Jump to content
Dogomania

Morka,Mania i jej szczenięta Dostały 2 Szanse! MAJĄ WSPANIAŁE DOMKI!FOTKI!


emdziolek

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alcha']Kochani, malutkie sprostowanie.
Amorek to dziewczynka ;)[/quote]

:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: hihi... Amoreczka czyli :razz::razz:


i co??? ten PSI Los o którym pisze agabasowa, wydaje mi się strzałem w dziesiątke
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=blue][B]:evil_lol: hihi... Amoreczka czyli :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co??? ten PSI Los o którym pisze agabasowa, wydaje mi się strzałem w dziesiątke [/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Myślę, że warto załatwić transport i zawieść tam psiaka, wiem, że to kawał drogi, ale trzeba spróbować wszystkiego. Klinika ta nie odmawia nigdy pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Psi Los wznowił działalność na rzecz bezdomnych zwierząt?[/quote]
A czy ją wogóle zawieszał?

Dzisiaj 12:28agusiazetWysłałam maila do Pana od Psiego Losu, jeśli ktoś może niech zadzwoni, ja z Anglii nie chcę nabijać komórek sobie i innym, bo mam polską! Pani Alicjo, co u Amorki?

Kto teraz opiekuje się psiakiem i co napisałaś w mailu do kliniki? Podałaś im link do strony?

Link to comment
Share on other sites

Pieskiem opiekuje się Pani Alicja z Suwałk. W mailu napisałam, że my Dogomaniacy prosimy o pomoc w sprawie szczeniaka z paskudną raną, podałam link do strony, że zbieramy pieniądze, że potrzebny wet. Mam cichutką nadzieję, że Psi Los zajrzy i zlituje się nad sunią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Psi Los wznowił działalność na rzecz bezdomnych zwierząt?[/quote]
sorry masz rację zlikwidowali pogotowie ratunkowe dla zwierząt z powodu zbyt wysokich kosztów, ale lipa, że też nie pomyśleli o sponsorach. Przepraszam za zamieszanie myślałam, że działaja normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam PW od osoby, która [B]chce pokrywać koszty leczenia[/B] pieska. Wiele osób wpłaciło też pieniążki i kupiło cegiełki.
Zastanawiam się, czy jednak nie będzie lepszym wyjściem malucha w krytycznym stanie umieścić w klinice w Warszawie, gdzie będzie miał spokój i ciągłą opiekę, a jak tylko będzie w lepszym stanie przewieźć go do Krakowa do mnie do DT, kiedy mój szalony pies nie będzie już dla niego ryzykiem.
Zrozumcie, nie wybaczyłabym sobie, gdyby Portos sprawił mu ból, wiedząc, że piesek mógł wylądować w klinice, bo wydaje mi się, że chociaż na pewien czas pieniążków wystarczy.

Poprosimy Warszawiaków o pomoc i kiedy piesek będzie w lepszym stanie, dadzą nam znać i jakoś przywieziemy go do mnie do Krakowa.


Jest jeszcze szansa na to DT, w dużym domu o którym pisałam wcześniej, ale znajoma jeszcze się nie odezwała czy jej mama się zgodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pani Alu, czy nie dałoby się - za pieniądze - znaleźć transportu do Warszawy? Czy powinny Warszawianki załatwiać klinikę?[/quote]
Hmm dziewczyny tak myśle ze najlepsze na ten moment rozwiazanie ro zabranie małej do wawy do kliniki, jak w miarę dojdzie do siebie będziemy próbować zawieźć do Sugarr na DT.
To co robimy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kon trojanski suwalki']Numer konta jak najbardziej aktualny....[/quote]
Dzięki za potwierdzenie. Zaraz przeleję parę złotych.

Jeżeli potrzebne będą finanse na transport amorki do W-wy i potem do Krakowa - dajcie sygnał. Też parę złotych znajdzie się dla Amorki.:loveu:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Hmm dziewczyny tak myśle ze najlepsze na ten moment rozwiazanie ro zabranie małej do wawy do kliniki, jak w miarę dojdzie do siebie będziemy próbować zawieźć do Sugarr na DT.
To co robimy??[/quote]
Ciesze się, że się zgadzamy :)
Zaraz dogadam się z tą osobą, która chce płacić za leczenie, przedstawię stuację i poszukam transportu. O ile oczywiście wszyscy się zgadzacie na takie rozwiązanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...