Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

 

Jak Moli z jedzeniem u Was. Tzn. u kotów ;)

 

Karma ma zejście, koty wciągają aż miło, nabrały tłuszczyku na zimę co chyba widać na zdjęciach :)
Konserwy mamy z małym zapasem, kupiłyśmy w promocji trochę gorzej z suchą. Zamówiłam na próbę w Mall.pl ale jeszcze czekamy, jeżeli dotrze bez problemów to powtórzymy zamówienie, niezła w dobrej cenie.
Zapowiadają znaczne ochłodzenie/mróz i suchej będziemy wykładać więcej
Link to comment
Share on other sites

  

Karma ma zejście, koty wciągają aż miło, nabrały tłuszczyku na zimę co chyba widać na zdjęciach :)
Konserwy mamy z małym zapasem, kupiłyśmy w promocji trochę gorzej z suchą. Zamówiłam na próbę w Mall.pl ale jeszcze czekamy, jeżeli dotrze bez problemów to powtórzymy zamówienie, niezła w dobrej cenie.
Zapowiadają znaczne ochłodzenie/mróz i suchej będziemy wykładać więcej

 

A jaką zamówiłaś?

Link to comment
Share on other sites

kopt2f55hhgr_t.jpg

Karma dotarła...powtarzamy zamówienie - 69 zł za 14 kg to taniej niż karma produkowana dla marketów, Biedronki, Lidla
 
2gfnngqi85ng_t.jpg

Maluchy rosną...posturą mało różnią się od dorosłych kotek, będą dużymi kocurami :)

Wczoraj, wykorzystując przerwę w pracy było wielkie sprzątanie, wiadro 10 l po farbie różności wyniosłam, dużą kuwetę sobie zrobiły...
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie wpłat:

stan konta:
50 zł - 12.09.- doris66 (bazarek)
20 zł - 25.09.- doris66 (bazarek)
10 zł - 21.10.- ewa gonzales
30 zł - 19.10.- doris66 (bazarek)
58,10 zł - 10.11.- ewa gonzales (bazarek)
_________
168,10 zł


wydatki:
69 zł sucha karma Whiskas 14 kg - 18.11.2015
75 zł sucha karma Whiskas 14 kg - 23.11.2015
_______________________________
24, 10 zł (stan konta na 23.11)

+ 100 zł - mar.gajko 14.12.2015

+ 55,50 zł - Nadziejka 17.12.2015 (bazarek)

_______________

179,60 zł

- 30 zł - kocia karma - puszki 20 szt x 1,50 zł

__________

+ 149,60 zł - 22.12.2015

Link to comment
Share on other sites

m1oll4s5dk57_t.jpg

Dojechał drugi worek karmy :)

Nad ranem było - 7 stopni, nadal mroźno. Na śniadanie dostały ryż gotowany na mięsie z konserwą Whiskasem/promocja. Suchą karmę mają do oporu.
(Ryż/makaron gotuję codziennie psom, dostają wkładkę z puszką/gotowanym mięsem do suchej karmy.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:2gunfire:

m1oll4s5dk57_t.jpg

Dojechał drugi worek karmy :)

Nad ranem było - 7 stopni, nadal mroźno. Na śniadanie dostały ryż gotowany na mięsie z konserwą Whiskasem/promocja. Suchą karmę mają do oporu.
(Ryż/makaron gotuję codziennie psom, dostają wkładkę z puszką/gotowanym mięsem do suchej karmy.

Do oporu, do oporu  :lol:  :lol: na zdjęciach nie widać jakie pulpety z tych kotów. Pod okiem Moli@ wielkie jak tygrysy  :D

Link to comment
Share on other sites

 

Czy one są kastrowane? Koteczki? Kocury?

 

Kotki zostały wysterylizowane, jedna aborcyjna, zabiegi opłaciło KOTKOWO
Kastrowany jest Maniuś, nasz wielki kocur od zawsze wyglądający jak kotka w zaawansowanej ciąży ;), mieszka w domu i możemy kontrolować stan zdrowia. Mańka wykastrowałyśmy jak tylko do nas trafił czyli 6 lat temu.
Kocury którymi się opiekujemy nie są kastrowane. Zabiegi były planowane, koszt pokryłoby KOTKOWO ale po konsultacjach zrezygnowałam. Trudno obserwować, dbać, karmić odpowiednią/drogą karmą a po kastracji wzrasta prawdopodobieństwo chorób układu moczowego

KOTKOWO zaoferowało że pokryje koszt sterylizacji wszystkich kotek które uda się nam złapać
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 [quote name="Nadziejka" post="16675275" timestamp="1449733454"]

[font='comic sans ms']Zagladam z pozdrowieniami [/font]
[font='comic sans ms']Moli@ jeszcze beda pieniazki [/font]
[font='comic sans ms']rozliczam[/font]
[font='comic sans ms']40 procent [/font]
[font='comic sans ms']z zakonczonego kramiku dla koteczkow i Krabunia [/font]

Bardzo dziękuję :)

Przeznaczę na puszki...przetestowałam z Makro, pakowane po 10 sztuk w dobrej cenie i kotom smakują a skład na etykiecie nie przygnębia ;)

Link to comment
Share on other sites

 

A po ile te Makrowe puszki?

 

"Tropi" - 1,50zł za 415g przy zakupie zgrzewki 10 szt. Puszka uczciwie wypełniona małymi kosteczkami karmy z niewielką ilością galaretki

Na ZOO-DRAGON są po 1,79 za sztukę/promocja OK Cat, (nie kupowałam, jedynie cena bez promocji może sugerować wyższą jakość). Szukałam chętnych z Białego do złożenia wspólnego zamówienia - łączona przesyłka (od 100 zł gratis), nie wyszło...
Link to comment
Share on other sites



"Tropi" - 1,50zł za 415g przy zakupie zgrzewki 10 szt. Puszka uczciwie wypełniona małymi kosteczkami karmy z niewielką ilością galaretki

Na ZOO-DRAGON są po 1,79 za sztukę/promocja OK Cat, (nie kupowałam, jedynie cena bez promocji może sugerować wyższą jakość). Szukałam chętnych z Białego do złożenia wspólnego zamówienia - łączona przesyłka (od 100 zł gratis), nie wyszło...

No cóż, o jakości w tym przedziale cenowym nie można mówić. Droższe tu nie znaczy lepsze, zazwyczaj oznacza to np. dobrze reklamowany produkt (dobrym przykładem jest whiskas).
Karmy OK kupuję często jak są w promocji, ale jakościowo szału nie ma. Owszem, są gorsze karmy (tu bardziej patrzę na smakowitość i na zapach, bo o jakości produktów nie ma co tu dyskutować, nie ta półka cenowa) a te OK passion są takie średnie.
Nie wiem ile schodzi tobie puszek na miesiąc, ale moim zdaniem lepiej zrobić zamówienie raz na 100zł i mieć zapas jedzonka, niż latać potem po sklepach i kupować mniejsze porcje karmy ;)
Ale to moje zdanie, zdanie karmicielki, która ma pod opieką 24 głodne brzuchy i jest niezmotoryzowana ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...