Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

23 godziny temu, TaTina napisał:

Piękny dzień dziś, nieprawdaż?

Mam też coś dla Ludwy. Twierdziła ostatnio, że polubi pająki ze względu na ich skłonność do tępienia upierdliwych owadów, na przykład komarów, a właściwie komarzyc (takich jak sławna już Halyna). Zauważyłam dziś że będzie tych tępicieli komarzego plemienia wiecej, i to zdecydowanie. O:

1208.JPG.5efe6ffbecf26b725524da3188227069.JPG

Maleństwa sie z kokonu wydostały, i będą...konsumować, komary również :)

Dla kontrastu dorzucę jeszcze naszą rodzimą (nie żadna chińską) o tu:

1173.JPG.a7e9563c9abc7dfaba255560558bc06d.JPG

Na młodej pokrzywie :)

A jak widać, na niektóre chroniczne problemy z głową nie ma lekarstwa, tak, tak. XXI wiek nastał, medycyna i farmakologia postępy robi, i co? I nic, przykre, bul, rzal, i w ogóle - jak takiemu żyć? Ha?

Milutkiego popołudnia życzę :)

 

Wiesz...ja to jednak przemyślę:) Szczęście w nadmiarze też może jednak przytłaczać:)

A weekend piękny. I towarzysko udany i plany  obiecujące i nowe możliwości na konferencji nam pokazano. I Luśka za wydrę w wodzie robiła, nawet dzieciaki w samochodzie usnęły, co już dawno się nie zdarzyło. W sumie sama bym też już spać poszła ale jeszcze mam coś do załatwienia.

Ja oglądałam jeziora, do lasu nie było czasu pójść ale nadrobię TaTino:) Tylko jak zabiorę całe swoje towarzystwo, to nie pochylę się nad żadną pajęczyną, czy robaczkiem, bo mi oczy za tym towarzystwem biegają a że wzrok mam na co dzień raczej skupiony na np rozmówcy, to taki spacer wymaga ode mnie zaangażowania i skupienia:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ludwa napisał:

Wiesz...ja to jednak przemyślę:) Szczęście w nadmiarze też może jednak przytłaczać:)

A weekend piękny. I towarzysko udany i plany  obiecujące i nowe możliwości na konferencji nam pokazano. I Luśka za wydrę w wodzie robiła, nawet dzieciaki w samochodzie usnęły, co już dawno się nie zdarzyło. W sumie sama bym też już spać poszła ale jeszcze mam coś do załatwienia.

Ja oglądałam jeziora, do lasu nie było czasu pójść ale nadrobię TaTino:) Tylko jak zabiorę całe swoje towarzystwo, to nie pochylę się nad żadną pajęczyną, czy robaczkiem, bo mi oczy za tym towarzystwem biegają a że wzrok mam na co dzień raczej skupiony na np rozmówcy, to taki spacer wymaga ode mnie zaangażowania i skupienia:)

uważaj bo jak spacerując będziesz patrzeć w oczy rozmówcy to nie tylko będziesz  śmiesznie wyglądać ale możesz jeszcze poślizgnąć się na skórce od banana

uuuuuhahahahahahaaaaaaa

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ludwa napisał:

Wiesz...ja to jednak przemyślę:) Szczęście w nadmiarze też może jednak przytłaczać:)

No cóż, myślę, że mam coś, co może Cię przekonać. Sama popatrz:

1311.JPG.fd50c41f4f245ca08ad1a1455ca15f31.JPG

Widzisz do czego potrzebujemy pająków? Komary i komaropodobne smutnie kończą znajomość z owymi :)

A tu troszkę bajkowo wrzucę:

1273.JPG.9e1608efd981e88bcf44b258856cb412.JPG

Śliczne widoczki na spacerkowie dziś miałam :)

Spokojnego wieczorku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TaTina napisał:

No cóż, myślę, że mam coś, co może Cię przekonać. Sama popatrz:

 

Widzisz do czego potrzebujemy pająków? Komary i komaropodobne smutnie kończą znajomość z owymi :)

Spokojnego wieczorku.

