Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

w porównaniu z wyfitowanym foksem ... proszę Cię , szczyt obrzydlistwa :diabloti:

nie mówimy w odniesieniu do naszych upodobań , tylko opinii publicznej

jak prowadziłam wybielone , ostrzyżone uczesane foksiki i do tego dwa staffiki .. to serio mało kto titał do staffików
tylko staffiki odpowiadały na titanie sympatią , foksy bywają mało miłe do ludzi :evil_lol:

no i nauka ... foksy są bardzo uparte , co prowadzi do dłuższego procesu nauczania. Foks jest psem niezależnym ot co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']eee tam , nie trzeba klatki ...[/QUOTE]
Nie trzeba, ale bardzo pomaga. Ja w sumie nie wiem, jakbym wytrzymała z małym bez klatki :evil_lol: Pozostawiam to zadanie znającym się lepiej ode mnie, ja zostanę przy klatce :evil_lol:

[quote]foks nie jest popularną rasą i z czegoś to wynika nie ? to są krejzole , to trzeba serio powielbić i zrozumieć mocno.[/quote]
Tzn tutaj to nie wiem, czy to wynika z tego, jakie są foksy, bo patrz na przykład jack russele - o wiele większe cholery niż foksy, a są bardzo popularne.

PS. Jupsu się cieszy, jak na niego titają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oglądałaś film "Maska" ?
a znasz Daszeńka - czyli żywot szczeniaka ? na tym etapie , foksów było dużo na ulicach

a skąd popularność ONków , labków , dalmatyńczyków , spanielków i innych ras - jako główni bohaterowie książek i filmów.

Foksy nie są popularnymi aktorami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

foksy nie były medialnie nigdy ogłoszone bohaterami :cool3: nie były reklamowane , jako cyrkowe maskotki ... dla dresa/karka ;) żadna ozdoba i nie robi wrażenia
ta rasa daaaaaaaawnooooooooo temu , nawet mnie nie było na świecie , miała swoje BOOM
teraz jest niemodna , mało znana , nie ma popytu i potrzeby posiadania foksów

media swoje robią - niestety

staffiki zyskały swą popularność , w bardzo barbarzyński sposób ... przedstawiano je jako mniejsze , spokojniejsze amstaffy
a któż by nie chciał mieć mordercy , który nie dość że mniej żre , to mniej miejsca zajmuje ;)

boomy na rasę , nakręcają media i takie tam podblokowe opowieśći

W zasadzie jedyna publikacja o foksach , to właśnie czeska Dasenka :) ale tam ani słowa jakie to szczenie słodkie .... ino opowieść bardzo humorystyczna , o małym tornado.
Jak ktoś nie czytał POLECAM ... Marley , to tak właśnie naciągany na Daszeńkę jest :)

Link to comment
Share on other sites

Ludka , Ludmiła staffik transparentny znaczy ?

to jest taki mały przedsiębiorca jak był mały Franio :loveu:
rośnie , waży 4800 i nadal jest biała :multi:
myślę że jak wymieni zęby , to bardziej się polubimy :grins:
szczenięta , to nie są przyjemnie :shake: boli jak dają buzi :(
na swoje usprawiedliwienie ma to , że nie leje w domu :loveu: tylko w lesie


mało , bo ja nie mam czasu na nic prawie .... ostatnie dni są , że tak powiem - zgodnie z planem :diabloti: czyli wsio pod górę

zara jadę do hurtowni po gorzałę i napoje , bo wtedy jak miałam pojechać , to close box , zaczął się openować i tak dwie doby mnie trzymał w domu.
a że openy w pierszych chwilach jak wyskoczą z kapelusza , to tak nie da się z domu wyjść. Na szczęście jak postanowiły wyskoczyć , to dość szybko się uwinęły i w licznie skromnej.
jutro będą mi lepić tipsy :diabloti: czyli pół dnia w plecy ... w piątek to już zupełny hard core będzie
w sobotę od rana , będę przeszkalać opiekunki do piesków mych
jeszcze muszę wywieść Lalkę i Klamkę do hotelu , co by opiekunek mi nie zjadły :evil_lol: ze staffikami , to sobie może poradzą - staram się w to wierzyć , że ktoś sprawi , że będą go słuchać. Oczywiście wyłączając Terrierka. Bo ona słucha tylko echa w lesie i swojego serca.
potem znowu będzie się znęcać nad moją osobą fryzjer :( nienawidzę jak ktoś mi we włosach grzebie :evilbat:


pocieszające jest jedno , że od poniedziałku moje życie wróci do normy i wtedy będzie DUŻO :razz: pewno już sobie nawet spojrzymy w oczy ;)

