Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

no ta , w tym świecie trzeba kawe na ławę , bo inaczej są domniemania :evil_lol:

kurde ile to dupy zawracania jest , z tym wsiem , to paranoja ... a mogłam sobie nadal żyć w spokoju. Uprawiać farmę i rzucać piłeczkę w wolnych chwilach od pracy i snu :diabloti:
to tak do pracy , to właśnie zaraz znikam , wrócę znów o 5 , położę o 8 , obudzi mnie jakaś menda o 10 , do 12 przedrzemie i tak jeszcze wakacji połowa ...


eeeee jedno mnie zadziwiło , miłosierdzie w urzędzie stanu cywilnego :crazyeye: nie wiem co dają tym urzędnikom , ale niech dają to dalej , bo aż miło coś załatwiać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

eeee luz , papier nic w życiu nie zmieni ;) ułatwi powiedzmy pewne przedsięwzięcia.
po tylu latach , to wiem że to kazirodztwo ... niestety polskie ustawodawstwo nie uznaje konkubinatów - tu wielki błąd.
to niech im tam te 84 złote , bo tyle kosztuje obecnie ślub cywilny i tak łaskawcy , bo metryki dają gratis :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']eeee luz , papier nic w życiu nie zmieni ;) ułatwi powiedzmy pewne przedsięwzięcia.[/QUOTE]

No w sumie to jest jedyny powód zawarcia związku małżeńskiego :evil_lol: Zwłaszcza po x lat bycia razem. Ale spoko 15/20 minut i po krzyku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam fajnie wspominam mój cywilny ( zresztą dla mnie jedyny słuszny i mój jedyny , bo skoro prawnie cza być małżeństwem na papierze to urząd jak najbardziej ) było wesoło , jako że do kościóla nie pomykaliśmy to miałam widownię w postaci moich /naszych znajomych i fajnie było ...jedyne co , to jak to mogło by być inaczej , fotografowi zepsuł sie aparat i mamy tylko jakieś tam fotki które cyknął mój tata :lol: no i ten papiór :lol:, pan prowadzący był pocieszny i jemu udzielił się nasz nastrój ... a potem mimo kryzysu i szampańskoje na kartki wszyscy obecni pili z nami w osobnym pokoiku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Teraz jest ten luksus , że za pieniądze jest wsio :diabloti: ale z opowieści "dorosłych" to było super kiedyś i imprezy miały inny klimat ;)

Dziś jadę obgadać żarcie do osoby specjalizującej się w organizacji takich zabaw i tak serio tyle mnie będzie to obchodziło organizowanie tego ;)
To jest ten luksus , że nie trzeba siedzieć w garach ... nie muszą gotować ciocie , babcie , stryjkowie i kuzynowie.
Sale też mam ekstra , bo nie jest to knajpa , gdzie by patrzyli na nas okiem , kiedy sobie pójdziemy :diabloti:
Jak to się mówi - każdy się kiedyś przyda ;) to mój chrzestny ma wypaśne przedszkole prywatne .... i mogę się bawić cały weekend :evil_lol:


szczerze to szał jest na śluby , megaśne terminy są w urzędach. Dobrze że nie ma rejonizacji i można sobie wybrać salę ślubów. Bo moja sala taka zgodna z meldunkiem , to na przyszły rok ma terminy.
też objeździliśmy kilka USC by było najszybciej :evil_lol: odciąża urzędy możliwość ślubów konkordatowych.

Faktycznie ślub kościelny jest w samej formie inny , ładniejszy i taki dziewczęcy bardziej. Problem jeden z takim ślubem.
Ja nie dzierżę tej instytucji. No i ono za 84 zł nie udzielają ślubów :diabloti:
Wiem jak znajomi różni brali , ci co w grzechu żyli przez naście lat jak ja ... ile żółtych papierków musieli dać , by nie trafić na stos.

Szkoda że pogrzebów nie organizuje urząd państwowy , bo po śmierci taty i wojnie w kościele ... to jestem już mega anty tej klerykowkiej klice .... która chłonie kasę z naiwnych.
Są bezczelni , obleśni , żądni pieniędzy , chamscy , wulgarni i odrażający

Po tym jak potraktował kleryk moją mamę , gdy poszła załatwiać pogrzeb ... to mówię ja do dziś mam dreszcze ... Nie powiem , sama tam interweniowałam.

stąd właśnie moje miłe zaskoczenie , jak miło przyjęto nas w urzędach. Serio z sercem na dłoni , wyrozumiali , pomocni i życzliwi.

moja rodzina przebąkiwała o kościelnym .... niemniej szanują moje zdanie i wiedzą , że po moim trupie , będę załatwiać coś u tej bandy pedofilii w czarnych kieckach.


Daleko nie trzeba szukać , co wyczynił kleryk na pogrzebie mojej babci ... raz że zbierali kasę , czego się na pogrzebach nie robi
dwa kazanie takie wygłosił , że obecni wyskoczyli z sandałów , bo na pewno nie było to taktowne podczas tej ceremonii i ogólnie kościół zrobił z pogrzebu babci - wielką orkiestrę kościelnej pomocy.

