Jump to content
Dogomania

okolicePiły/TORRO. Ponad rok w schronisku, Torro ma DEPRESJE!! Albo DT albo koniec..


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak sobie myślę, że najlepiej by było połączyć siły ..miedzy Piłą a Rzeszowem jest sporo kilometrów gdzieś z 500, ciężko będzie znaleźć taki transport, dogomaniacy jak mają takie dalekie trasy to często w kilku jadą, jeden wiezie do danego miasta, dalej psa ktoś odbiera i znowu jedzie i itd aż do celu :) ja mogę z bydgoszczy go wieźć z jakieś 100 km, być może będę jechała niedługo do włocławka z psem z naszego bydgoskiego schronu, bo jedna pani jest zainteresowna adopcją i gdzieś tak mogę jechać, we włocławku jest viris która może by psa odebrała i dalej wiozła w dane miejsce, można by sprawdzić na mapie dogo, może ktoś w te tereny ma jakieś stałe trasy ...jak bym miała troszkę sprawniejsze auto a nie taki złom to może i bym się zdecydowała na całą trasę ale moje auto coraz gorzej działa i nie wiem czy po drodze na tak dalekiej trasie by mi nie padło :shake: zaraz napisze w podpisie, że potrzebny jest transport piła-rzeszów może ktoś dojrzy kto akurat będzie jechać, teraz będzie okres świąt ludzie się odwiedzają więc może się ktoś znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

czyli bym musiała dojechać do piły czy jak?z kasą jakoś damy radę, najwyżej zrobię bazarek, ja mam jeszcze ulgę, bo choć już jestem po studiach to teraz od tego semestru poszłam sobie zaocznie na studium więc taniej mi wyjdzie :) a czy ten pociąg jest bezpośredni?bo może wracać lepiej bezpośrednim a jak będziemy jechać z Torro to lepiej z przesiadkami, bo jak on z załatwianiem się wytrzyma

Link to comment
Share on other sites

Ten z Piły przez Poznań ma półgodzinną przesiadkę, a potem 10 h...
Szukałam przez Bydgoszcz,ale to wtedy ok.180 w jedną stronę, 18 h i przesiadki dodatkowo w Warszawie (4 h czekania) i Krakowie.

Ja zawsze biore ulgi na leg.szkolną i od razu powrotny, jako opiekun psa tez chyba jakas znizka jest

Link to comment
Share on other sites

to lepiej ten przez poznań..i tak sie przez 15 h wymęczymy a co dopiero 18 i jeszcze czekanie w W-wie tyle czasu ...najwyżej dojadę do piły, przecież z bydgoszczy nie jest to daleko a kiedy by Tobie było wygodnie jechać? bo ja bym musiała znać termin wcześniej, bo pracuje i wolne muszę wziąć..no i może czekamy jeszcze kilka dni na to czy ktoś się zgłosi z autem...pogadam jeszcze z siostrą jest reprezentantem firmy i jeździ po Polsce więc może będzie mogła pomóc...choć ciężko powiedzieć, bo chętna nie jest zbytnio do pomocy :mad:

Link to comment
Share on other sites

orzesz zapomniałam cholerka!!!w piątek nie mogę...mamy chorego psa w schronisku, potajemnie wozimy go do kliniki na leczenie i właśnie przypomniałam sobie że w piątek kolejny zastrzyk wypada ..akurat coś mnie tknęło, coś skojarzyłam że to wypada chyba w piątek i spojrzałam na kalendarz i 21 to piątek :( ...wolontariusze z bydgoskiego schroniska nie mają auta i ja im pomagam a mam...kłamiemy, że idą na spacer i szybko psa do auta i do kliniki ...więc przepraszam, nasz Shadunio chory i nie mogę tego tak sobie przekładać ..a tu cały dzień zawalony...hymmm to wtedy we wtorek może..we wtorek już na 100%... by pasowało?ja zaraz też poszukam połączeń pkp

Link to comment
Share on other sites

szczurosława jeśli mamy jechać z krajenki to pamiętaj, że ja muszę dojechać do Ciebie jeszcze...ja nie chcę jechać na pewno sama w nocy czy wieczorem lub wcześnie nad ranem do Ciebie, w ogóle rzadko jeżdżę pociągami, bo trochę sie boję...więc jeśli założymy , że wyjazd z krajenki będzie jakoś bardzo wcześnie o 5 to już odpada, bo ja bym musiała przed 4 wsiąść już w bydgoszczy w pociąg żeby dojechać do piły...chyba, że może dojadę autem, nie wiem wtedy, zobaczymy jak będzie pasowało to ewentualnie jak autem dojadę to już obojętnie..a szukałaś może połączenia od Ciebie przez bydgoszcz do rzeszowa, to w ogóle by było najlepiej choć chyba nie znajdziemy takiego :roll: bo patrzyłam na rozkład ...jeśli chodzi o nocleg to chyba odpada, bo koszta dodatkowe a ja też nie mogę wolnego tak tyle brać i bym wolała od razu wracać jak tylko załatwimy sprawę z Torro..czy rozmawiałaś już z ta panią, że jeśli nie znajdziemy transportu jedziemy pociągiem? czy ta Pani by nas odebrała z dworca, żebyśmy jeszcze po tym rzeszowie nie błądziły...podaj mi swoje gg i tel na pw ;)
cieszę się, że poznam Torro :) na pewno jest kochany ...

Link to comment
Share on other sites

Tak ja patrzyłam na rozkładzie ,to przez Bydgoszcz do Rzeszowa są jeszcze ok.3 przesiadki.
Ja myśle o wyjezdzie z Piły, poprosze Wapiszon,bo nie dam rady sama go wnieść do pociągu.

Z panią bede rozmawiać gdy poznam jakies konkrety, z pewnością nas odbierze z dworca;)

namiary sa podane w 1.poście,więc i moge podać raz jeszcze;)
603 224 392
gg 9842331

Link to comment
Share on other sites

Wtorek 25? Pasuje, ale nie wiem jak z połączeniami w święta.
Mysle,że trzeba będzie go wnieść, ma słaby wzrok i cięzki tyłek;)
Ale agresją nie będzie raczej reagował, kaganiec biore, jesli ktoś się przyczepi to pójdzie na morde.

No i ja jestem spłukana, a jeszcze mam chorego szczura w portfelu.:oops:
Szukam sponsora;)

Link to comment
Share on other sites

hehe :lol: myślę, że ten ciężki tyłek będzie większym kłopotem niż ten wzrok ;) wtorek to już praktycznie po świętach więc mam nadzieję, że nie będzie kłopotu...jeśli chodzi o kasę to u mnie też ciężko, mamy chorego psa o którym wcześniej pisałam i z własnej kieszeni go leczymy, bo schron nie chce :shake: trochę ratują bazarki i dobre dusze ;) jakoś musimy sobie poradzić, najwyżej jakiś bazarek może zrób na swój bilet, bo już nie wiem :roll: tyle tego jest że nie wiadomo na co wydać...dzwoniła do mnie przed chwilką wolontariuszka, że mamy psa z niedowładem, ranami i coraz gorzej z nim no i znowu wydatek :placz: chyba zrobię allegro cegiełkowe dla niego, bo tez już nie wiem skąd kasiorę brać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...