No wiem, wiem. W rozterce jestem, czy unikać tych pająków, czy jednak ich pożyteczność powinna wziąć górę nad obrzydzeniem:)

Pomyślę o tym jutro, bo jednak zmęczenie daje znać:) Konferowanie przy ognisku nad jeziorem w nocy fajna sprawa ale jak od rana znowu trzeba być zwartym i gotowym, to kiedyś trzeba odespać. Przynajmniej ja tam sobie cenię sen długi i spokojny:)

Ja tylko tak na szybko, przydomowe mam widoki:)

A i w pozytywnym nastroju miłości życzę. Psom kotom, swoim i obcym (a co mi tam), uśmiechu  a nie wścieku, w końcu życie jest piękne, nieprawdaż? Nawet ślimaki to wiedzą

rogi.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Mój, na szczęście nie mój, pies, z tą zapalczywością, a nawet wściekłością, zawziętością, uporem kogoś mi przypomina. A Wam ?

Mówisz o mojej zapalczywości ??????? 

o MOIM ? uporze    dobry numer

a to co ?

ZAPALCZYWOŚĆ ??? nieeeee  raczej OBSESJA

lllllll.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, mój pies napisał:

Mówisz o mojej zapalczywości ??????? 

o MOIM ? uporze    dobry numer

a to co ?

ZAPALCZYWOŚĆ ??? nieeeee  raczej OBSESJA

lllllll.png

psychoza to jest jak sie chodzi po roznych profilach, w innych mediach spolecznosciowych i sledzi profile osob ktorych sie nienawidzi:) Mam nadzieje ze to nie jest zakazne :) i oby ego sie nie potluklo jak bedzie z taborecika spadalo. 

A to jest byc moze test przed wydaniem poczytnego dziela. Trzeba sprawdzic jaki naklad przygotowac. I nie zapomnij. To autorskie i powszechne dzielo, uznane przez czytelnikow :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A troll jakoś lata ostatnio jak obłąkana, czasami już rana...w sobotę po 6-tej?!? snu spokojnego nie ma? nie dziwota, po tym, co się wyrabiało przez ostatnie dwa lata...

Zanim tchórz zacznie zwracać komukolwiek uwagę, to niech tchórz weźmie lusterko, popatrzy w ślipka i poduma, "czy jestem bez grzechu"?

Przyganiał kocioł garnkowi - niech tchórz sam sobie odpowie na pytanie - czy to jest zapalczywość, upór, czy może OBSESJA? :D (to tylko z jednego miesiąca - MAJA, wpisy w większości noszące cechy urojeń i natręctw)

MojPies_1.thumb.jpg.7f760de2c7a43dbfe55fb328393da4b4.jpg

MojPies_2.thumb.jpg.4994432e0360c4d156a53b484068e6b4.jpg

MojPies_3.thumb.jpg.05b48a68bc260d05f06d3ea0ccc35846.jpg

MojPies_4.thumb.jpg.83b9083348aadc9414a287232607b269.jpg

Co do mojego profilu na FB - to nie obsesja, to zwyczajna konsekwencja w działaniu :) słowo się rzekło, kobyłka u płota, nigdy nie robię z buzi cholewy. Po prostu :)

Trzeba było się nie wygłupiać to nie byłoby czego się wstydzić....I co teraz?  FB nie da się wysadzić w powietrze jak wątków na Dogo? auć.... ajajajaj....ojojoj...

A tchórz darmowo reklamuje - znowu zero myślenia w działaniu, bo niczego się nie uczą, niczego.

I na koniec, cytacik:

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

(…)

Art. 54.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2.     Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

(…)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Usiata napisał:

A troll jakoś lata ostatnio jak obłąkana, czasami już rana...w sobotę po 6-tej?!? snu spokojnego nie ma? nie dziwota, po tym, co się wyrabiało przez ostatnie dwa lata...

Zanim tchórz zacznie zwracać komukolwiek uwagę, to niech tchórz weźmie lusterko, popatrzy w ślipka i poduma, "czy jestem bez grzechu"?

