Jump to content
Dogomania

Kujawsko-Pomorskie Otwarte zawody Agility 23-09-2007


Magda i Saga

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=4]ZKwP O/Bydgoszcz zaprasza na [/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]Zawody Agility Brother Cup[/SIZE][/B][/CENTER]
Sędzia: Janusz Słoniewicz
Data: 23-09-2007
Miejsce: Bydgoszcz, Myślęcinek (mapka wkrótce)
Oplata startowa:
Open 25 zł
Zwrówki 25 zł
Egzamin tylko A1 5 zł jeśli zgłoszony jest do open
15 zł jeśli nie biegnie open

Termin zgłoszeń: od 01-09-2007 do 20-09-2007
Zawodnicy biorący udział w zawodach 9-09-2007 będą mogli zgłosić się w trakcie zawodów bez przysyłania zgłoszenia.

Formularz zgłoszeniowy bedzie dostępny od 1-09-2007 na stronie sekcji [URL="http://www.agility.bydgoszcz.pl/"][U][COLOR=#000080]www.agility.bydgoszcz.pl[/COLOR][/U][/URL]
Nie można jednocześnie z tym samym psem startowac w Open i w zerówkach
Jeśli pies startował juz w Open nie może być zgłoszony do zerówek.

Informacje dodatkowe:
W pobliżu jest jezioro. Równolegle z zawodami będzie odbywał się Piknik Kujawsko-Pomorski oraz zawody hipiczne. Koncertu Ich Troje nie będzie ;-)

Opłaty można wnosić przelewem na konto oddziału:

[B]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY[/B]

[B]ul. Kołłątaja 7, 85-080 Bydgoszcz[/B]

[B][FONT=Tahoma]PeKaO Grupa PKO S.A. O/Bydgoszcz 38 12403493 1111 0000 4305 7832 [/FONT][/B]

Lub gotówką w sekretariacie zawodów.
Planowane konkurencje:
agility i jumping open
agility i jumping “zero”
agility egzamin A1

Kolejność przebiegów zostanie podana przed zawodami.
Przyjmowanie zawodników od godz. 10:00
Rozpoczęcie przebiegów o godz. 12
Zapraszam i życzę wszystkim udanej zabawy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']A ja Cię nie biorę? :niewiem: Coś jakoś mi świta, że o miejscówkę do Bydzi prosiłaś. Ale może mi się pomierdoliło....[/quote]
Na razie jesteśmy umówione na MP, na bank, a te zawody to całkiem nowa nowość :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='PATIszon']Niech zgadne...
TVN jest naszym sponsorem i po zawodach odbedzie sie casting do 4 edycji BigBrother?:razz:[/quote]

Niestety nie ta stacja ;) TV4 ma BB :/ Heh, gdyby tam byl TVN, to ja od razu bym tam byla [COLOR=White]i to nie sama :razz:

[COLOR=Black]A tak nas nie bedzie :( Wroclawskie ME i seminarium jednak... [ehh, a i jeszcze nie wiem, czy w niedziele bede ;(] [/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moja droga Pani Magdo :lol: . Nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale mam mały problem. Otóż nie było mnie w domu przez ponad tydzień i nie całkiem pamiętam, co robiłam przed wyjazdem... Nie wiem więc, czy już się zgłosiłam do tych zawodów, czy jeszcze nie :oops: . A że list startowych jeszcze nie ma, więc nie mogę sprawdzić. Czy byłabyś tak miła i rzuciła łaskawie oczkiem, czy ja tam figuruję? No cóż, w moim wieku takie rzeczy się zdarzaja, więc proszę o wyrozumiałość :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Moja droga Pani Magdo :lol: . Nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale mam mały problem. Otóż nie było mnie w domu przez ponad tydzień i nie całkiem pamiętam, co robiłam przed wyjazdem... Nie wiem więc, czy już się zgłosiłam do tych zawodów, czy jeszcze nie :oops: . A że list startowych jeszcze nie ma, więc nie mogę sprawdzić. Czy byłabyś tak miła i rzuciła łaskawie oczkiem, czy ja tam figuruję? No cóż, w moim wieku takie rzeczy się zdarzaja, więc proszę o wyrozumiałość :evil_lol: .[/quote]


No pieknie, pieknie......

wiesz, moze trzeba zaczac sie kontrolowac......
A zobozu cosik pamietasz, bo szkoda by bylo.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...