Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']a starszego kolegę to od czego mam ? :diabloti:[/QUOTE]

a Twoja mama to o tym starszym koledze wie?:evil_lol:

A z ta herbata to tak faktycznie sie da:diabloti:, chyba sprobuje sobie nabic papieroska earl grey:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a starszego kolegę to od czego mam ? :diabloti:[/quote]

kurczę, Vectra, ale zależy czy masz skończone to 15 lat, bo jak nie to wiecie... prokurator, te sprawy... :evil_lol:

a tak w ogóle to przylazłam powiedzieć, że masz jakiś ciekawy kolor włosów :razz: to balejaż?

Link to comment
Share on other sites

tak , mama wie o koledze , 15 lat też już mam skończone , bo ja od 15 lat mam 15 lat :diabloti:

joł mam balejaż :)

ogólnie to ostatnio miewam mało czasu na forumy , bo jestem bardzo zajęta , bardzo .. zajęcie mam bardzo absorbujące ..... oglądam dr House :D

Link to comment
Share on other sites

Dniami to nie , bo dniami to śpię ,sprzątam , gotuje , spaceruje ....
Oglądam w nocy .. dziś ostatni odcinek skończył się o 5:30 :evil_lol:
Skończyłam oglądać 1 sezon , jeszcze zostały mi 4 sezony i wrócę do żywych :evilbat:
Kocham ten serial :D

Kurde dziś była TPsa u mnie , zobaczyć ten słup co go wg nich poprzednio nie było ... słup jest , kabel mają skołować i wyobraźcie sobie , podobno , oni tak mówią , a ja nie wierzę mimo to nadal - mam mieć Neostradę :)
I powiedzcie mi że w naszym kraju da się coś załatwić bez znajomości ;)
3 lata walczę o neo ... a przypadkiem mojego ławkowegoo kolegi siostra , okazało się że pracuje w TP i proszę i od razu panowie technicy słup widzą i parę kabli ...i mają przyjechać montować :diabloti:
Ale nic , cieszyć się będę jak już zainstalują mi kabelki w domu ...... bo to jednek tepsa , a z nimi to nigdy nic nie wiadomo

Link to comment
Share on other sites

No proszę i znaleźli kabel dla mnie , w poniedziałek przyjdą łachmany mi montować kable do domu HA :multi: można ? dzwonili właśnie ,noo , po znajomości wszystko :diabloti:
Jakoś nagle jest wolna para kabli i jest słup i numer tel ..... szlag by ich .... całkiem niedawno , bo już nawet nie pisałam , bo się nie chciałam denerwować ... nie było warunków technicznych i TP nie przewidywała modernizacji infrastruktury ... kilka dni i jakie zmiany .... i kabel i słup i modernizacja ...

to obejrzę jeden odcineczek House , aby uczcić powrót to cywilizacji :evil_lol:
znaczy może nastąpić jeden mały problem z neo , bo ja chcę tą najszybszą :D
a nie każda centrala to obsłuży ...

a własnie ten net co mam radiowy , to od roku czekam na fakturę , właśnie mija rok jak mi mieli przesłać :diabloti: ood roku śmigam za gratis na tym świetnym necie.
Dzwonię co miesiąc , aby się przypomnieć ... ktoś ma oddzwonić i tak co miesiac .. od roku .. teraz mogę im podziękować i mogą zabrać antenty , poblokowane do P2P routery , pewno poczekam z rok ... a nóż się ktoś zjawi i zdemontuje :evilbat:
boska jest ta firma ....
Pomijam mój rugi mobilny net , który też miał być świetny ... tylko 4GB transeru na miesiąc które ma starczać , wykożystuje w tydzień ....

to odcineczek obejrzę i do garów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']... nie było warunków technicznych i TP nie przewidywała modernizacji infrastruktury ... kilka dni i jakie zmiany .... i kabel i słup i modernizacja ...
[/quote]

no proszę - mówią, że kryzys światowy a świat do przodu dalej gna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']z lektorem , nie cierpię czytać :evilbat:[/QUOTE]

Ja już jestem pod koniec 5 sezonu, a z lektorem są trzy pierwsze sezony i 13 odcinek 4 sezonu jutro powinien się pojawić 14. Z lektorem ogląda się o tyle źle że teksty hałsa są zniekształcone.

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam na 19 odcienk z piatki::cool1: i niestety okazalo sie, ze nie wyszedl w ten poniedzialek ino w nastepny bedzie:placz:. Co do lektora to nienawidze! House ma tak genialne teksty, ktore lektor sobie tak cudownie na wlasny sposob interpretuje, ze nie daje rady sluchac:diabloti:, ale ja zazwyczaj z angielskimi ogladam:evil_lol:, bo Chase jak dla mnie mowi koszmarnie i nic nie lapie, no ale od 4 sezonu juz tyle nie gada, wiec mozna spokojnie bez niczego ogladac:razz:. Vectra pierwszy sezon jest wprowadzeniem, ale 2 i 3 jest poprostu genialny:loveu:, wiec najlepsze przed Toba:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...