Link to comment
Share on other sites

jak pisałam niedawno , że wsio idzie za gładko i aż drżę , to uwierzcie się nie myliłam :evil_lol:

i chyba najszybciej , bez problemów , to nastał właśnie open box
ale to są takie chwile , które podnoszą mnie mocno na duchu i dają mnóstwo chęci do życia :loveu:

chyba to zostanie moją największą pasją , open boxy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ludka , Ludmiła staffik transparentny znaczy ?

to jest taki mały przedsiębiorca jak był mały Franio :loveu:
rośnie , waży 4800 i nadal jest biała :multi:
myślę że jak wymieni zęby , to bardziej się polubimy :grins:
szczenięta , to nie są przyjemnie :shake: boli jak dają buzi :(
na swoje usprawiedliwienie ma to , że nie leje w domu :loveu: tylko w lesie


mało , bo ja nie mam czasu na nic prawie .... ostatnie dni są , że tak powiem - zgodnie z planem :diabloti: czyli wsio pod górę

zara jadę do hurtowni po gorzałę i napoje , bo wtedy jak miałam pojechać , to close box , zaczął się openować i tak dwie doby mnie trzymał w domu.
a że openy w pierszych chwilach jak wyskoczą z kapelusza , to tak nie da się z domu wyjść. Na szczęście jak postanowiły wyskoczyć , to dość szybko się uwinęły i w licznie skromnej.
jutro będą mi lepić tipsy :diabloti: czyli pół dnia w plecy ... w piątek to już zupełny hard core będzie
w sobotę od rana , będę przeszkalać opiekunki do piesków mych
jeszcze muszę wywieść Lalkę i Klamkę do hotelu , co by opiekunek mi nie zjadły :evil_lol: ze staffikami , to sobie może poradzą - staram się w to wierzyć , że ktoś sprawi , że będą go słuchać. Oczywiście wyłączając Terrierka. Bo ona słucha tylko echa w lesie i swojego serca.
potem znowu będzie się znęcać nad moją osobą fryzjer :( nienawidzę jak ktoś mi we włosach grzebie :evilbat:


pocieszające jest jedno , że od poniedziałku moje życie wróci do normy i wtedy będzie DUŻO :razz: pewno już sobie nawet spojrzymy w oczy ;)[/QUOTE]

Czy ktoś mi to przetłumaczy? :cry:

Czy dobrze zrozumiałam, że wychodzisz za mąż i masz nowiusieńki miocik? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ludka , Ludmiła staffik transparentny znaczy ?
[/QUOTE]

Nom dokładnie ten duszek co ma wspaniałą mordkę :loveu: Tylko uszy nie takie :evil_lol:
Znajomi mają bulwiaka przed wymianą zębów - też już się doczekać nie mogą :lol:


No chciałaś się hajtać to teraz masz :diabloti:
Oluś by Ci powiedział że będziesz mieć taaaką welę jak wyjdziesz od fryzjerki, że fiu fiu

Vectra to zrób reklamę sobie i biznesik na open boxach rób - przyjemne z pożytecznym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam jeszcze fryzury :eviltong: ale mam flipsy ruszoffe :diabloti:
fryzjerka wie , że jak mi zrobi beza na głowie , to wpuszczę jej do salonu Frania z boomerem :cool3:

Nie mam nowego miociuku :grins: Emila już miała w tym roku miocik , a Terrierek , to jest sam jak miocik albo dwa :evil_lol:
Marysia natomiast zaciska jajniki i czeka na moje wolne dni :diabloti:

Okamia , za kasę to by była prostytucja :cooldevi: a tak to przynosi frajdę

Link to comment
Share on other sites

ee cza zwrócić honor flipsom ;)
ja robilam lata temu , to byl koszmar ... spiłowana płytka , kawał plastiku , na to żel i było mało miło
teraz mam wersję hybrydową i jestem pod wrażeniem , bo paznokcie jak moje własne :)
lakier też mam hybrydowy i ma być nieścieralny tak szybko ;)

jednak technika prze na przód , człek aż wstyd ;) 100 lat za tubylcami jest :evil_lol::evil_lol:

no mam flipsy i mogę wsio robić , zero krępacji ruchów ... co przy klasykach dawnych , takie proste nie było
serio nie widać , że mam ciało obce - może się polubimy , bo cena dosyć też miła i co ważne mój wiejski salon piękności , ma miłe panie w obsłudze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...