Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...
  • 7 months later...

[quote name='Tundra']Takich calkiem najswiezszych wiesci od Pysia nie mam.
Wlsnie stwierdzilam, ze on juz 2 lata temu tu przyjechal... szmat czasu.
To co o nim ostatnio slyszalam, to to ze miewa sie swietnie i jest kochany.
Sprobuje cos odswiezyc.[/QUOTE]

Moze jest szansa na aktualne zdjecie Pysia no i jak sie ma po takim czasie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Czy ktos wie do jakiej organizacji w Niemczech trafil Pysio, przeciez na ich stronach powinno byc jakiekolwiek info o psie... mozna do nich napisac...[/QUOTE]

[URL]http://emir.eev.pl/printview.php?t=583&start=0[/URL]
Wklejam ten link poniewaz wczesniej ktos wspomnial o pani Izie - przypuszczam ze chodzi o p.Ize B.

Ze tundra sie udziela w TSV Neuss to zadna tajemnica, ale chyba sa tak zajeci Celestynowem ze nie maja czasu sie zajmowac jakims gluchym kundlem ktory iles tam lat temu zostal wywieziony do raju.
Gdzies bylo napisane ze gluchawy i glowa krecil - idealny :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Brązowa, przecież chyba martwisz się o Pysia, prawda?Gdzie widziasz agresję w rzeczowych wyjaśnieniach, od których, to prawda, włosy staja dęba? Czy mieliście jakieś wiadomości o psiaku od 2008? Bo nie zauważyłam może.Wiesz, tu nie ma o co posądzać się nawzajem o agresję.Lepiej może jednak ową Tundrę zaprosić łagodnie, acz stanowczo.

Link to comment
Share on other sites

Anoo,ja też zdziwiłam się tymi eksperymentami Brązowej. Hmmm.A przecież chodzi o to, żeby o psiaku były info, prawda?
Mam nadzieję, Paulina, że Tundra odezwie się i wyjaśni sytuację, przyśle jakieś fotki z nowego domu.Pewnie żadna nie będzie tak śliczna jak ta w wianuszku, ale przynajmniej będzie wiadomo,że psiak jest zdrowy i jest mu dobrze. O to wszystkim chodzi, przynajmniej tak mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']w ogóle mnie Emir nie boli,tylko czasem czytałam Wasze forum i sa tam uzyte te same sformuowania (w konteksie eksperymentow na psach i zwierzetach przywozonych w tym celu),co tutaj na watku.Chyba zreszta przez te same osoby.[/QUOTE]
Brązowo ! co znaczy Wasze forum ? Czy Ty źle się czujesz ?
Może chora jesteś na rutynę? Oj baaardzo niedobrze, to może być zabójcza choroba, zależy kto i jak sobie ją wyhoduje.
Nie potrafisz powiedzieć przepraszam, tfuj omyliłsia abo cóś w tym sensie.
Ja tam wierzę, że Tundra się odnajdzie i to z nowymi fotkami - i tej wersji będę trzymał, ........ przynajmniej parę dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...