Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

Wpłaty na Bogusia:

- Olena84 - 30zł - 01.06

- Agnieszka103 - 5zł - 01.06

- Ranias - 10zł - 05.06

- Mar.Gajko - 60zł - 05.06

- Mama Oleny84 - 50zł - 06.06

- Kaas1 - 20zł - 09.06

- Bakusiowa - 30zł - 12.06

- mdk8 - 10zł - 16.06

 

Bardzo dziękuje!!!

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

super, dziękuję, moze ktoś go pokocha;)

ale literówek narobiłam, pozjadałam znaki niczym Bambosz nasze koce :) dziury i uszkodzenia hi hi hi.

Podczytuję wątek, bo bardzo są mi bliskie czarne psy. Mój pierwszy pies z dzieciństwa taki był: jak smoła, tylko że duży. Podobny do Bogusia i baaaardzo fajny: rozrabiak, ale i ciapa i  mądrala.:) Boguś mi też na takiego wygląda. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2017 o 19:07, AgaG napisał:

ale literówek narobiłam, pozjadałam znaki niczym Bambosz nasze koce :) dziury i uszkodzenia hi hi hi.

Podczytuję wątek, bo bardzo są mi bliskie czarne psy. Mój pierwszy pies z dzieciństwa taki był: jak smoła, tylko że duży. Podobny do Bogusia i baaaardzo fajny: rozrabiak, ale i ciapa i  mądrala.:) Boguś mi też na takiego wygląda. :)

Też miałam 3 psy i wszystkie był czarne i w sumie nigdy o tym nie myślałam że są czarne;) Boguś był nieznośny, ale sie poprawił;)

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty:

Czerwiec 2017r:

- Olena84 - 30zł - 01.06

- Agnieszka103 - 5zł - 01.06

- Ranias - 10zł - 05.06

- Mar.Gajko - 60zł - 05.06

- Mama Oleny84 - 50zł - 06.06

- Teresa B. z fb - 55zł - 07.06

- Magda S. z fb - 40zł - 08.06

- Kaas1 - 20zł - 09.06

- Bakusiowa - 30zł - 12.06

- mdk8 - 10zł - 16.06

- Teresa118 - 150zł - 30.06

Razem czerwiec: 460zł 

 

Lipiec 2017r:

- Ranias - 10zł - 03.07

- Agnieszka103 - 5zł - 03.07

- Olena84 - 30zł - 04.07

Razem lipiec: 45zł 

 

Dziękuję bardzo!!!

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, mar.gajko napisał:

Olenko, ja to w czerwcu placiłam zaległy maj i czerwiec? Teraz powinnam lipiec? Już się kurna gubię w tych deklaracjach. Musze sobie tabelkę w Excelu chyba założyć :)

kurcze no tak by wynikało, od 19.30 siedze dzis a to na dogo a to na koncie bo troche tych psiaków mi sie zebrało, ale sprawdze;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mar.gajko napisał:

Olenko, ja to w czerwcu placiłam zaległy maj i czerwiec? Teraz powinnam lipiec? Już się kurna gubię w tych deklaracjach. Musze sobie tabelkę w Excelu chyba założyć :)

sprawdziłam, tak było;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

KOCHANI, ROZMAWIAŁAM Z HOTELEM, BOGUŚ JEST W HOTELU JUŻ DWA LATA, KOCHA TO MIEJSCE, CZUJE SIĘ TAM BEZPIECZNIE, RZADKO MA ATAKI. Magda z hotelu powiedziała, że Boguś skradł jej serce, jakiś czas temu zarówno behawiorysta jak i pani weterynarz wypowiedziały się na temat ewentualnego znalezienia domu przez Bogusia, Boguś jako pies z padaczką według nich mógłby przeżyć zmianę miejsca, nowych ludzi, brak tego domu który ma teraz od dwóch lat. Jest oczywiście szansa, że ludzie którzy by go pokochali (do tej pory telefony były o psa na łańcuch albo do dzieci) daliby sobie radę z jego ewentualnymi atakami, fochami itd ale jeśli by go zwrócili jego świat by się zwalił. To mogłoby być za duże ryzyko. I Magda zdecydowała, że Boguś zostanie już u niej na zawsze! Od września - jeśli darczyńcy i fani Bogusia nie będą mieli nic przeciwko - zostanie w hoteliku który będzie już jego domem. Nadal będę się starała co jakiś czas wrzucać zdjęcia Bogusa (mam jakieś jeszcze na komórce, przegram dziś i wrzucę, jak i rozliczenie). Proszę wypowiedzcie się. Wiem, że może być wątpliwość co do tego, dlaczego po takim czasie pies jednak zostaje - Magda ma swoje 4 psy i sama opiekuje się hotelem, mimo że cały czas myślała o Bogusiu na poważnie wiedziała, że może nie być to odpowiedzialne zostawić kolejnego psa. Ale powiedziała, że ona jednak nie odda już Bogusia, zwłaszcza jak ciągle dzwonią o niego nieodpowiedzialni ludzie, którzy nie pokochaliby go tak jak ona. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, mdk8 napisał:

Bardzo się cieszę ,że taka decyzja zapadła. Boguś na pewno pokochał swoją opiekunkę i hotel traktuje jak dom.

Teraz ma już swojego człowieka na zawsze . :)

  

 

7 minut temu, teresaa118 napisał:

Ciesze sie, ze Bogus zostaje u dotychczasowej opiekunki. Dwa lata dla psa w jednym miejscu to juz jak dom. Prosze zostawic moja wrzesniowa wplate dla jego domu. Przeciez bedzie dalej jadl. Dziekuje domku

 

2 minuty temu, bakusiowa napisał:

To jest najlepsza wiadomość tygodnia. Wielkie podziękowania dla Pani Magdy.

Bardzo dziękuję że tak sądzicie! Dziękuję za dotychczasową pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Olenko, to dla Bogusia idealne wyjście. Nie musi zmieniać swojego życia. A do hotelu i opiekunki już się przyzwyczaił. Najbardziej spokojna byłabym, gdybyś za jakiś czas zwizytowała Bogusia, bo nie pamiętam czy ktoś był tam i widział jak on żyje?  Że jest szczęśliwy i zadbany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...