Jump to content
Dogomania

Kujawsko-Pomorskie Otwarte zawody Agility 23-09-2007


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']W pierwszy poscie napisałam, że do 20-go, ale niech będzie do 21-go.

Jeszcze jedna zmiana. Przebiegi zaczniemy o 11-tej.

Mam jakis kolosalny problem z pocztą od kilku dni i ciągle to trwa. Net jeszcze mam więc może przez dogo sie zgłaszajcie, przez pw. Juz zaczynam się bać, że coś do mnie nie dociera, chociaż teoretycznie fachowcy twierdzą ze nic w przyrodzie nie ginie.
Mam jeszcze telefon 502 64 09 27
A w weekend spróbuję listę startową uruchomić.[/quote]


Ta to sie postaraj zebym ja mogla miec dostep do stronki. Bo jak mam dodawac wszelkie info o ktore mnie prosisz, he ?:mad:
Acha ja w tym terminie wyjezdzam na Zlot Beagli, wiec nie pomoge w sekretariacie...Ale przezyjecie jakos :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Mokka, kto zgłasza Misiastą, Ty, czy ja? Znaczy się, to że Ty z nią biegasz pozostaje bez zmian, tylko nie wiem, czy ja mam ją zgłosić, czy Ty (wszystkie dane masz w jej książeczce startowej chyba).[/quote]
Ja ją zgłoszę, bo trzeba podać numer książeczki startowej. Ciekawe, gdzie ona może być :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Macie książeczki na każde zestawienie?
Mokka-Bulik
Sajko-Monia
Mokka-Misia
Flair-Monia
itd?
Nic dziwnego, ze w innych oddziałach zabrakło książeczek:diabloti:

Haniu, nie wiem czy was dobrze z Sajko zapisałam, bo ja tak standardowo, a wy może na odwyrtkę?[/quote]
Z bulikiem biegałam, jak jeszcze nie było książeczek, natomiast zestawy Mokka-Misia i Sajko-Monia jak najbardziej są :evil_lol:. Jak tylko znajdę tę książeczkę, to się zgłoszę z Misiastą :eviltong:.

Magdao, zgłoszone dobrze, nie wymieniamy sie tym razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Magda, zgłoszone dobrze, nie wymieniamy sie tym razem.[/quote]

Bo gruby w swoim ostatnio doskonałym nastroju, mógłby Mokkę zaskoczyć bardzo niepozytywnie:lol:

Magda, mail mi do Ciebie nie przechodzi, więc tu skrobię- zgłosiłam jeszcze 2 psy, ale na jednego książeczkę idę dopiero wyrobić, więc numer podam Wam na zawodach, może być?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam informację od sędziego, ze jego pociąg przyjedzie do Bydgoszczy dopiero o 10:45. [SIZE=3][B]W związku z tym zaczniemy później tj ok 12-tej.[/B][/SIZE] Jest nas mało, więc nie będziemy siedzieć do nocy. Dla tych, którzy przyjadą wcześniej na rozpręzalni będa stały przeszkody, nawet strefki. Będzie można potrenować.
Wjazd na zawody tak jak poprzednio, od ul. Konnej. Tym razem biegamy na czworoboku ujeżdżeniowym. Za wjazd trzeba będzie zapłacić 3 zł lub skorzystać z wjazdówki z poprzednich zawodów,jeśli jeszcze je macie (dopiero teraz dowiedziałam się, ze jeszcze są ważne:oops:)
Stawiać samochody mozna prawie przy czworoboku (zostawiając ciut miejsca na wasze namioty)
Festyn ma mieć charakter ludowy. W pobliżu będa stragany z mam nadzieję smakołykami kujawsko-pomorskimi. Zamiast Blue Caffe będa kapele ludowe.

Link to comment
Share on other sites

Magda, a czworobok jest jak usytuawany w staosunku do terenu, na którym były mistrzostwa?

A będą stragany z ludowymi drobiazgami? Strasznie takie lubię:loveu:

I my zdecydowanie poprosimy przeszkody wcześniej, bo będę z oszołomem i możemy się zdecydowanie minąć w pragnieniach:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Magda, moje L zwierzę ma numer książeczki pracy I/70:cool3:

Polna, to jest M... właściwie blisko granicy z S;)[/QUOTE]
Sorki, wczoraj jakos mi pało na wzrok. Wydawalo mi się, że była przy jej imieniu literka L dlatego się zdziwiłam... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...