Jump to content
Dogomania

Kujawsko-Pomorskie Otwarte zawody Agility 23-09-2007


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zmiana terminu:

[B]ZAWODY BEDA 23 WRZESNIA[/B]

Bardzo was przepraszam, nie wiem jak to się stało, ale dopiero się dowiedziałam, że Piknik jest 23 i siłą rzeczy my też 23-go
Mam jakis problem z datami. Bardzo was przepraszam i mam nadzieję, że to nie pokrzyżuje bardzo waszych planów

Moze ktoś umie zmienić tytuł wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Magiczne było do loterii, więc zgłosic sie trza na nowo, ale bardzo proszę mozecie na skróty mailikem do mnie tylko nazwisko , pies i konkutencja. Warunek-biegaliscie u nas 9-go, inaczej formularz na stronce

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
To po co do listy startowej dołączone były formularze zgłoszeniowe na następne zawody? Kazano mi wypełnić i wrzucić do tej samej skrzynki, co nagrody pocieszenia. Czyli tamte zgłoszenia są nieważne, trzeba się zgłosić ponownie?

[quote name='Magda i Saga 4 września']Jeśli ktos sie wybiera do nas 9-go to będzie mógł [B]wtedy[/B] zgłosić się podając tylko nazwisko, psa i konkurencje[/quote]
No to się [B]wtedy[/B] zgłosiłam. Ale nie ma sprawy, zgłoszę się jeszcze raz :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']To po co do listy startowej dołączone były formularze zgłoszeniowe na następne zawody? Kazano mi wypełnić i wrzucić do tej samej skrzynki, co nagrody pocieszenia. Czyli tamte zgłoszenia są nieważne, trzeba się zgłosić ponownie?


No to się [B]wtedy[/B] zgłosiłam. Ale nie ma sprawy, zgłoszę się jeszcze raz :lol:.[/quote]

to dlatego sędzina wyciągała głównie ZIELONE karteczki? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Jak się jeszcze chwilkę pozbieram, to postaram się o liste startową na strone, to może inni tez się z błogiej, zielonokarteczkowej nieświadomości otrząsną. Tak naprawde to dostałam dwa zgłoszenia na zawodach. od Tomka Tłumacza prześwietnego i Moniki w Kropki.[/quote]
No i jeszcze moje zgubili :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Jak się jeszcze chwilkę pozbieram, to postaram się o liste startową na strone, to może inni tez się z błogiej, zielonokarteczkowej nieświadomości otrząsną. Tak naprawde to dostałam dwa zgłoszenia na zawodach. od Tomka Tłumacza prześwietnego i Moniki w Kropki.[/quote]

ciekawe czy ktoś kto nie miał detki dostał "pocieszkę"? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W pierwszy poscie napisałam, że do 20-go, ale niech będzie do 21-go.

Jeszcze jedna zmiana. Przebiegi zaczniemy o 11-tej.

Mam jakis kolosalny problem z pocztą od kilku dni i ciągle to trwa. Net jeszcze mam więc może przez dogo sie zgłaszajcie, przez pw. Juz zaczynam się bać, że coś do mnie nie dociera, chociaż teoretycznie fachowcy twierdzą ze nic w przyrodzie nie ginie.
Mam jeszcze telefon 502 64 09 27
A w weekend spróbuję listę startową uruchomić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...