... :P ale czego mozna oczekiwac od zwyklege, opczciwego cyfraka i niezbyt wprawnego fotografa, czyli mnie :D )

[img]http://img177.exs.cx/img177/9281/capka28qc.jpg[/img]
[img]http://img131.exs.cx/img131/6960/capka27lb.jpg[/img]
[img]http://img119.exs.cx/img119/2433/capka38np.jpg[/img]
[img]http://img18.exs.cx/img18/8752/capka14rj.jpg[/img]


tyle :D


BTW. wszystkie jestescie piekne... :D

Link to comment
Share on other sites

[b]arnika,[/b]

Super foty :-) Jesli zabraknie Wam fot w rodzinnym albumie, chetnie zaprosze na sesyjke :ghost_2: Mamy i cory jeszcze nie fotografowalam :(

BTW jak cora [b]addy [/b]wyrosnie z pieluch ;), to tez moga liczyc na nowe, wspolne zdjecia :D

Link to comment
Share on other sites

[b]onka,[/b]

Fajna masz buzke :-) Ostatnio asystowalam przy projekcie Tomka Sikory, w ktorym znajdowal i fotografowal twarze do polskich przyslow. Z ok. 16 twarzy oraz jednego centralnego zdjecia powstawalo jedno przyslowie. I do projektu "kto wczesnie wstaje, temu Pan Bog Daje" pasowalabys doskonale! Szukalismy twarzyczek, ktore przy odpowiedniej mimice wygladalyby bardzo anielsko i blogo ... gdy juz otrzymaja swoj ulubiony prezent. Mam nadzieje, ze wkrotce projekt trafi na strone i bedziesz mogla go sobie obejrzec. Doskonale odjechany :-) i z takimi slodkimi buzkami jak Twoja :-)

[b]
kacpru,[/b]

fajne zdjatko! :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...