Jump to content
Dogomania

Wyżłowe wyniki z wystaw oraz stawki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


chicken

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety Sylwia nie było żadnych rudych przyjaciół.....a szkoda:-(
Pierwsza była suczka waimara w rękach Krzysztofa Staniszewskiego wł. Paulina Wałkowska, trzeci wyżeł niemiecki szorstkowłosy.....imię na A.... hodowca Leopold Wenzel pies był spod Kalisza, wszystkie psy uzyskały dyplomy tylko jeden seter angielski został wycofany.....


Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje:p

Link to comment
Share on other sites

Ilościówka MANOWO Wystawa Psów Ras Myśliwskich
Po prostu tłumy:roll:

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
Wyżeł Czeski Szorstkowłosy (fousek)
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] PSY
Klasa młodzieży
ARAN z Rohatecke Slatini
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] PSY
Klasa otwarta
KESSEL z Czarnego Dworu dosk,
Klasa użytkowa
ATREJ Duma Kazana dosk, CWC, NDPwR, BOB, BOG II
SUKI
Klasa championów
GABI z Czarnego Dworu dosk, CWC, NDSwR
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] PSY
Klasa otwarta
OSKAR z Szubina [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]

Wyżeł Pirenejski /Braque Saint-Germain/
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] SUKI
Klasa otwarta
ELLI ENTEN WILLIS [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]

Wyżeł Weimarski Długowłosy
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] SUKI
Klasa młodzieży
CYNA Mysia Zagłada

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Wyżeł Weimarski Krótkowłosy
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] SUKI
Klasa młodzieży
UNDI z Jarszewka
Klasa otwarta
LANDIA z Bobiecińskiego Lasu [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]

Wyżeł Węgierski Krótkowłosy
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] PSY
Klasa championów
FORYŚ z Tałchejów dosk, CWC, NDPwR, BOB, BOG III

Link to comment
Share on other sites

[B]Wyniki wnk z OPola w skrócie:[/B]
[B]Dor JAsenky[/B]-Zw. Młodziezy, Najlepszy Junior w Rasie
[B]HEra z Koszanowa[/B]- Zw. Młodziezy
[B]BROWAR z Krainy Urodzaju[/B]- dosk.,CWC. NDPWR, CACIB
[B]AFRA z Dobelickich Luk[/B]-dosk.CWC,NDSWR, CACIB, BOB, BOG3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]A kto sędziował na tych próbach???[/B][/quote]


Na zaproszeniu które dostałam na te proby byli podani tacy sedziowie:

[LIST=1]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wojciech Burski – sędzia główny[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Józef Głowniak – sędzia[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wojciech Stan – sędzia[/SIZE][/FONT][/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']Na zaproszeniu które dostałam na te proby byli podani tacy sedziowie:

[LIST=1]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wojciech Burski – sędzia główny[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Józef Głowniak – sędzia[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wojciech Stan – sędzia[/SIZE][/FONT][/LIST][/quote]

[B]A nie wiedziałam, ze pan Stan jest sedzia prób pracy...:cool3: [/B]

[B]Zdjecia z CZęstochowy:[/B]
[B]CZAKA Kajminia FCI- wybitnie obiecująca, lok.2[/B]
[B]Prowadzona przez hodowcę:cool3:[/B]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/233/8fb3ae5b3d55af4c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/203/0de53733d1057711.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/233/a7e462010ecda5df.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

a Dyziol znów wygrał rasę :P niespodzianka co? ;)
mam trochę fot różnych wyżłów m.in. Arkadiusza, który pokochał moje psie przysmaki ;) wrzucę później bo jestem w trakcie przeprowadzki :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelina & Hera']Twiggy, wiesz może, w którym miejscu będą PP w czwartek we wrocku..?;)

[/quote]
no nie za bardzawo.Właściwie to temat odpuściłam,bo średnio mi odpowiada sklad sędziowski ;)
Jedziemy w opolskie.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='falco22']Skok Tazi na komendę woda.......
[URL="http://i31.tinypic.com/14kwc2w.jpg"][QUOTE]http://i31.tinypic.com/14kwc2w.jpg[/QUOTE][/URL]
[/quote]

Ewidentny wstręt do wody ;)

Link to comment
Share on other sites

Z Fortkiem zaplanowaliśmy trzy wystawy w ten długi weekend: Manowo, Bydgoszcz i Łódź.
[B][U]Manowo [/U][/B] - [I]dosk, CWC, NDPwR,BOB, BOG III

[/I] w opisie mamy "dość wesoło noszony ogon" :lol: a jak się potknełam i ślizgiem poszłam po trawie to sędzia stwierdził, że pies ma świetny charakter i psychike bo sie nie wystraszył ale cieszył jak pani się wywaliła:evil_lol:

[B][U]Bydgoszcz[/U][/B] - [I]dosk, CWC, NDPwR, BOB [/I]

nie ma to jak dowiedzieć sie o swoim psie czegos nowego "doskonałe górne i dolne kończyny":evil_lol:
na finałach nie zostaliśmy z powodu pociągu i nie ciekawego połączenia, jeśli byśmy zostali to musielibyśmy czekać ok 3 godzin na kolejny pociąg

[U][B]Łódź[/B][/U] - nie dojechaliśmy, przerzucili węgry do sędziego, który miał i tak dużo psów i mieliśmy wchodzić dopiero o 14.40, a że wieść gminna wczoraj w nocy niosła o opóźnieniu 2 godzinnym na gr VI sędziowanej przez tego samego sędziego, więc zdrowy rozsądek wziął górę, bo mielibyśmy problem z normalnym powrotem do domu, urok mieszkania na zadupiu bez prawka czy też własnego samochodu:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...