Przyganiał kocioł garnkowi - niech tchórz sam sobie odpowie na pytanie - czy to jest zapalczywość, upór, czy może OBSESJA? :D (to tylko z jednego miesiąca - MAJA, wpisy w większości noszące cechy urojeń i natręctw)

 

 

 

 

Co do mojego profilu na FB - to nie obsesja, to zwyczajna konsekwencja w działaniu :) słowo się rzekło, kobyłka u płota, nigdy nie robię z buzi cholewy. Po prostu :)

Trzeba było się nie wygłupiać to nie byłoby czego się wstydzić....I co teraz?  FB nie da się wysadzić w powietrze jak wątków na Dogo? auć.... ajajajaj....ojojoj...

A tchórz darmowo reklamuje - znowu zero myślenia w działaniu, bo niczego się nie uczą, niczego.

I na koniec, cytacik:

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

(…)

Art. 54.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2.     Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

(…)

Ale wiesz, ja się jednak obawiam

Teraz rząd mamy taki a nie inny, więc może być i cenzura wprowadzona:( Byle wstecz nie działało prawo. A możliwe jest przecież wszystko. A tak na marginesie, widzę, że niektórzy mają wielką swoją życiową szansę zrobić karierę polityczną w obecnym układzie. Może powinni to przemyśleć? Może bym kwiatka w podzięce dostała za podpowiedź, co zrobić, jeśli sprawy potoczą się nie po myśli? ;)

A tymczasem agencja marketingowa mój pies wzięła się widzę za kampanię promocyjną dzieła Usiatej. W tym miejscu, należą się agencji słuszne i szczere podziękowania, bo usługi takie są kosztowne i nie ma co liczyć na wolontariat. A tu taka niespodzianka:) Dziękujemy agencjo:)

Link to comment
Share on other sites

Wesoło się zrobiło, że ho ho...hi hi hi...

Może takim z problemami "głowowymi" pomógłby jakiś specyfik medycyny naturalnej? O taki na przykład, jak na znalezionej dzis na spacerku "plantacji":

1246.JPG.b83e736949c9d4dcb1b5f413cbb3b1d3.JPG

I ulubionego drapieżnika, pogromcę owadów pasożytniczych m.in.k o m a r z y c :), o:

1324.JPG.7b5962bedcfec5cf1e2ef2ca1baedbdb.JPG

A poza tym, kurna jaka dziś lampa, łoł...

Chłodnego popołudnia :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Usiata napisał:

A troll jakoś lata ostatnio jak obłąkana, czasami już rana...w sobotę po 6-tej?!? snu spokojnego nie ma? nie dziwota, po tym, co się wyrabiało przez ostatnie dwa lata...

Zanim tchórz zacznie zwracać komukolwiek uwagę, to niech tchórz weźmie lusterko, popatrzy w ślipka i poduma, "czy jestem bez grzechu"?

Przyganiał kocioł garnkowi - niech tchórz sam sobie odpowie na pytanie - czy to jest zapalczywość, upór, czy może OBSESJA? :D (to tylko z jednego miesiąca - MAJA, wpisy w większości noszące cechy urojeń i natręctw)

........

Co do mojego profilu na FB - to nie obsesja, to zwyczajna konsekwencja w działaniu :) słowo się rzekło, kobyłka u płota, nigdy nie robię z buzi cholewy. Po prostu :)

Trzeba było się nie wygłupiać to nie byłoby czego się wstydzić....I co teraz?  FB nie da się wysadzić w powietrze jak wątków na Dogo? auć.... ajajajaj....ojojoj...

A tchórz darmowo reklamuje - znowu zero myślenia w działaniu, bo niczego się nie uczą, niczego.

I na koniec, cytacik:

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

(…)

Art. 54.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2.     Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

(…)

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 

Powtórzyłam ci to Usiata trzy razy - może do ciebie dotrze, bo ty inne przepisy chcesz stosować do siebie a inne do adwersarzy twoich poczynań.

Konsekwentna to ty jesteś w kopaniu dołków pod sama sobą i twoimi kolezankami a co to tego kto tu jest tchórzem i kto czego ma się wstydzić  - to jeszcze wrócimy. Masz to jak w banku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, mój pies napisał:

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 

Powtórzyłam ci to Usiata trzy razy - może do ciebie dotrze, bo ty inne przepisy chcesz stosować do siebie a inne do adwersarzy twoich poczynań.

Konsekwentna to ty jesteś w kopaniu dołków pod sama sobą i twoimi kolezankami a co to tego kto tu jest tchórzem i kto czego ma się wstydzić  - to jeszcze wrócimy. Masz to jak w banku.

