Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Coyote Ugly FCI'][URL]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Maj%202009/29%2005/100_7031.jpg[/URL]

a jaka to błekitna krew w niej płynie[/quote]
Penn :cool3: :loveu:

Bonsai , z dumą trzeba się urodzić :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ale mała sliczna:loveu::loveu::loveu:
Ciekawe, czy teściowa wie, co Ją czeka:evil_lol:[/quote]
wie :diabloti:


[quote name='klaudia&Manta']Piękna para szołmenów :loveu:

Macie nowe 'ringówki' ? :cool3:Gdzie takie coś mozna kuppic , bo od dawna szukam a znalezc nie moge [/QUOTE]
To nie nasza ringówka ;) my mamy komplety , ale muszę kupić takie obroże z łańcuszkiem , na tym się super ustawia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]eeeejjj fajne te Twoje szołmeny :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/quote]
muszę się z Tobą zgodzić :loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:

Marysi coś w główce poprzekręcało :roll: śpi w kuchni na stole :evil_lol: :evil_lol: tylko czemu na czystym praniu :niewiem: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
Marysi coś w główce poprzekręcało :roll: śpi w kuchni na stole :evil_lol: :evil_lol: tylko czemu na czystym praniu :niewiem: :evil_lol:[/quote]

jakie czemu... :roll: przeeż szołmenka jest, to może, nie? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img529.imageshack.us/img529/1329/27052009405.jpg[/url]
To bylo pyszne:eating:
Piesy dziekuja za pilki:loveu:
Bullit wyniuchal pileczki odrazu:diabloti:
Poza tym oba moje Buurki wywalily mi focha ze je zostawilam :mad:dopiero po jednym zaczely byc normalne czyli natretne:evil_lol:
Zaczynam sprzatac i prac:roll::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']jakie czemu... :roll: przeeż szołmenka jest, to może, nie? :diabloti:[/quote]
nie ma taryfy ulgowej :mad: :diabloti:
[quote name='Bullila.nl']
[URL]http://img529.imageshack.us/img529/1329/27052009405.jpg[/URL]
To bylo pyszne:eating:
Piesy dziekuja za pilki:loveu:
Bullit wyniuchal pileczki odrazu:diabloti:
Poza tym oba moje Buurki wywalily mi focha ze je zostawilam :mad:dopiero po jednym zaczely byc normalne czyli natretne:evil_lol:
Zaczynam sprzatac i prac:roll::placz:[/QUOTE]
Miło było Was widzieć :loveu: :loveu: :loveu: zapraszam częściej , daleko nie macie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']buhahhahhaha daleko nie mamy...wcale:evil_lol: ale taraz Wasza kolej:eviltong::cool3:[/quote]
oczywiście moja miła , oczywiście - na pewno Cię nawiedzimy :eviltong: :p
bo będziemy mieć interes w Hol :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']ja nie mogę... mina Mariana... buahaha... :roflt:"co ty, k... wiesz o szołach..."[/quote]


hahahaa :roflt: dokładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:









a Ty znowu powiesiłaś pieski :shake:



a w ogóle to zupełnie nie wiem jak możesz znielubionej teściowej dać kogoś, na kim Ci zalezy :crazyeye: czy to tylko na tych genach? :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
a w ogóle to zupełnie nie wiem jak możesz znielubionej teściowej dać kogoś, na kim Ci zalezy :crazyeye: czy to tylko na tych genach? :diabloti::eviltong:[/quote]
To jest dopiero plan :p a czy dojdzie do realizacji , to się okaże ....
to że ja jej nie darzę uczuciem głębokim ,tfu nawet najmniejszym ... ale o swoje interesy muszę dbać :evil_lol: ona mając psa , będzie miała jeszcze jedno dodatkowe zajęcie , no i kolejny powód dla którego nie będzie mogła nas odwiedzać :diabloti:
W chwili gdy byłam na zakręcie :roll: wynajmowane mieszkanie i Lalkę demolkę .. Kano nie mógł mieszkać ze mną , bo jak same zostały , to on wył , a Lalka demolowała :mdleje: i sąsiedzi chcieli mnie ukrzyżować :evil_lol: to było w tych chwilach , kiedy Kano był na surowej diecie , ze względu na stan zdrowia ...
Mógł mieszkać u moich rodziców , z tym że , mój tato nie przestrzegał zaleceń diety :angryy: więc Kano wylądował u mojej teściowej ..... dostała rozpiskę co kiedy i ile ma mu dawać .. więc bardzo skrupulatnie to przestrzegała :cool3: Mieszkał tam pół roku .. mamusia 8 razy dziennie pedałowała na spacery , w tym na dwa długie , gotowała pieskowi , śmigała nawet na zastrzyki , spał z nią w łóżku :evil_lol: a gdzie miał spać ? :razz: Więc kupiła mu kanapę .. co prawda i tak spał nadal z nimi w łóżku , ale kanapę miał ? miał :evil_lol:

Ona nie jest zła ... tylko upierdliwa :shake: lubi jak jej jest na wierzchu :angryy:
Pies będzie miał dobrze .. ona lubi psy , tylko musi naprzykrzać wszystkim życie swoimi mundrościami , wywodami , racjami ... dużo nagadać , wyprowadzić wszystkich z równowagi ....

o mamusia jest jak dogomania dział PWP :evil_lol: tak samo potrafi wyprowadzić z równowagi :evil_lol: uważa też że dla dobra sprawy wie najlepiej ...

Prosty przykład z ostatniej wizyty .... przywiozła nam upieczonego kurczaka .. jemy sobie , mamusia też , psy sępią ... oczywiście gadka , że psy nie wychowane , że jak to ze stołu chcą jeść .. a co robi sama ? karmi je po kolei :evil_lol: dalej wywód , że psy to roznoszą choroby , powinny leżeć jak ludzie jedzą i w tym czasie , podstawia psom swój talerz pod nos , z podrobionym kurczakiem , bez najmniejszej kosteczki .. kolejnych ciepłych ileś tam zdań , na temat liczebności psów ich zachowaniu podczas naszego posiłku - i myk naczynie po kurczaku z sosem , w środku podrobiona bułka - gadając dalej , karmi psy ...
Oczywiście jak się wtrąca swój kontrargument , że marudzi a sama je przy stole karmi .. odpowiedź - że jak ma im nie dać , jak tak nauczone :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:czyli jednak Niunia :loveu:zostaje w Rodzinie ;)[/B][/COLOR][/FONT]



:mad:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]neta od wczoraj nie miałam :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

jest taki plan , że zostaje :p a czy zostanie , to się obaczy ....

Doginka , moja mam - też jest "dobra" :evil_lol: a najlepsza jak mnie nie widzi ze 2 miesiące :loveu: :evil_lol: przy częstrzych spotkaniach - też mam ją ochotę [img]http://yelims2.free.fr/Feu/Feu12.gif[/img] , albo wysłać na Antarktydę , śnieg odgarniać :cool1:
ale ma plusa , bo kupiła mi rower na dzień dziecka :multi: :loveu:

a teraz propozycja :cooldevi:
dajcie pieskom kilka dni wcześniej opony rowerowe do zabawy , a potem pokażcie im cały rower , zapnijcie pieska na smycz i próbujcie jechać :evil_lol:
zęby na szczęście uratowałam :cool1: użyjwając klikeRRRRRa , opony ocalały :roll:

a miało być tam pięknie , wspólne wyprawy rowerowe , ja moje prosiaczki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No tak, dobrze, że ja moje sznaucery inaczej ćwiczyłam i układałam do biegania przy rowerze...:evil_lol:
A miałam takie akcje, że 2 olbrzymy biegały ze mną...:lol:

Pzdr.[/quote]
tylko tu trzeba wziąć poprawkę , że to zwariowane stworzonka są :evil_lol:
Kano i Lala pięknie biegały , staffiki chciały lekko urozmaicić wycieczkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]moja koffana ....a było spytać co prosiaczki robią z rowerami .... ba z kierowcami rowersów :p...ściągają , ratują i koniecznie chcą skonsumować siodełko ...nawet na stacjonarnym :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...