Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Aż mną trzęsie...nietoleruje takiego wyrachowania.:shake:Facet ,kasa ,dom ,pieski ,dziecko won....[/QUOTE]
ludzie mają po prostu różne priorytety w życiu i dążą do swoich celów ponad wszystko, nawet kosztem najbliższych :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zanim cokolwiek napiszecie zastanówcie się! Nie znacie nawet 1% przyczyny mojego postępowania, określiliście mnie po swojemu (h mnie to obchodzi), a moze to nie moja wina, ze tak było?:razz:
Ja zrobiłam wszystko, żeby to zmienić, przypłaciłam to chorobą, która jest niewyleczalna, nie wam mnie oceniać, bo nie znacie przyczyny.
I gdybym odpuściła, to do dziś w realu pewnie bym chodziła na grób, a tak mogę napisać, że zdała Maturę:lol:
Więcej na ten temat nie napiszę, bo jesteście jak stado wron!!!
Kiedyś ktoś chciał więcej wiedzieć, nawet e-maile dostawałam i na GG mnie wypytywali, ale ja nie zdradziłam przyczyny i teraz też tak będzie i w dupie mam, co o mnie myślicie, najważniejsze, że wygrałam najważniejszą walkę!!!


[B]Vectra[/B] przepraszam za ten śmietnik, ale komu jak komu, Tobie kiedyś zdradzę o co kaman i dlaczego się cieszę, że wygrałam;-)

A to stado wron niech sobie nadal kracze:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']może i czerwiec faktycznie ma to do siebie , że jakiś felerny ...

serio serio , ten dał mi w kość ... bo wylałam potoki łez ...
w dniu kiedy odeszła Hania ... był piątek ... zapchane rury , przepychane
w ostatni piątek , zapchane rury , powódź w domu , odtykanie .... godzinę po tym dostaje tel od znajomej że jej stafficzka nagle odeszła
znałam tą sunię .... nie była naszą rodziną , była w wieku Rekina ... zdrowa , silna .... serce nie wytrzymało

ale to nie koniec ... zapchane rury , nie był to piątek ... ale umarł na atak serce , foks moich znajomych

zacznę się bać jak jeszcze raz kanalizacja stanie dęba i mówię to z ręką na sercu[/QUOTE]
Czerwiec też pechowy dla mnie, również pożegnałam babcie:(

Link to comment
Share on other sites

poczytalam i jestem w szoku,mam dzieci sama , poprostu chce sie plakac(doslownie poplakalam sie):placz:
ok miala powody jakies nie wnikam,ale pisac takie rzeczy na dogo nie musiala,coka i tak pewnie tu nie czyta,wiec ku..wa po co to:angryy:
sorry za zasmiecania,ale musialam napisac....

chociaz jedna dobra nowinka,trzymam kciuki:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']siedem wnuczków krasnoludków :loveu:
Terrierek też powaga całą gębą , bo to rodziła jej siostra ... i teraz to już nie Terierek tylko ciocia Terrier :diabloti:[/QUOTE]

krasnali jak mróffkóf :loveu:

wow , no Ciociu TERRIERek ;) funkcja Cioci zobowiązuje do odpowiedniego zachowania ;)

Link to comment
Share on other sites

No Franek w końcu jest prawdziwym dziadkiem :cool3: ma 5 wnuków i 7 wnuczek :evil_lol:
tym razem było 5 chopsików i 2 wnętry :diabloti: 3 białe i 4 pręguski :loveu:

cieszę się , bo to takie pierwsze dzieci urodzone z własnych dzieci , ale poza domem ;) przeżywam jak własne :oops:

macica mi pęknie od tych porodów , a jeszcze na dwa czekam :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']No Franek w końcu jest prawdziwym dziadkiem :cool3: ma 5 wnuków i 7 wnuczek :evil_lol:
tym razem było 5 chopsików i 2 wnętry :diabloti: 3 białe i 4 pręguski :loveu:

cieszę się , bo to takie pierwsze dzieci urodzone z własnych dzieci , ale poza domem ;) przeżywam jak własne :oops:

macica mi pęknie od tych porodów , a jeszcze na dwa czekam :mdleje:[/QUOTE]

parłaś :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...