I jak wspominałam , kościelny ślub sam z siebie jest ładniejszy w oprawie ... to dyskwalifikuje taki ślub instytucja organizująca.

Kolejna rzecz , to że nie trawię teoretyków :) i taki klecha nie jest w stanie mnie uczyć jak planować rodzinę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no weź ...jak kościelny ładniejszy ...ja miałam śliczny cywilny ...i sukienkę miałam śliczną ....malowany ręcznie milanówek ....ciemny fiolet , granat w kolorowe irysy , granatowe butki :)
....jak Kuba wróci to wrzucę skan foty :) ..... sala elegancka ...mowa przednia a nie piendolenie o janiołkach ....

a co do pogrzebów to byłam w Rybniku na pogrzebie z udziałem Cywilnego Mistrza Ceremonii ...i powiem , ze na bardziej wzruszającym pogrzebie jeszcze nie byłam ...a nie był jeszcze jeden pogrzeb , naprawdę ciepły w swojej otoczce , w Zborze Wolnych Chrześcijan ...rodzinka jużwie , ze do piachu nie idę w stanie stałym ino w sypkim i mistrz cywilny będzie , wiec zapraszam za jakiś czas :lol:

Link to comment
Share on other sites

ten nasz katolicyzm , to jest taki jak nasza demokracja :diabloti:

ja rozumiem że ludzie wierzą , ja to szanuje .... jeden warunek , skoro wierzą , niech serio idą zgodnie w życiu z wiarą.
a nie 364 dni w roku , łamią wszelkie zasady katolicyzmu , a 365 dnia mnie rzucają na stos bom poganin . Bo im się przypomina kilka zapisów z biblii.

Moja rodzina , najbliżsi ... to nie wchodzą ze mną na takie tematy ... bo wiedzą że boli i zatorpeduje.
Ostatnio jednej istocie niewielkiej ... znaczy może nie takiej niewielkiej. Wybiłam z głowy pomysł kościelnego mojego :diabloti: po 17 wywaleniu powoduje , jak łamie zasady katolicyzmu , wyszło że przez nią chociażby nie mogę stanąć przed ołtarzem

Z tym katolicyzmem to jest właśnie tak , że wierzący widzą tylko u innych grzeszki , przestępstwa .... a sami u siebie nie dostrzegają , że powinni smażyć się w piekle.

Nie omieszkałam wspomnieć , że jak spotkam w kościele , to wodą święconą obleje i się spali :evil_lol:

więc cywilny jest jak najbardziej idealny , nawet wg zatwardziałych katolików :grins:

na pewno jeszcze jakiś śmiałek będzie tam knuł wariant kościelnego ... ale ja już mu wybije to z głowy.

Polska to taki tradycyjny kraj katolicki .... tylko w mordę w teorii ... ale są urzędy i to lubię

Link to comment
Share on other sites

Powiem ci, że mam ten sam dylemat... Mój ślub może się gdzieś tam kreuje w oddali :eviltong: ale my wiemy, że chcemy cywilny bo nawet nie chodzi o Boga, tylko o tę cholerną instytucję. Wystarczy, że przeżyłam ślub brata gdzie ksiądz łaskawie się zgodził na robienie fotek, ale paczył się tak jakby chciał mnie zabić :lol:

Nie widzę potrzeby płacenia 200 zł facetowi, który otworzy drzwi w kościele :eviltong: a to wiadomo czubek góry wydatków, które są totalnie nieuzasadnione. Wolę tę kasę przeznaczyć na coś zupełnie innego.

Mamy plan, żeby wziąć cywilny, a kościelny później... Oczywiście do tego później nigdy nie dojdzie :eviltong: Ja to nawet bierzmowania nie mam i szczerze ani myślę mieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Powiem ci, że mam ten sam dylemat... Mój ślub może się gdzieś tam kreuje w oddali :eviltong: ale my wiemy, że chcemy cywilny bo nawet nie chodzi o Boga, tylko o tę cholerną instytucję. Wystarczy, że przeżyłam ślub brata gdzie [B]ksiądz łaskawie się zgodził na robienie fotek, ale paczył się tak jakby chciał mnie zabić[/B] :lol:[/QUOTE]

:crazyeye:

U brata nie miałam takich problemów na szczęście ;)
Za to zasnęła bym w połowie :evil_lol: Bo mnie te kościelne imprezy serio nudzą i powodują migrenę :roll:

Dla mnie te wszystkie pierdoły okołoślubne to jest nabijanie portfela ... Tak samo jak zapraszanie ciotek i pociotek, które się widziało ostatni raz 100 lat temu. Sama się z TŻtem nabijam, że jak będzie trzeba to pójdziemy i weźmiemy - nikt nie musi wiedzieć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...