Nikomu nie odmawiam wyrażania swoich poglądów, byleby to czynił z rozwagą, nie niszcząc ludzi :) trzeba czytać ze zrozumieniem, ale ty zawsze miałaś z tym problemy; zawsze patrzyłaś na sprawę JEDNOKIERUNKOWO i Rozi kiedyś pięknie cię podsumowała. Śliczne to było :)

Mojej konsekwencji JESZCZE nie poznałaś :) 

24 minuty temu, mój pies napisał:

ludwisiowej z załozenia nie odpowiadam bo to ponad moje siły, nawet czytac mi się tego nie chce...

Następny komunalny profil, jak i w przypadku konta Usiatki :D

Największymi waszymi błędami jest zadzieranie nosa, pogarda wobec ludzi i traktowanie ich jak idiotów...

ALE, niestety dla was, ludzie widzą, czytają i, co ważniejsze, myślą :) tak, tak...

Jest to mój OSTATNI wpis do trolla i tchórza. Zaczniesz pisać ze swojego konta to mooożeee ci odpowiem. Pomyślę. I żadne płacze nie pomogą w tej kwestii. Pozdrów Usiatkę :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2017 o 07:34, mój pies napisał:

Mówisz o mojej zapalczywości ??????? 

o MOIM ? uporze    dobry numer

a to co ?

ZAPALCZYWOŚĆ ??? nieeeee  raczej OBSESJA

lllllll.png

Co to jest ? Nie widzisz ? Nie wiesz ?  To może ja Ci powiem - to jest rzetelny opis zaistniałych faktów.

Ale prawdę nazywać obsesją, a obsesję prawdą, to Wasza specjalność. Widzicie rzeczywistość taką, jaką kreujecie ot co !

1 godzinę temu, mój pies napisał:

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 

Powtórzyłam ci to Usiata trzy razy - może do ciebie dotrze, bo ty inne przepisy chcesz stosować do siebie a inne do adwersarzy twoich poczynań.

Konsekwentna to ty jesteś w kopaniu dołków pod sama sobą i twoimi kolezankami a co to tego kto tu jest tchórzem i kto czego ma się wstydzić  - to jeszcze wrócimy. Masz to jak w banku.

Prawda, cała prawda i tylko prawda, łącznie z tym kopaniem dołków.  Z jednym zastrzeżeniem, jeśli powiesz to do lusterka.

1 godzinę temu, mój pies napisał:

ludwisiowej z załozenia nie odpowiadam bo to ponad moje siły, nawet czytac mi się tego nie chce...

Nie odpowiesz, bo nie potrafisz przenicować Jej postów tak, żeby były na Twoją korzyść  :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, dzień dobry :)

Tak sobie rano spacerkowałam, paczałam na piękny świat i zastanawiałam się skąd się biorą głupcy i popaprańcy.

Ale widoczki piękne miałam, to mi przeszło. A na gwiazdę dnia dzisiejszego proponuję:

1372.thumb.JPG.812fdb57f36a35fb0eefac5fbe2966f2.JPG

Śliczna jest, i ten kolorek, oczy...

A tu zauważyłam, iż wciąż naturalnych wrogów przybywa takim Halynkom i innym paskudom pasożytniczym. Taa, na każdą zarazę sposób się zawsze w naturze znajdzie :) O:

1413.JPG.caf4c4e01280a991767d51e40f3e3a48.JPG

Ojjj, będzie się działo, będzie :)

Miłego :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mój pies napisał:

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

1.     Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 

Powtórzyłam ci to Usiata trzy razy - może do ciebie dotrze, bo ty inne przepisy chcesz stosować do siebie a inne do adwersarzy twoich poczynań.

Konsekwentna to ty jesteś w kopaniu dołków pod sama sobą i twoimi kolezankami a co to tego kto tu jest tchórzem i kto czego ma się wstydzić  - to jeszcze wrócimy. Masz to jak w banku.

