Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o koszt transportu Pysia do Śremu to moje auto pali 9l/100 z Poznania mamy do Śremu 43 km ( tak wyszło na Zumi), więc 86km x 8l po 4,54 zł = 36 zł

Pieniązki proszę przesłać na konto tej uratowane przez nas biedulki..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10943366[/URL]

dzięki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaO']Jeśli chodzi o koszt transportu Pysia do Śremu to moje auto pali 9l/100 z Poznania mamy do Śremu 43 km ( tak wyszło na Zumi), więc 86km x 8l po 4,54 zł = 36 zł

Pieniązki proszę pszesłać na konto tej uratowane przez nas biedulki..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10943366[/URL]

dzięki;)[/quote]


Ale ładne rozwiązanie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Pysio dojechal szczesliwie do swych opiekunow.
Dlugie podroze, a moze brak indywidualnej opieki- bo jechal z 4 pieskami
p. Izy i jeszcze jedna bieda"polancuchowa"- nie sa jego mocna strona- sporo szczekal

Od wczoraj jest w b.dobrej klinice na badaniach. M.in. ma miec zrobiona tomografie.
Jest podejrzenie epilepsji.
Zobaczymy co wet. powiedza..

Objecuje informowac Was o nim i najwazniejszych zmianach w jego zyciu.
Prosze tylko nie wywolujcie mnie za czesto "do odpowiedzi", to jest technicznie odrobine skomplikowane, bo Pysio nie jest u mnie.

A on sie teraz nazywa Pyschu, bo w niem. to sie podobnie wymawia.;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jestem za granicą i udało mi się znaleźć kafejkę, nie mam czasu czytać wszystkiego, ale rozumiem że Pysiowi się udało i wreszcie pojechał do Niemiec. Bardzo się cieszę, kamień spadł mi z serca, jak wrócę do Polski przeczytam wszytsko dokładnie. Jeśli poniosłyście jakieś dodatkowe koszty to ja również mogę się dorzucić, tak jak pisałam na początku (chyba w styczniu gdy Pysio miał jechać). Tymczasem pozdrawiam i czekam na kolejne fotki Pysia :))

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jest " DZIEŃ DOBRYCH WIESCI:loveu::lol::multi:Pysio będzie zdiagnozowany,leczony i ..na pewno szczesliwy a( tu malutki off) i " moi" Starsi Panowie Dwaj (z podpisu ) pojechali do cudownego D.T. prosto z bidula ( porządnego ale...TYLKO bidula)..Świat potrafi byc piekny....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...