Jump to content
Dogomania

Morka,Mania i jej szczenięta Dostały 2 Szanse! MAJĄ WSPANIAŁE DOMKI!FOTKI!


emdziolek

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wilejkaros']A mnie czasami przy mojej mamie ciśnienie skacze... hehehehe[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahha...
ale psiak ma TYLKO MAME która opiekuje sie nim zapewne non stop....
ty masz oprócz mamy jeszcze MNIE :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Ale se dodała....;)[/quote]

[quote name='Wilejkaros']Buhahahaha....
Klockuś, z Tobą to mam jeszcze legwana i bandoga. Hehehehehe[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]proponuje nie pisać TU takich rzeczy- chodźcie do mnie :razz::razz:
tu zajmijmy sie psiurami które bez nas ani rusz.....:placz:

P.S. wilejkaros. jutro podeśle ci rachunek - połowe za utrzymanie mojego zieleńca i czarnucha :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wilejkaros']Może masz rację, ale tak pomyślałam, że w dochodzeniu do zdrowia ważna jest i psychika. A przy matce pewnie będzie się czuł lepiej...[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
otóż to..

zdrowy pies lepiej zniesie rozstanie niż pies chory nieufający nikomu ... tak sie mi wydaje.... postawiłam sie na miejscu tego psa :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, historia Amorka wygląda z grubsza tak:
Wraz z Mamą pojawił się w poniedziałek w jednym z Parków Narodowych na Suwalszczyźnie. Rana wygląda strasznie, pieski wyraźnie bały się ludzi i nie pozwalały podejść do siebie. Teraz już sytuacja wygląda znaczniej lepiej. Maluch pozwala głaskać się i wyciągać z siebie wielkie, wypasione kleszcze Mały bąk robi się bardzo kochany i ufny. Dostaje 2 razy dziennie antybiotyk. Przemywam mu ranę specjalną substancją. Jednak to przemywanie nie na wiele się zdaje, ponieważ Matka od razu mu wszystko zlizuje. Psy są nakarmione, mają stały dostęp do wody i powoli oswajają się. Dzisiaj Matka pozwoliła się pogłaskać!!!
Największy problem tkwi w tym, że psy mogą być zastrzelone. Są na terenie Parku, w pobliżu rezerwatu przyrody i tam ich nie powinno być.
Leśniczych w pobliżu wielu i boję się, że historia może zakończyć się szybko. W kilka osób szukamy dla nich domu chociażby tymczasowego, ale póki co bez efektu. Do schroniska ich nie oddam, ponieważ Amorek będzie tam uśpiony. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za serce i miejmy nadzieję, że pieski znajdą dom.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana alcho... a czy nie da rady dotrzeć do leśniczych żeby sobie odpuścili strzelanie.... powiedzieć im że akcja pomocy psom trwa... że może kilka dni niech im dadzą sznse... że psiaki znikną stamtąd.. nie wiem.... nie mam pojęcia jak działaja leśniczy... ale to jedyne co mi przyszło do głowy... alcha plisss... dziłajmy....

i buziaki dla Ciebie za pomoc psiakom :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz weszłam na dogo.
Widzie że cioteczki bardzo staracie się pomóc:loveu:
Z całego serducha dziękuje... :iloveyou: :Rose: :iloveyou:
Widziałam rowój aukcji cegielek na allegro.
Mam nadzieje że jakoś nazbieramy na leczenie malucha:loveu:

Sugarr - jakże ogromną ulgą byłoby zawiezienie do Ciebie malucha:loveu:. 3mam kciukale żeby Amorek znalazł się u Ciebie w DT!:lol:

Puki co wystawiamy małemu ogłoszenia! kto pomoże??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']W taki upał ryzyko zachorowania na babeszjozę jest minimalne- tak mówi mój wet po tym jak orient babeszjozę przeszedł....[/quote]

Miejmy nadzieje że do tej paskudnej rany nie dołożą się jakieś inne paskudne choróbska:shake:

Ide teraz spać ale myślami bede z Amorkiem:loveu:
Jutro bede robić ogłoszenia.
3maj sie Amorku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...