Ja bym na twoim miejscu użyła starej metody i w kajecie wpisała jak belfer przykazał ze sto razy minimum. Chociaż w czasie kiedy chodziłaś jeszcze do szkoły stosowano takie metody nauki i jak widać bezskutecznie w niektórych przypadkach. A szkoda. Teraz by było jak znalazł:)

3 godziny temu, mój pies napisał:

ludwisiowej z załozenia nie odpowiadam bo to ponad moje siły, nawet czytac mi się tego nie chce...

Dlatego uparcie odpowiadasz i zaczepiasz? Ot, logika nie do pojęcia:)

Ty weź coś na ciśnienie, bo coś ci ostatnio skoczyło, sądząc po wzmożonej aktywności na tym wątku i konieczności zaczepiania. Akcik tworzysz? Materiały zbierasz? Zgodnie z cytatem powyżej, takie masz prawo. lepiej by jednak było poczekać na efekty dotychczasowych działań, przemyśleć i coś zrobić albo się już nie ośmieszać. No ale jak wiemy, ty wiesz najlepiej gdzie i w jaki sposób uderzyć, żeby dobrze rykoszetem dostać. Podziwiam

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Usiata napisał:

Nikomu nie odmawiam wyrażania swoich poglądów, byleby to czynił z rozwagą, nie niszcząc ludzi :) trzeba czytać ze zrozumieniem, ale ty zawsze miałaś z tym problemy; zawsze patrzyłaś na sprawę JEDNOKIERUNKOWO i Rozi kiedyś pięknie cię podsumowała. Śliczne to było :)

Mojej konsekwencji JESZCZE nie poznałaś :) 

Następny komunalny profil, jak i w przypadku konta Usiatki :D

Największymi waszymi błędami jest zadzieranie nosa, pogarda wobec ludzi i traktowanie ich jak idiotów...

ALE, niestety dla was, ludzie widzą, czytają i, co ważniejsze, myślą :) tak, tak...

Jest to mój OSTATNI wpis do trolla i tchórza. Zaczniesz pisać ze swojego konta to mooożeee ci odpowiem. Pomyślę. I żadne płacze nie pomogą w tej kwestii. Pozdrów Usiatkę :)

 

14405798071171.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ludwa napisał:

Ja bym na twoim miejscu użyła starej metody i w kajecie wpisała jak belfer przykazał ze sto razy minimum. Chociaż w czasie kiedy chodziłaś jeszcze do szkoły stosowano takie metody nauki i jak widać bezskutecznie w niektórych przypadkach. A szkoda. Teraz by było jak znalazł:)

Dlatego uparcie odpowiadasz i zaczepiasz? Ot, logika nie do pojęcia:)

Ty weź coś na ciśnienie, bo coś ci ostatnio skoczyło, sądząc po wzmożonej aktywności na tym wątku i konieczności zaczepiania. Akcik tworzysz? Materiały zbierasz? Zgodnie z cytatem powyżej, takie masz prawo. lepiej by jednak było poczekać na efekty dotychczasowych działań, przemyśleć i coś zrobić albo się już nie ośmieszać. No ale jak wiemy, ty wiesz najlepiej gdzie i w jaki sposób uderzyć, żeby dobrze rykoszetem dostać. Podziwiam

 

jeżyk.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mój pies napisał:

 

jeżyk.jpg

Jako że mi nie odpowiadasz (jak sama napisałaś;)), dużo masz jeszcze obrazków? I gdzie ty to straszenie widzisz? W tym co na czerwono podkreśliłaś? Nadwzroczność również można korygować okularami. Nawet trzeba. Może ty dlatego tak się zachowujesz? Może ty u okulisty dawno nie byłaś?

 

a ty masz dzisiaj wolne? Czy tak w godzinach pracy na dogo piszesz pismem obrazkowym?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Co to jest ? Nie widzisz ? Nie wiesz ?  To może ja Ci powiem - to jest rzetelny opis zaistniałych faktów.

Ale prawdę nazywać obsesją, a obsesję prawdą, to Wasza specjalność. Widzicie rzeczywistość taką, jaką kreujecie ot co !

Prawda, cała prawda i tylko prawda, łącznie z tym kopaniem dołków.  Z jednym zastrzeżeniem, jeśli powiesz to do lusterka.

Nie odpowiesz, bo nie potrafisz przenicować Jej postów tak, żeby były na Twoją korzyść  :)

 

images.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...