Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja obstawiam, że to szanowny Syn Basenji'ego :wink: , albo jakiś zaprzyjaźniony lub nawet niezaprzyjaźniony handler... Ale na 99% wersja pierwsza. 8)

Adda, taka pochwała z ust tak pięknej kobiety... dla mnie? :o Ja się powinnam pod ziemię zapaść i niniejszym to czynię... :oops: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Liczby to na zywo a poza TYm to jest odczucie subiektywne :D
Dojrzalej mnie się akutat źle kojarzy a teraz slogan nie wazne ile masz ale na ile sie czuijesz i jak wyglądasz a wyglądasz ŚWIETNIE :D
Taka moja odpowiedz pewnie nie zadawalająca :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co denerwuja mnie te komentarze nie wiem co ja tu robie itd.
tymbardziej ze zawsze sa wyssane z palca.

obwieszczam ze jak ktosik bedzie przy swojej focie dawac taki komentarz to ja nie bede oceniac fotki "na glos" ;)

no i tyle ma do powiedzenie w tym temacie 8)

Link to comment
Share on other sites

Dbsst cos w TYM jest co mówisz ....
Ja nie lubię takich gadek każdy człowiek a szczegolnie kobiete może byc piękna :D tylko trzeba chcieć :D

moje zdjęcie z rozdania dyplomów (chube bo kolezanki nie koniecznie musza chciec sie pokazać :wink: ) byłam wtedy naprawdę szcześliwa, że kończę studia :D i nadal jestem że juz mam je za sobą :D

[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img216.exs.cx/img216/7948/im0029802ff.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...