Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*luthien*'][I][B]pewnie o to zdjęcie... [/B][/I]
[URL="http://img97.imageshack.us/my.php?image=dsc00638kj5.jpg"][/URL][/quote]

To nie moja bielizna, tylko mojej bratowej. Robiłyśmy sobie z nią jaja i takie zdjęcie jest ich rezultatem. Wykasowałam mój post, Luthien, proszę cię wykasuj to zdjęcie/albo swój post.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Kochani a tutaj nasz dogomaniak z podziemia. Tzn. dogomaniak czytający i podgladajacy dogomanie od hmmm ponad roku.Hmmm niech se przypomne gdzie to on pierszy raz zajrzał na dogo:evil_lol: Nie wiem wiem jak go namowic na zarejestrowanie na dogo. Jakos go musze przekonac[/COLOR][/B].:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Kochani a tutaj nasz dogomaniak z podziemia. Tzn. dogomaniak czytający i podgladajacy dogomanie od hmmm ponad roku.Hmmm niech se przypomne gdzie to on pierszy raz zajrzał na dogo:evil_lol: Nie wiem wiem jak go namowic na zarejestrowanie na dogo. Jakos go musze przekonac[/COLOR][/B].:p

[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/4642/katowice010js3.jpg[/IMG]

:cool3:[/quote]

Agga :razz: fiu fiu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]waszko mowisz ze fiu fiu?:evil_lol: :cool3: NIkt nie zgadnie gdzie on zajrzał pierszy raz. Taka moja słodka tajemnica.:eviltong: :diabloti: NO kolego podgladaczu czas sie zarejestrować prawda dogomaniacy.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Kochani a tutaj nasz dogomaniak z podziemia. Tzn. dogomaniak czytający i podgladajacy dogomanie od hmmm ponad roku.Hmmm niech se przypomne gdzie to on pierszy raz zajrzał na dogo:evil_lol: Nie wiem wiem jak go namowic na zarejestrowanie na dogo. Jakos go musze przekonac[/COLOR][/B].:p

[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/4642/katowice010js3.jpg[/IMG]

:cool3:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]:-o Ulala :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Agusiu nie uczono Cię że przed snem sie takich zdjęć nie wstawia :lol: potem się śnią dziwne rzeczy :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Proszę pozdrowić osobiście tego przystojniaka :loveu: :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]waszko uśmiejesz sie ale to nie była moja galeria.:evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Dagus pozdrowie a póki pamiętam masz od niego tez soczyste pozdrowienia. Kochana nie marudż przed snem takie zdjęcia sa całkiem miłe[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]No mowice mu tak dalej to moze go zmobilizujecie do zarejestrowania sie.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

ooo aggus czy to ten pan ? hahha nie nom ale ja znam odpowiedz na to czego nikt sie nie domysli buhahah banalne (zobaczcie fotki za nim) :evil_lol::lol:

podro mamciu i dla nowego dogomanika bedzie mial kto mnie zastampic jak wyjade hahah;D;)

Link to comment
Share on other sites

tamiczek zgadłaś
sonika - dzieki... :eviltong: 12 :) - za 4 mies skoncze 14 i niestety mam 175 cm wzroztu kilka mojich miastowych dogomaniaków (wszystkich znam) moga potwierdzić :) hehh dzięki mojim centymetrom gram w siatke potem dam dzisiejsze zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia&Tasha']tamiczek zgadłaś
sonika - dzieki... :eviltong: 12 :) - za 4 mies skoncze 14 i niestety mam 175 cm wzroztu kilka mojich miastowych dogomaniaków (wszystkich znam) moga potwierdzić :) hehh dzięki mojim centymetrom gram w siatke potem dam dzisiejsze zdjęcie[/quote]
oj, nie umiem okreslac wieku. :eviltong: No to tez wysoka jestes i jeszcze napewno urosniesz :evil_lol: Tez kiedys trenowalam siatke, ale przerwalam ;)

Dominika masz ładny usmiech :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:crazyeye: o cholera :mdleje: chyba się domyślam :-o[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Waszko no ciekawe do kogo co? Myślisz, że do twojej dziecinnko?[/COLOR][/B]

[B]XXl napisał:[/B]
[QUOTE]
ooo aggus czy to ten pan ? hahha nie nom ale ja znam odpowiedz na to czego nikt sie nie domysli buhahah banalne (zobaczcie fotki za nim) :evil_lol::lol:

podro mamciu i dla nowego dogomanika bedzie mial kto mnie zastampic jak wyjade hahah;D[B];-)[/B]
[/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]Jaki pan cio? Jaką odpowiedz? Fotki jak fotki fajne no nie:evil_lol: Mam nadzieje, że nowy dogomaniak to zwita bo jak nie go to tu za uszy dociagnę.:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:-o a skąd do mojej :shake: o innej myślałam - niezbyt często odwiedzanej i odświeżanej :cool1:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]nie mam pojecia o jakiej ty myslisz.:roll: POwiem, że ta galeria jest dosc czesto odwiedzana i ta osoba ma dwa wielkie piekne psy. Nowy dogomaniak kazał was pozdrowić. Niestety udało mi sie tylko jedno foto jego zdobyc.:cool1:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Ten od Aggi zaglada do galeri pysi!! BO on lubi niufki! sasassa :D[/quote]


[B][COLOR=darkgreen]Olus ja ci dam ten od Aggi. Zapomniałes imienia placku jeden:mad: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]A tak po drugie to jestes wstretna menda:P Ale i tak cie kofam olus. I tu cie mam olus to nie pysia. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Kochani a tutaj nasz dogomaniak z podziemia. Tzn. dogomaniak czytający i podgladajacy dogomanie od hmmm ponad roku.Hmmm niech se przypomne gdzie to on pierszy raz zajrzał na dogo:evil_lol: Nie wiem wiem jak go namowic na zarejestrowanie na dogo. Jakos go musze przekonac[/COLOR][/B].:p

[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/4642/katowice010js3.jpg[/IMG]

:cool3:[/quote][B][I];)[COLOR=RoyalBlue]Agguś , a ja wiem ...prawda:razz:

Część Tomaszu:pto ja Wasza towarzyszka ;)
[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...