Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ależ ona fajna....ma super szyję:) Klaudia&Manta czekam na atualne zdjęcia:)

Codik&Toffik masz rację...często niektórzy tak robią...ale wiesz co...potem często żałują bo mając fajny rodowód nawet przy przeciętnym psie ma się bardzo fajny materiał gentyczny, który wychodzi właśnie na szczeniakach takiego przeciętnego tatusia czy mamusi:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie znam się na amstafkach ale czy ona nie ma głowy zbyt wysoko?:lol:
[/QUOTE]

To jest staffik :) W staffikach zawsze objętnie przy jakim sposobie ustawiania , głowa powinna być wysoko - oczywiscie bez przesady :p
Tu akurat Manta głowę trzyma naturalnie ( bez podtrzymawania ręoma czy ringówką ) a wiec , myśle ze jest ok.:p

Wystawiałam ją w ten sposób juz na dwóch wystawach i nikt ze znajomych staffikowców nie zrocil mi uwagi wiec zostaje przy tym :)

[QUOTE]Z tego co widzę, to przód niezbyt, łapki jakoś jej się razem zeszły. Ale tył jest bardzo ładny :smile: [/QUOTE]

to jest on , a mianowiecie Duke :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']To jest staffik :) W staffikach zawsze objętnie przy jakim sposobie ustawiania , głowa powinna być wysoko - oczywiscie bez przesady :p
Tu akurat Manta głowę trzyma naturalnie ( bez podtrzymawania ręoma czy ringówką ) a wiec , myśle ze jest ok.:p [/quote]
głowa jest ok. tylko powinna być ustawiona bardziej poziomo. Czyli tak nak jest na fotce tylko nos niżej. ;) chyba o to chodziło Goldence. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go|denk@!']hmm nie jestem znawcą, ale mnie się wydaje, że głowa jest trochę zabardzo do przodu i tylnia lapa nie jest równoległa do przedniej (ale to może sierść sprawia takie wrażenie)[/quote]

[quote name='Cordia']mi sie nie podoba trzymanie ogona trzymasz jak jakis miecz :), ja tez nie jesttem znawca, ale tak na oko mi sie nie podoba ;) powodzenia[/quote]
Dzięki za opinie;) Faktycznie ten ogon dziwacznie tu trzymam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']mi sie nie podoba trzymanie ogona trzymasz jak jakis miecz :), ja tez nie jesttem znawca, ale tak na oko mi sie nie podoba ;) powodzenia[/quote]

Popieram :p Ogólnnie bardzo mi się podoba, tylko wyglada jakbys chcial mu ten ogon wyrwac :eviltong:

A tu jeszcze jedna fotka Manci :p (tylko troszke tylna lapka przesunieta :placz:)

[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6465/manta8miespy2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']przeglądam ten wątek systematycznie i pomimo, iż nie wystawiam spanieli to zdążyłam zauważyć, że często gęsto znawcy tematu mówią, że ogonek powinien być tak trzymany jak na twojej fotce [B]magda... :)[/B][/quote]

jak przeglądam fotki spanieli na wystawach itp to czesto wlasnie tak sa trzymane ogony, a czasami za koncowki więc nie wiem, w każdym razie ja problemów z ogonem u corgi nie mam bo jak stoją to ogon ma sobie wisiec ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Popieram :p Ogólnnie bardzo mi się podoba, tylko wyglada jakbys chcial mu ten ogon wyrwac :eviltong:

A tu jeszcze jedna fotka Manci :p (tylko troszke tylna lapka przesunieta :placz:)

[URL]http://img262.imageshack.us/img262/6465/manta8miespy2.jpg[/URL][/quote]

poprzednie fotki (z zadartą do góry głowa :evil_lol:) bardziej mi się podobały.
Może to wina fotek, ale wygląda jakby tył był wyżej niż przód psa. Przednie łapy nie są prostopadle ustawione względem podłoża, tylko lekko odchylone do przodu. Gdyby pies wyprężył się bardziej do przodu wygladałby lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...