Jump to content
Dogomania

Intensywny kolor sierści?


larissa

Recommended Posts

Ja daje swojemu psu tluszcz owczy z wyciagiem z alg.

Sa to takie biale czekoladki z ciemniejsza gora.

Daje to piekny polysk siersci i pomaga w przypadku odbarwien.

Ktos tu na forum podawal adres strony na ktorej mozna to zamowic, zdaje mi sie ze pod tematem "odbarwiony nos"

Link to comment
Share on other sites

Larissa: Są szampony, które intensyfikują kolor sierści.

A jakiego psa masz?? CTR (jak wnioskuje z obrazka) - ups -a może to sznaucer albo bouvier - w każdym bądż razie coć czarnego;)))

Widzialam szampony dla czarnych psów - z firmy Jean Pierre Hery .;)

'Jean Pierre Hery Szampon INTENSE NOIR

Szampon dla psów i kotów zawierający ekstrakt z alg morskich, który poza dogłębnym czyszczeniem sierści intensyfikuje jej naturalny kolor. Nie zawiera sztucznych barwników. Przeznaczony dla zwierząt o umaszczeniu ciemnym i czarnym'

Link to comment
Share on other sites

Józia, ja dobrze wiem, że stosujesz moczanie w smole i obtaczanie w pierzu. Ty mi tutaj kitu nie wciskaj :wink:

Oprócz pierza stosuję parę innych upiększaczy: potłuczone szkło, watę szklaną, trociny, zgniłe skórki owoców cytrusowych... :wink:

Do Dudka: larissa ma CTR.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Są tesh specjane szampony z RING5 dla róznych kolorów.Podobno wzmacniaja kolor.Lub farby w spray`u np. BIO-GROOM MAGIC BLACK,Instant Color Spray Black,kredy-Cherry Knoll Chalk Blocks .Spotkalam sie nawet ze specjlanymi szminkami które maskuja niedociągniecia :-? teraz sa takie bayery ze zdziwnienie to normalna rzecz:))

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Znam jeszcze odżywkę dla czarnych psów stosowaną po kąpieli (spłukiwaną) z firmy 1#All System:

Color Enhancing Botanical Conditioner Midnight (dla umaszczeń czarnych, błękitnych, srebrnych i szarych.

Są jeszcze z tej serii odżywki do innych umaszczeń, ale to miało być dla czarnego psa ;)

Niestety firma nie należy do najtańszych i odżywki u dystrybutora kosztują:

250 ml -----75 zł

500 ml -----135zł

Podobno są bardzo wydajne.

Mail do głównego dystrybutora w Polsce:

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Do czarnych psów bardzo dobry jest przepracowany olej silnikowy... Daje nie tylko głębię koloru ale także od razu błysk. :wink:

Ja mam brązowe- dlatego ta nutella bardzo dobra jest.

A reszta czarno- brązowa- to od dołu masło, od góry olej i się błyszczą, że hej. A głupie ludzie myślą, że ja jakichś środków kosmetycznych używam.

Jedna mnie rozszyfrowała, że moje metody z epoki kamienia łupanego. :lol:

Gosia

ps. też masz końcotygodniową głupawkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...