Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z naszej małej aukcji na e-beaglowym zlocie podzieliliśmy pieniążki pomiędzy potrzebujące zwierzaki i tym samym do fundacji [I]Niczyje[/I] trafi [B]80 zł.[/B] [B]40 zł na Roanka[/B] i 40 zł na Bartka. Z zakupu poduś przeze mnie 50 zł oraz 2 podusie przyjaciół z e-beagle.
Dodatkowo [B]50 zł[/B] ze sprzedaży pierścionka. ;)
[B]Roanku[/B] - wszystkiego dobrego :* Też szukam dla Ciebie domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika']Przydałoby się kupić mu lepszą karmę, dla psów z problemami skórnymi. Patrzyłam w sklepie internetowym kuchniapupila.pl 10 kg worek Royala kosztuje 189 zł, a Specific Dog Skin & Joint Support 78 zł za 3,5 kg.[/quote]

Jako Stowarzyszenie NICZYJE mozemy kupowac karme Specyfic po cenach hurtowych w Multivecie na Gagarina. Dopoki Fela nie podisze umowy z PolyPharmem - dystrybutorem Specyfic, mozemy tam kupowac.
Za worek Specyfic Food Allergy management CDD 15 kg placilam tam 190 zl, a na miescie kosztuje od 280 zl, w animalii nawet 300, mimo, ze to firma internetowa.
Moze kupimy mu Bento ? w Arze kosztuje chyba 145, w przyszlym tygodniu tam bede wiec moge kupic.
Do schronu, tez moglabym pojechac i sfotografowac psiaki, mam samochod, wiec z kims moge jechac - osobiscie sama nigdy tam nie bylam...

Jakby co, to prosze o pw.

Link to comment
Share on other sites

Grzybek ma zalecenie na razie tylko royal Heptic. żadna inna karma nie wchodzi w grę.
Grzybek jest w budach michalowskich. Karmę trzeba zawieźć już, a ja jestem wyłączona z zycia przez najbliżesz 2 weekendy, w tygodniu też nie mam kiedy.

Link to comment
Share on other sites

ja mam kasę na karmę dla Grzybka, mogę za nią zapłacić i bylaby gdzieś do odebrania. niestety mam pokomplikowaną sytuację życiową i nie mam nawet jak tej karmy podwieżć komuś. wiem, ze p. Jadwiga bywa w Warszawie i mozna z nią umówić się na przekazanie karmy w warszawie, ale ja tego fizycznie nie jestem w stanie zrobić:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...